Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

kaip suprast i dazyta.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 08 18, 16:45)
kaip suprast i dazyta.. g.gif

tiesiogiai mirksiukas.gif prekiavo baltais su mėlynumais,tai žiedstiebiai su skylutėm-įleista dažų,va ir visas stebuklas... vėliau pražys baltai ... ši irgi panašiai atrodo unsure.gif
Atsakyti
aciu uz pagyras visoms 4u.gif
evers, dazo baltus falenopsius, cia pernai ligtais melynu buvo uzveze, prileidzi i stieba dazu ir ziedelis nusidazo reikiama spalva doh.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 08 18, 15:35)

gal kas uzmatete toky grozi kur butu pirkt...labai man grazus... wub.gif  wub.gif
ar tokiu LT nera???
..nu isisvajojau...

mačiau tokių, dar salotinių, mėlynų- dykai neimčiau dirbtinio grožio schmoll.gif
Atsakyti
galvojau kad naturoj isveise tokiu spalvyciu..rusu forume moteris taip dziaugesi nuo mamos gavusi toki palenopsi.. unsure.gif
Atsakyti
ermitaže iki rugpjūčio 31 orchidėjoms 30% nuolaida.. užvežta daug miniukų po 13 su kapeikom, bet standartiniai - balti, tamsiai violetini, dryžuoti ir keli geltoni
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 08 18, 17:27)
ermitaže iki rugpjūčio 31 orchidėjoms 30% nuolaida.. užvežta daug miniukų po 13 su kapeikom, bet standartiniai - balti, tamsiai violetini, dryžuoti ir keli geltoni


o kaip faina, kaiptik norejau miniuko, tikiuosi liks iki vakaro, pavyks tik velai vakare nuvaziuot. verysad.gif

zuzla, ar nusipirkai koki?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo seseilgakase: 18 rugpjūčio 2010 - 15:53
[quote=Srove,2010 08 18, 14:32]
Zydi dabar visos mano orchidejos, bet sita paprastute taip stebina ziedu gausa, kad ramstyti tenka is visu pusiu ir dar vis leidzia naujus doh.gif Gal reiks persodinti, nes neber is ko jai cia maitintis.

Išsižiojusi likau tokią žiedų gausą pamačiusi 4u.gif wub.gif thumbup.gif Sveikinu pasaka nerealu 4u.gif wub.gif thumbup.gif

[quote=Raun'a,2010 08 18, 14:51]
srove, nieko sau ziedu gausa,labaio grazu wub.gif
sokeljuke,lark, pirkinukai tai thumbup.gif

o as rodausi MB dovana wub.gif
user posted image

gera dovana wub.gif thumbup.gif Sveikinu. Vakar ermitaže buvau vandos praneštos, miniukų nebuvo, atsilaikiau be nieko. na bet standartinių turiu tai manau šiandien nelėksiu
Atsakyti
QUOTE(seseilgakase @ 2010 08 18, 16:41)
o kaip faina, kaiptik norejau miniuko, tikiuosi liks iki vakaro, pavyks tik velai vakare nuvaziuot. verysad.gif

zuzla, ar nusipirkai koki?


gal ir liks.. bet mačiau, moterys po tris nešasi unsure.gif

nea, turiu violetinį ir dryžuotą, balto nenoriu... buvo vienas oranžinis dryžuotas, norėjau imt, bet per kiminus nei vienos šaknies nesimatė, lapas gelto, tai gali būti, kad šaknų mažai ir tos papuvusios... tai kam man tokio reikia... o tų kitų daug ir gražių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 08 18, 17:24)
gal ir liks.. bet mačiau, moterys po tris nešasi unsure.gif



blink.gif kokios saunuoles...
Atsakyti
Sokejuke super naujoke 4u.gif

Lark kaip visada 4u.gif wub.gif

Rauna, ohohoho dovanele thumbup.gif

Srove, pavydetinaaaaa bigsmile.gif biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 08 18, 19:01)
Lark kaip visada  4u.gif  wub.gif

dėkui 4u.gif
Atsakyti