Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(tviga @ 2010 08 03, 12:57)
Vat ir sakau kad labai labai panaši, ir nesiduoda nufotografuojama  biggrin.gif  realiai ir maniškė žymiai ryškesnė, kiek bandžiau fotografuoti niekaip nesiseka išgauti tikros jos spalvos
Labai graži, patinka man į jas žiūrėt, nes pati tokių neturiu, turbūt nemokėčiau prižiūrėti  blush2.gif  kol kas tik su phalaenopsiais draugauju
Taip irgi maniškė  smile.gif

Savaitgalį maudžiau savo "ūkį" tai tuo pačiu ir foto padariau. Viskas kas šiuo metu žydi.
user posted image

oj, kaip grazu wub.gif tikra pasaka!
Atsakyti
Tviga,be zodziu bigsmile.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
stai rodau paskutine naujoke smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2010 08 03, 12:57)

Savaitgalį maudžiau savo "ūkį" tai tuo pačiu ir foto padariau. Viskas kas šiuo metu žydi.

labai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2010 08 02, 16:49)
axara o kur tokį radot? aš irgi labai noriu  biggrin.gif tik niekaip niekur neužtaikau

pirkau akropolio maximoje,bet tik viena tokia buvo, tad ciupau smile.gif siaip ilga laika ieskojau tokios spalvos, vis nerasdavau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2010 08 03, 13:38)
stai rodau paskutine naujoke smile.gif

axara, nelabai matosi spalva, bet manau kad tokia kokią mačiau hyperi maximoj. Ar ne ten pirkai? Po 30 lt buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saidutea @ 2010 08 03, 13:40)
axara, nelabai matosi spalva, bet manau kad tokia kokią mačiau hyperi maximoj. Ar ne ten pirkai? Po 30 lt buvo smile.gif

na cia toji vadinama kiausinio trynio geltonumo smile.gif foto siek tiek apsisvietusi, spalva intensyvesne. Ne, pirkau akropolyje, mokejau 15 Lt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo axara: 03 rugpjūčio 2010 - 13:47
kokio grozio prisiperkate... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruze @ 2010 08 03, 14:21)
jetau kaip grazu wub.gif  o as atsilaikiau pries orchideja, sianden buvau akropoli tai pora patiko, bet kazkaip susilaikiau



QUOTE(axara @ 2010 08 03, 14:27)
oj, kaip grazu  wub.gif  tikra pasaka!



QUOTE(rodostoma @ 2010 08 03, 14:38)
Tviga,be zodziu bigsmile.gif  wub.gif  thumbup.gif



QUOTE(saidutea @ 2010 08 03, 14:38)
labai gražu wub.gif


aciuks.gif ačiū visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
kai žydi ir man pasaka biggrin.gif , bet būna metuose pora mėnesių, kai vos viena ar dvi žydi tai kažkaip liūdnokai atrodo palangė, vien žalumynais apstatyta ax.gif
Atsakyti
Labukas visoms 4u.gif

Na o as isigijau keleta mazyciu wub.gif stai viena is ju 4u.gif

user posted image

Atsakyti
pastebejau,kad siandien prazydo du didziaziedziai phalaenopsiai, vienas ju - uzauges keikis ir subrandines nemaza saka ziedu smile.gif
user posted image
user posted image
Papildyta:
QUOTE(GUOSTE @ 2010 08 03, 14:43)
Labukas visoms  4u.gif

Na o as isigijau keleta mazyciu  wub.gif stai viena is ju  4u.gif

user posted image

o jau vazono grazumas bigsmile.gif
Atsakyti
Axara, pigiai nupirkai thumbup.gif

Tviga, tavo avatare irgi labai grazus augalas smile.gif

smile.gif Guoste grazi mirksiukas.gif
Atsakyti