Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Ačiū už pagyras mergaitės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Laura81r jūsų naujokė man labai matyta biggrin.gif turiu labai panašią (gal net tokią pačią) pirkau pavasarį nukainuotą, visai be žiedukų, o dabar ji atrodo taip:
visi žiedukai užaugo kažkaip netvarkingai, žiūri visi į skirtingas puses, net nufotografuoti neįmanoma biggrin.gif
user posted image

man labiau patinka kai žiedukai išsidėsto vienas paskui kitą iš abiejų stiebelio pusių vienodai kaip šios (naminiai žiedukai)
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tviga: 02 rugpjūčio 2010 - 23:17
Ačiū Tina, oi laukiu laukiu 4u.gif
Atsakyti
tviga,grazios jusu gelytes,bet vat uztat,kad maniske ne tokios spalvos.turiu tokia kaip jusu panasia irgi,bet mano naujoke yta tokia ryski ryski violetine.nu,net nemoku paaiskinti kokia reali spalva ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 08 03, 09:08)
tviga,grazios jusu gelytes,bet vat uztat,kad maniske ne tokios spalvos.turiu tokia kaip jusu panasia irgi,bet mano naujoke yta tokia ryski ryski violetine.nu,net nemoku paaiskinti kokia reali spalva  ax.gif

as turiu kaip tavo smile.gif nelabai irgi gaunasi nufotografuot, ryski, sodri spalva ax.gif
Atsakyti
Paphiopedilum sukhakulii "naminis" žiedas
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2010 08 02, 16:49)
Rodausi  biggrin.gif
nauja geltona su taškiukais (realiai ji ryškesnės spalvos, kažkaip nepavyko nufotografuoti normaliai)


gražios naujokės, ir paraše labai graži, čia irgi taviškė?
QUOTE(lark @ 2010 08 03, 10:28)
Paphiopedilum sukhakulii "naminis" žiedas

šaunuolė, kad pražydinai, gražu wub.gif

o mano dendrobium nobile kur dėjau foto kaip pražydo, tai silpnai, bet labai maloniai kvepia. Buvau užsikabinus ant phalaenopsių, dabar dendrobiai domina smile.gif noriu turėt įvairių smile.gif
Atsakyti
lark , graži raibuolė thumbup.gif
Atsakyti
mergaitės gražios orchytės, o Lark raibuolė tiesiog nuostabi 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
kazkada raibuole buvo mano svajone... wub.gif deje neteko jai issipildyt... doh.gif
Atsakyti
Lark, kokia saunuole tu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 08 03, 09:08)
tviga,grazios jusu gelytes,bet vat uztat,kad maniske ne tokios spalvos.turiu tokia kaip jusu panasia irgi,bet mano naujoke yta tokia ryski ryski violetine.nu,net nemoku paaiskinti kokia reali spalva  ax.gif

Vat ir sakau kad labai labai panaši, ir nesiduoda nufotografuojama biggrin.gif realiai ir maniškė žymiai ryškesnė, kiek bandžiau fotografuoti niekaip nesiseka išgauti tikros jos spalvos

QUOTE(lark @ 2010 08 03, 11:28)
Paphiopedilum sukhakulii "naminis" žiedas

Labai graži, patinka man į jas žiūrėt, nes pati tokių neturiu, turbūt nemokėčiau prižiūrėti blush2.gif kol kas tik su phalaenopsiais draugauju

QUOTE(saidutea @ 2010 08 03, 11:36)
gražios naujokės, ir paraše labai graži, čia irgi taviškė?

Taip irgi maniškė smile.gif

Savaitgalį maudžiau savo "ūkį" tai tuo pačiu ir foto padariau. Viskas kas šiuo metu žydi.
user posted image
Atsakyti
jetau kaip grazu wub.gif o as atsilaikiau pries orchideja, sianden buvau akropoli tai pora patiko, bet kazkaip susilaikiau
Atsakyti