Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemų paieška



siustis reikia:
Nemokamai,atsisiusti faila,uzrasot koda laukelyje,sulaikiat 60sek,ir siunciates.


aciu ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo :)katyte:): 20 rugpjūčio 2010 - 12:10
aciu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 20 rugpjūčio 2010 - 12:11
gal tekę matyti schemą ???
user posted image

Papildyta:
jau pati radau wink.gif
Atsakyti
Pasiklydau tarp savų schemų doh.gif blush2.gif , gal kuri turit po ranką šią schemą, savo tris kart peržiūrėjau nerandu blush2.gif
user posted image
Atsakyti
sakykit, o kaip jus tuos siulus atitaikot pagal ju aprasymus? pas mane 18 simboliu, supracio neturiu pagal ka juos priderint. yra kazkokie kodai surasyti... nieko nesusigaudau
Atsakyti
QUOTE(evases @ 2010 08 20, 14:14)
sakykit, o kaip jus tuos siulus atitaikot pagal ju aprasymus? pas mane 18 simboliu, supracio neturiu pagal ka juos priderint. yra kazkokie kodai surasyti... nieko nesusigaudau

yra siūlų spalvų paletė. Jei pas tave schemoje nurodyti siūlai DMC,tai turi pirktis būtent tos firmos siūliukus ir pagal nurodytus kodus.
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2010 08 20, 15:04)
gal tekę matyti schemą ???
user posted image

Papildyta:
jau pati radau wink.gif

Gal galetum pasidalinti nuorodele at atsiusti i e maila sia grazia schemute.Aciu
vilmine.k@gmail.com
Atsakyti
taigi galite paprasyti i az schemos rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 20 rugpjūčio 2010 - 14:51
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2010 08 20, 15:18)
yra siūlų spalvų paletė. Jei pas tave schemoje nurodyti siūlai DMC,tai turi pirktis būtent tos firmos siūliukus ir pagal nurodytus kodus.

yra cia surasyti kodai DMC ir Anchor. tai pagal vienos firmos kodus parinkti siulus? o ka reiskia "2 strands", tai dviem siuliukais ar ne? na kadangi esu zalia siuvinejime, tai dar viena klausima turiu. pas mane tas suo yra apibreztas konturais (tiesia linija) isryskintos letenos ir tt. juos reikia siuvineti juoda spalva. kaip tie konturai ryskinasi? irgi kryzeliu iskart siuvinejant ar po viso darbo kokia pynute?
Atsakyti
merginos, gal turite ideju, ka issiuvineti savo 80 m seneliui jubiliejaus proga? smile.gif Jis as mane toks guvus dar, miescionis biggrin.gif Ir medziotojas buvo, ir zvejoti megsta... O gal kokius simboliskus grazius "80" tiesiog? Is geliu ir puoksciu nieko tokio "vyrisko" neradau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(evases @ 2010 08 20, 15:56)
yra cia surasyti kodai DMC ir Anchor. tai pagal vienos firmos kodus parinkti siulus? o ka reiskia "2 strands", tai dviem siuliukais ar ne? na kadangi esu zalia siuvinejime, tai dar viena klausima turiu. pas mane tas suo yra apibreztas konturais (tiesia linija) isryskintos letenos ir tt. juos reikia siuvineti juoda spalva. kaip tie konturai ryskinasi? irgi kryzeliu iskart siuvinejant ar po viso darbo kokia pynute?

atkeliauk čia su klausimais mirksiukas.gif
http://www.supermama...;#entry39631843
Atsakyti
evases ten tiesiog surasyti keliu siulu rusys dmc ir achor,ziurint su kuriais siuvinesi .na kaip cia:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 20 rugpjūčio 2010 - 15:08