Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemų paieška

QUOTE(Dvi @ 2010 08 05, 11:40)
Taip. Dalis - viena gija, dalis - 2 gijom. Kur keliom reikia siuvinet rasi rakte.

O tai tas dvi gijas maišyti vieną ir kitą spalvą kur prie rakto parašyta? Ar ne taip supratau. Ale aš kaip kokia pirmokė... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(cacukas @ 2010 08 05, 11:54)
O tai tas dvi gijas maišyti vieną ir kitą spalvą kur prie rakto parašyta? Ar ne taip supratau. Ale aš kaip kokia pirmokė...  doh.gif

Maisyt nieko nereikia, viskas viena spalva.
Atsakyti
Merginos, gal kas gali šias schemas parsitempti ir patalpinti kitoje failų saugykloje? Mano interneto tiekėjas užblokavęs šią svetainę sad.gif Prašau prašau prašau notworthy.gif Čia rašo, kad yra 1000 HAED schemų, bet pdf formatu, reiškias neturėtų būti daug megabaitų

user posted image

Labai prašau greičiau, kol nepašalino nuorodos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donalita: 05 rugpjūčio 2010 - 12:47
bandau as viska nukopijuoti - yra apie 490 mb. kai atsisiu - paziuresiu ar viskas gerai wink.gif
ilgam cia - keliom valandom siustis wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pliusinis zuikis:): 05 rugpjūčio 2010 - 12:56
Labai labai aciu DVI, pagelbejai man 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri galetu padeti? g.gif Labai reikia schemuciu vestuviu tematika 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2010 08 05, 11:45)
Merginos, gal kas gali šias schemas parsitempti ir patalpinti kitoje failų saugykloje? Mano interneto tiekėjas užblokavęs šią svetainę sad.gif Prašau prašau prašau notworthy.gif Čia rašo, kad yra 1000 HAED schemų, bet pdf formatu, reiškias neturėtų būti daug megabaitų  

Tai čia ir depostile ir letitbit galima siųstis. Kas taiu čia gali juos užblokuot g.gif
O nuoroda tai niekur nedings. schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 05 rugpjūčio 2010 - 15:49
Sveikos darbstuolytes gal galit pagelbeti. Ieskau orchideju triptiku. Bet neberandu. Buvau kazkur uzmaciusi bet neatsimenu kur blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Frigii @ 2010 08 05, 15:23)
Sveikos darbstuolytes gal galit pagelbeti. Ieskau orchideju triptiku. Bet neberandu. Buvau kazkur uzmaciusi bet neatsimenu kur blush2.gif

Ar šito ieškai?
user posted image

KAS pamokins, kaip įdėt iš radicalo mažutę schemutę, kad paspaudus atsidarytų originalus dydis. blush2.gif
Atsakyti
vestuviniai metrikai

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 05 rugpjūčio 2010 - 16:31
Gal kas turite geros kokybes schema su spalvu raktu mirksiukas.gif g.gif
user posted image
Aciu 4u.gif
Siusti indraite2@yahoo.com
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 08 05, 17:26)

KAS pamokins, kaip įdėt iš radicalo mažutę schemutę, kad paspaudus atsidarytų originalus dydis. blush2.gif

Nukopint reikia 3 eilute mirksiukas.gif
Atsakyti