Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

iš klausimų supratau, kad visiškai neteisingai prižiūriu..... laistau iš krano ant šaknų, o ne merkiu...na vienu žodžiu... mokytis man ir dar kartą mokytis...
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 08 19, 14:47)
kiek tada visumoj gale gavosi atsisiuntimas vienam zmogui is ten?


Na bent man atvežimo ir kiti mokesčiai 17 litų.
Atsakyti
QUOTE(paryziete @ 2010 08 19, 14:51)
iš klausimų supratau, kad visiškai neteisingai prižiūriu..... laistau iš krano ant šaknų, o ne merkiu...na vienu žodžiu... mokytis man ir dar kartą mokytis...

eikit i orchideju prieziuros tema, siame forume, pirmame puslapyje laaaabai daug naudingos informacijos.
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2010 08 19, 14:49)
Dar keli ziedeliai:
user posted image

blink.gif KELI?? doh.gif biggrin.gif tai kaip atrodo daug???? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sokejuke86 @ 2010 08 19, 08:10)
geriau būčiua nespoksojusi į tą puslapį http://www.orchideen.com/Shop/

nu žinai tikrai cool.gif pasakiška wub.gif
QUOTE(Srove @ 2010 08 19, 13:49)
, bet nededu rekomenduojamos normos, perpus mazinu 4u.gif
Dar keli ziedeliai:

swoon.gif swoon.gif swoon.gif nerealu wub.gif
Atsakyti
[quote=Srove,2010 08 19, 14:49]
Aciu, mielosios, uz pagyrimus mano gelytei 4u.gif 4u.gif 4u.gif
As manau, kad gali gausiai zydeti sios geles, tik labai jau stropiai reiktu jas priziureti, laiku persodinti, apkarpyti nudziuvusias sakutes.Beje, as pastebejau, kad jos megsta gausiau zydeti, kai negaili trasu orchidejoms, as viena karta i sav. jas mirkinu 3-4 val. panardinusi i silta vandeni su trasomis, bet nededu rekomenduojamos normos, perpus mazinu 4u.gif


o kokias konkrečiai trašas naudoji, gal čia būtų paslaptis tokių žiedų? Nors turbūt visuma veiksnių, bet vistiek įdomu.
Atsakyti
parsitempiau ir aš dendrobium phalaenopsis doh.gif biggrin.gif šiandien po keturis nukainuoti smile.gif persodinau, nė vienos šaknytės nenukirpau, visos sveikos rolleyes.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saidutea @ 2010 08 19, 18:30)
parsitempiau ir aš dendrobium phalaenopsis doh.gif  biggrin.gif šiandien po keturis nukainuoti smile.gif persodinau, nė vienos šaknytės nenukirpau, visos sveikos rolleyes.gif  thumbup.gif

4lt? blink.gif geras smile.gif
augaliukai tai tikrai sveiki thumbup.gif

Srove, neišduokit paslapties, po to pas visas taip žydės-bus neįdomu laugh.gif juokauju žinoma blush2.gif pačiai smalsu bigsmile.gif

bet tai mirkot kiekvieną savaitę g.gif pas mane dabar tris savaites prastovėjo, o šaknys dar žalios mastau.gif ale vis tiek jau visas merkiau į vonią.
Atsakyti
QUOTE(saidutea @ 2010 08 19, 18:30)
parsitempiau ir aš dendrobium phalaenopsis doh.gif  biggrin.gif šiandien po keturis nukainuoti smile.gif persodinau, nė vienos šaknytės nenukirpau, visos sveikos rolleyes.gif  thumbup.gif


sveika o kaip atrodo tas jusu laimikis dendrobium phalaenopsis g.gif
Papildyta:
4u.gif au radau ...pati toky auginu ir nezinojau... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sokejuke86 @ 2010 08 19, 14:18)
  Mes turbūt pas tave į konsultacijas važiuosim pasakosi kaip tokias išauginti

Tokia is manes ir konsultante blush2.gif

QUOTE(Adera777 @ 2010 08 19, 14:37)
Srove, baik erzinti, tai širdis ne tik apsalti gali, bet ir sustoti, pasaka  wub.gif
P.S. Keli klausimukai, gal nesupyks niekas, kad ne toje temoje, manai, kad ir kitiems įdomu:
1. Kokios trąšos pas tave?
2. Merki į trašuotą vandenuką sušlapintas ar sausas šaknis?
3. Kokį vandenį naudoji - virintą, liepaus, iš krano, . . .
4. Kur stovi gėlytės?
Rodos viskas  mirksiukas.gif  mastau.gif

1. Trasos turbut kaip ir pas daugeli
user posted image
2.Merkiu sausas, tik i vos silta vandeni, esu ir nakciai palikus, kai ilgiau neturiu galimybes pamerkti.
3.Vanduo paprastas , vandentiekio.
4.Geles laikau pagal tai, koks oras, jei labai nekaitina saule, tai pietu pusej, ant palanges, jei kaip sia vasara, tai i vakarus nugabenau ant palanges.
Dar kartais, kai vaziuoju i miska, parsivezu samanu ir truputi uzmetu ant virsaus, taip lengvai, gal sulaiko siek tiek dregme mirksiukas.gif
Dar as karpau trumpai, kai perzydi sakas, kiti nekarpo gal ?
QUOTE(into*in @ 2010 08 19, 16:13)
blink.gif KELI??  doh.gif  biggrin.gif tai kaip atrodo daug????  unsure.gif

Uoj, maciau aplink kelios sakos nutyse po pusmetri doh.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Srove: 19 rugpjūčio 2010 - 19:20
As ir Schultz'a naudoju siuo metu, bet man asmeniskai su Vilmorin geresni rezultatai buvo. ax.gif
Atsakyti
o as Olivijos rekomenduotas liet. kolkas patenkinta net labai wub.gif

snd skleidziasi nukainuotas phalaenopsis, sukroves naminiu ziedus, kuris turetu buti baltas su zaliu viduriuku smile.gif ziuresim, kai grisiu vakare namo, snd net nosies galo nejo ikist smile.gif
Atsakyti