Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Adera777 @ 2010 08 17, 13:20)
Karališkai gėlytė atrodo  smile.gif

wub.gif 4u.gif

ko čia taip tylu? unsure.gif
Atsakyti
na ką gi...pasigirsiu pirma laiko biggrin.gif :mano cimbidis augina žiedus ir dendrobis leidzia žiedstiebį ax.gif
Atsakyti
na, sumaniau surizikuot ir nusipirkau maximoj nukainuota cambria, dar nieko neskaiciau apie prieziura, tad reikes dometis.. bet dar su ziedukais. labai man jie simpatiski, veliau pafotkinsiu, kad ivertintumet situacija, bet man atrodo kad kokybe nebloga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2010 08 17, 20:07)
na ką gi...pasigirsiu pirma laiko biggrin.gif :mano cimbidis augina žiedus ir dendrobis leidzia žiedstiebį  ax.gif

bigsmile.gif va čia tai nerealiai thumbup.gif eina sau kaip fainai wub.gif wub.gif wub.gif

seseilgakase, lauksim foto 4u.gif
Atsakyti
nu pafotkinau, sorry uz kokybe, su telefu fotografavau, beto apsvietimas nekoks. vienas stiebas su ziedais svieziais ir dar trys neprasiskleide, o kitas stiebas susiformaves ir dar tik ruosiasi formuot ziedelius,saknu daug ir sveikos, net sudvejojau ar ne per mazas vazonelis... skyluciu apacioj pribadziau labai daug, beto gera drenaza padariau ir i extra substrata pasodinau.. na, manau visai nieko pirkinys kaip uz 10lt. tikiuosi bus viskas gerai rolleyes.gif

va.. ir dar 6 nuotraukos toliau
http://public.fotki....s/dsc01020.html
Atsakyti
QUOTE(seseilgakase @ 2010 08 17, 22:15)


vietoj cambria gali vadinti beallara, tikslesnis pavadinimas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 08 17, 23:18)
vietoj cambria gali vadinti beallara, tikslesnis pavadinimas mirksiukas.gif


o gerai kad pasakei, nes jau prieziuroj paklausiau kaip vadint 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, pasigirsiu. Paprastai maksimose mane nelabai kas patraukia, tačiau vakar mažutėje maksimoje eidama sau pietukų pirkti tokia pamačiau, kad neatsispyriua. Dabar ji pas mane darbe palangę puošia. Kita tokia buvo su daugiau žiedų, bet lapai panašūs į sergančius tai imti pabijojau. Pagalvojau geraiu mažiau žiedų, bet sveika gėlytė.
vat rodausi
user posted image 4u.gif
user posted image
Atsakyti
kokia grazute.. wub.gif .mano visos gelytes pirktos arba maximoj,arba ermitaze..(dar daznai ir nukainotas pagriebiu) ax.gif
Atsakyti
evers, mano irgi daug ermitaže, maksimoje ir gėlinukėse pirktų orchyčių, ir nemažai nukainotų, bet jau gražiausias iš ten susipirkua už tat ir nebetraukia 4u.gif thumbup.gif arba ermitaže kainos kanda..
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif gryzom vakar vakare is pajurio, pasiilsejom nerealiai thumbup.gif o kaip gelyciu pasilgau savo ir jusu pagyru biggrin.gif 4u.gif
QUOTE(Shalimar @ 2010 08 14, 19:48)
Oho kiek orchideju myletoju thumbup.gif
Cia manoji

labai grazi wub.gif

QUOTE(zuzla @ 2010 08 15, 11:39)
pasivaidensiu ir aš smile.gif


grazus ziedeliai, noriu ir as tokio nobile smile.gif
QUOTE(sokejuke86 @ 2010 08 18, 08:00)
Sveikos, pasigirsiu.

labai grazute, tokia ir as susiviliociau wub.gif

labai noriu naujos gelytes ax.gif hyperi maximoj Kaune nukainuoti Dendrobium Phalaenopsis po septynis litus, nemazai yra. galetu uzvest phalaenopsiu graziu biggrin.gif
Atsakyti
Galetu, bet kolkas veza tik tai kas jau daug kartu matyta.
Atsakyti