Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Labai ačiū, Srove, už atsakymus. 4u.gif (O vanduo vandentiekio virintas ar tiesiai iš krano?)
Papildyta:
QUOTE(Lerikyte @ 2010 08 20, 09:34)
o as Olivijos rekomenduotas liet. kolkas patenkinta net labai wub.gif

Lerikyte, gal galima sužinoti kokias konkrečiai? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adera777: 20 rugpjūčio 2010 - 08:50
QUOTE(Lerikyte @ 2010 08 20, 09:34)
o as Olivijos rekomenduotas liet. kolkas patenkinta net labai wub.gif

snd skleidziasi nukainuotas phalaenopsis, sukroves naminiu ziedus, kuris turetu buti baltas su zaliu viduriuku smile.gif ziuresim, kai grisiu vakare namo, snd net nosies galo nejo ikist smile.gif

Labukas,

o kokios tos Olivijos rekomenduotos trąšos, gal galima plačiau 4u.gif Labai lauksim foto žieduko thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 08 20, 10:13)

Ahaaa, o tai kokį tu skirtumą pamatei? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nila_ks: 20 rugpjūčio 2010 - 09:20
Kainos biggrin.gif biggrin.gif o rezultatas toks kaip shultzo tik tris kart pigiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 08 20, 10:25)
Kainos  biggrin.gif  biggrin.gif o rezultatas toks kaip shultzo tik tris kart pigiau biggrin.gif

O man zelionyj dom su guanu ar kaip jos ten vadinasi. Labai geros trąšos ir nebrangios thumbup.gif Schultz schmoll.gif Nebepirksiu, bet kol dar jas išnaudosiu ojojoi doh.gif
Atsakyti
o aš nusipikau guano... jėzus marija, koks kvapas doh.gif pamirkiau vandą lauke, bet jaučiu daugiau nenaudosiu blink.gif gerai, kad tik 3 lt kainavo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 20 rugpjūčio 2010 - 09:47
QUOTE(Pokahonta* @ 2010 08 19, 17:52)
4lt? blink.gif geras smile.gif
augaliukai tai tikrai sveiki thumbup.gif

bet tai mirkot kiekvieną savaitę g.gif pas mane dabar tris savaites prastovėjo, o šaknys dar žalios mastau.gif ale vis tiek jau visas merkiau į vonią.


aha keturi. drinks_cheers.gif

tai substratas matyt sukrites, kad taip ilgai nepradziuna g.gif

QUOTE(Lerikyte @ 2010 08 20, 08:34)

snd skleidziasi nukainuotas phalaenopsis, sukroves naminiu ziedus, kuris turetu buti baltas su zaliu viduriuku smile.gif ziuresim, kai grisiu vakare namo, snd net nosies galo nejo ikist smile.gif

thumbup.gif lauksim foto smile.gif

QUOTE(nila_ks @ 2010 08 20, 09:27)
O man zelionyj dom su guanu ar kaip jos ten vadinasi. Labai geros trąšos ir nebrangios  thumbup.gif Schultz  schmoll.gif Nebepirksiu, bet kol dar jas išnaudosiu ojojoi  doh.gif

kodel? nepatiko shultz?

as siandien vaidrena aplankiau, parsitysiau nukainuota phal nuzydejusi su daug lendanciu akuciu nauju wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Is tiesu naudojasi jos laaaabai letai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 08 20, 10:30)
o aš nusipikau guano... jėzus marija, koks kvapas doh.gif pamirkiau vandą lauke, bet jaučiu daugiau nenaudosiu blink.gif gerai, kad tik 3 lt kainavo

Smirda, tai tikrai, bet užtat kaip gėlytėm patinka, panaudok ilgėliau, pamatysi akivaizdų skirtumą thumbup.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti