Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Neseniai pirkta tai dar ir netresiau.
Papildyta:
Neseniai pirkta tai dar ir netresiau.
Atsakyti
Paknisau archyvus.

Katik nupirkta 2008 gruodi:
[attachmentid=201876]

Prazydusi pas mane 2009 rugseji:
[attachmentid=201877]
Atsakyti
net grazesne, kaip ir turetu but thumbup.gif
Atsakyti
as ir tokia sianden gudziaus nusipirkti wub.gif , na as turiu elegant tokia taskuota tai naminis ziedas skyres jo viduriukas taskuotas, o pas kitus vienspalvis g.gif
Atsakyti
mergaites, juk labai daznas reiskinys, kad augalas pakeicia ziedo spalva ir pan. smile.gif tai gali lemti aplinkos salygos, kaip Tina jau minejo - medziagu trukumas ir pan.
Atsakyti
rodau kas pas mane paskutiniu metu prazydo smile.gif
mano antrasis phalaenopsis smile.gif
user posted image
ir Phalaenopsis Piccolo Red wub.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
ne nu tuos raudonus aš tuoj sapnuosiu kaip reikia.
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2010 07 31, 14:41)

ir Phalaenopsis Piccolo Red  wub.gif

koks nuostabus wub.gif
Atsakyti
Siandien apturejau nuotyki. Urmo bazej, prie turgelio pirkau alyva, o MB vynuoge uz simboline kaina. Tai ta pardaveja man sako: cia jums dovanu bigsmile.gif likau baisiai maloniai nustebinta ir nesupratau uz ka buvau apdovanota, bet smagu kartais gaut tokiu dovanu bigsmile.gif Cambria nerealiai sveika ir vesli, ziedeliai kvepia.
[attachmentid=201899]
[attachmentid=201900]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 31 liepos 2010 - 16:30
Nesupratau, tai tu dovanu gavai sia gele? unsure.gif Jei taip tai nerealiai sekasi tau biggrin.gif
Atsakyti
Aga, nu taip netiketai, sako imkit, cia jums dovanu. sakau galgi kur gyvenime pliusiuka uzsidejau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 07 31, 17:50)
Aga, nu taip netiketai, sako imkit, cia jums dovanu. sakau galgi kur gyvenime pliusiuka uzsidejau smile.gif

o gal vyras padovanojo? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif tyliai,ramiai biggrin.gif
Atsakyti