Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(sokejuke86 @ 2010 08 18, 08:00)
Sveikos, pasigirsiu.

Labai graži spalva thumbup.gif

QUOTE(Srove @ 2010 08 18, 13:32)
Zydi dabar visos mano orchidejos, bet sita paprastute taip stebina ziedu gausa,

Na ir žiedai drinks_cheers.gif

QUOTE(lark @ 2010 08 18, 13:43)
neapgavo "Gėlės visiems" savininkas, vanda Sansai blue (yra etikėtė) , 9 dideli žiedai, augalas sveikutis wub.gif , taigi lb gražiu pirkiniu baigiu savo atostogas, galėsiu ramiai eiti į darbą  biggrin.gif

Šaunu,kad išsipildė svajonė

QUOTE(Raun'a @ 2010 08 18, 13:51)
o as rodausi MB dovana  wub.gif
[

Jau koookia gražuolė wub.gif
Atsakyti
Srove, nu ir grozis wub.gif ne tik lauke, bet ir namie mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaitės kažkaip užklydau pasispoksot į puslapiuką iš kurio prieš kelis mėnesius sakėmės gėlytes, ir kokių naujienų užmačiau, pvz. phaleonopsis bellina, kurio taip noriu doh.gif geriau būčiua nespoksojusi į tą puslapį http://www.orchideen.com/Shop/
Atsakyti
O jis gal dar ir kvepiantis?
Atsakyti
Srove, tavo gelyte pasaka wub.gif butu saunu, jei visi phal megtu taip gausiai zydeti, ar ne merginos smile.gif
naujute, sveikinu - labai grazi gelyte bigsmile.gif saunuolis tavo MB smile.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2010 08 19, 13:41)
Srove, tavo gelyte pasaka  wub.gif  butu saunu, jei visi phal megtu taip gausiai zydeti, ar ne merginos smile.gif


Aciu, mielosios, uz pagyrimus mano gelytei 4u.gif 4u.gif 4u.gif
As manau, kad gali gausiai zydeti sios geles, tik labai jau stropiai reiktu jas priziureti, laiku persodinti, apkarpyti nudziuvusias sakutes.Beje, as pastebejau, kad jos megsta gausiau zydeti, kai negaili trasu orchidejoms, as viena karta i sav. jas mirkinu 3-4 val. panardinusi i silta vandeni su trasomis, bet nededu rekomenduojamos normos, perpus mazinu 4u.gif
Dar keli ziedeliai:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Srove: 19 rugpjūčio 2010 - 13:07
QUOTE(sokejuke86 @ 2010 08 19, 08:10)
Mergaitės  kažkaip užklydau pasispoksot į puslapiuką iš kurio prieš kelis mėnesius sakėmės gėlytes, ir kokių naujienų užmačiau, pvz. phaleonopsis bellina, kurio taip noriu doh.gif  geriau būčiua nespoksojusi į tą puslapį http://www.orchideen.com/Shop/

Aha ir aš į tokį senai spoksau doh.gif labai žiedeliai gražūs
Papildyta:
QUOTE(Srove @ 2010 08 19, 13:49)

Dar keli ziedeliai:


Vaje kaip gražu wub.gif ir kaip tiek žiedų užauginat 4u.gif
Atsakyti
Na mergaitės ir vėl grožybių prirodėte, negaliu nepagirti:
Seseilgakase tavo beallara tokia miela, Šokejuke86 - labai simpatiška gėlytė, Srove - pamačiau tavo "paprastutę" ir širdis apsalo, mano svajonė turėti taip žydinčios orchidėjos wub.gif wub.gif wub.gif
Lark labai gražios tavo gėlytės smile.gif
Raun'a - MB dovana gaivumo įsikūnijimas mirksiukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adera777: 19 rugpjūčio 2010 - 13:36
mergaitės patarkit man ką daryt, kad orchidėjos labai negelstų, atrodo ir vieta tinkama, vakarinė palangė ir palaistau, bet nežinau visų orchidėjų lapai gelsta, raukšlėjasi, gal neteisingai laistau?
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2010 08 19, 13:49)
Aciu, mielosios, uz pagyrimus mano gelytei 4u.gif  4u.gif  4u.gif
As manau, kad gali gausiai zydeti sios geles, tik labai jau stropiai reiktu jas priziureti, laiku persodinti, apkarpyti nudziuvusias sakutes.Beje, as pastebejau, kad jos megsta gausiau zydeti, kai negaili trasu orchidejoms, as viena karta i sav. jas mirkinu 3-4 val. panardinusi i silta vandeni su trasomis, bet nededu rekomenduojamos normos, perpus mazinu 4u.gif
Dar keli ziedeliai:
user posted image



nerealu 4u.gif thumbup.gif Mes turbūt pas tave į konsultacijas važiuosim pasakosi kaip tokias išauginti
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2010 08 19, 13:49)
Dar keli ziedeliai:

Srove, baik erzinti, tai širdis ne tik apsalti gali, bet ir sustoti, pasaka wub.gif
P.S. Keli klausimukai, gal nesupyks niekas, kad ne toje temoje, manai, kad ir kitiems įdomu:
1. Kokios trąšos pas tave?
2. Merki į trašuotą vandenuką sušlapintas ar sausas šaknis?
3. Kokį vandenį naudoji - virintą, liepaus, iš krano, . . .
4. Kur stovi gėlytės?
Rodos viskas mirksiukas.gif mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adera777: 19 rugpjūčio 2010 - 13:40
QUOTE(sokejuke86 @ 2010 08 19, 08:10)
Mergaitės  kažkaip užklydau pasispoksot į puslapiuką iš kurio prieš kelis mėnesius sakėmės gėlytes, ir kokių naujienų užmačiau, pvz. phaleonopsis bellina, kurio taip noriu doh.gif  geriau būčiua nespoksojusi į tą puslapį http://www.orchideen.com/Shop/

kiek tada visumoj gale gavosi atsisiuntimas vienam zmogui is ten?
Atsakyti