Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(axara @ 2010 08 15, 22:41)
Fonda, sveika sugrizus i musu bureli  bigsmile.gif  prasome dazniau mus nudziuginti tokiais apsilankymais ir foto - kurios visada nuostabios  4u.gif

Oi aciuks.gif aciuks.gif Bet jūsų čia visų labai nuostabios ir, svarbiausia, moderniškos orchytės... O aš užstrigusi praeitame tūkstantmetyje... ax.gif lotuliukas.gif Be to, lauke gėlių galybė... Juk TOKIA vasara, tokia vasara... karsta.gif Ir dar, jūsų jau naujoje kokybėje ir nuotraukos... Taip kad gal ir pasivaidensiu, jei kas bus įdomesnio schmoll.gif Bet šiaip jokių naujų orchyčių nepirkau nei vienos blush2.gif Ir su tom pačiom laiko reikia, be to jos sensta...pasirodo, taip. schmoll.gif Tai ir numiro, neatlaikę gyvenimo naštos... tongue.gif kai kurios... Orchidariumo neplanavau niekada įsigyt... Profesionalėms galbūt schmoll.gif Be laukinių, dar sodas, kambarinės gėlės irgi labai įsibujojo...monstera tai virš metro skersmens lapus varo, lubos beveik 4 m seniai per žemos, dar camelijos, stefanotis, mirta...,o jau bugenvilija šakas kaip medis leidžia...
Žodžiu, visokeriopos sėkmės jums visoms auginant, rūpinantis ir džiaugiantis nuostabiomis šiomis visų gėlių Karalienėmis 4u.gif 4u.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Evaja @ 2010 08 15, 22:06)
labai panašu į Beallara Peggy Ruth Carpenter ' Morning Joy' wink.gif

Oi aciuks.gif 4u.gif Iš tikrųjų kaip ta pati. Pasižiūrėjau pagal jūsų nuorodą... kažkaip rūšinių neturiu, tik hibridus, tai ir į šitas cambijas ar miltonijas net niekada nepasižiūrėjau, ar kilmingos... blush2.gif Bet labai jums dėkinga...nupirksiu paauksuotą vazoną gėliukui tongue.gif
Atsakyti
o tai kažin mano šita irgi prie tos mandru pavadinimu? laugh.gif
user posted image
user posted image

jaučiu ne, panaši gal kiek g.gif gerai noriu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2010 08 15, 23:35)
o tai kažin mano šita irgi prie tos mandru pavadinimu? laugh.gif
user posted image
user posted image

jaučiu ne, panaši gal kiek g.gif gerai noriu biggrin.gif


čia Beallara hybrid smile.gif bent jau man labiau panašu į jį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evaja: 16 rugpjūčio 2010 - 05:32
O as savaitgali irgi po savo uki daviaus, kol paliejau visas doh.gif Isigudrinau pripildyt iki virsaus istatoma vazona vandeniu su trasomis ir palaikiau, paskui juo paliejau kitas kambarines geles. Jauciu reikia viena karta mirkint su trasomis, kita karta maudyt duse. Turetu patikt joms toks pakaitinis laistymas.
Ech, ir kokiu jos tik pas mane eksperimentu netveria doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 08 14, 18:58)
skleidžiames  biggrin.gif


Vajėi, mano svajonė... bet vis tai kaina kandžiojasi tai nerandu...Laabai gražu, ir jei nemaišau berods naminiai žiedukai? Tai iš vsi stebuklas thumbup.gif

QUOTE(Fonda @ 2010 08 15, 21:18)
Matyta, matyta...žydi nuo seno ir vargo nemato... tik mano nekvepia schmoll.gif
Bet dar vieną įdedu. Po beveik 2 metų po maximinio žydėjimo prisiaugino bulvių ir pražydo 2 šakos naminiais žiedais. Spalva panaši. Tik žiedai didesni. Čia turbūt odontoglosumas Bealara schmoll.gif Šiaip man tai tik phaleanopsiai... console.gif  good.gif


Oi labai gražios orchytės, ypač phaleonopsis thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Evaja, buvai teisi, kad katlejos greit atsigauna ir priaugina saknu thumbup.gif
Atsakyti
Man katlejos patinka, kad jos aplamai tvirti tokie augalai. Tiek lapais, tiek saknimis.
Atsakyti
Fonda,labai grazus ziedai wub.gif wub.gif
Atsakyti
uzduosiu jum kvailoka klausima..kas is orhideju maziausiai lepios..ir gerai gyvena be orchidariumo.. blush2.gif auginu vien palenopsius noretusi dar kazko kas ilgai zydi ir nera lepus... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 08 16, 12:21)
uzduosiu jum kvailoka klausima..kas is orhideju maziausiai lepios..ir gerai gyvena be orchidariumo.. blush2.gif  auginu vien palenopsius noretusi dar kazko kas ilgai zydi ir nera lepus... ax.gif

cambrios, cymbidium, katlejos, dendrobium phalaenopsiai, dendrobium nobile
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2010 08 15, 22:23)
Oi  aciuks.gif  aciuks.gif  Bet jūsų čia visų labai nuostabios ir, svarbiausia, moderniškos orchytės... O aš užstrigusi praeitame tūkstantmetyje...  ax.gif  lotuliukas.gif Be to, lauke gėlių galybė... Juk TOKIA vasara, tokia vasara... karsta.gif Ir dar, jūsų jau naujoje kokybėje ir nuotraukos... Taip kad gal ir pasivaidensiu, jei kas bus įdomesnio schmoll.gif Bet šiaip jokių naujų orchyčių nepirkau nei vienos blush2.gif Ir su tom pačiom laiko reikia, be to jos sensta...pasirodo, taip.  schmoll.gif Tai ir numiro, neatlaikę gyvenimo naštos... tongue.gif kai kurios... Orchidariumo neplanavau niekada įsigyt... Profesionalėms galbūt schmoll.gif Be laukinių, dar sodas, kambarinės gėlės irgi labai įsibujojo...monstera tai virš metro skersmens lapus varo, lubos beveik 4 m seniai per žemos, dar camelijos, stefanotis, mirta...,o jau bugenvilija šakas kaip medis leidžia...
Žodžiu, visokeriopos sėkmės jums visoms auginant, rūpinantis ir džiaugiantis nuostabiomis šiomis visų gėlių Karalienėmis 4u.gif  4u.gif  thumbup.gif
Papildyta:

Oi  aciuks.gif  4u.gif Iš tikrųjų kaip ta pati. Pasižiūrėjau pagal jūsų nuorodą... kažkaip rūšinių neturiu, tik hibridus, tai ir į šitas cambijas ar miltonijas net niekada nepasižiūrėjau, ar kilmingos... blush2.gif Bet labai jums dėkinga...nupirksiu paauksuotą vazoną gėliukui tongue.gif

ziuriu daugumai senbuviu liga aprimusi smile.gif ir as pastaruoju metu beveik nebeperku, paskutinis pirkinys kiausinio trynio geltonumo phalaenopsis, kuris kazko oziuojasi, jau antra karta man nepasiseka butent su sita spalva, pries tai pirkta buvo ligota ir labai greitai sunyko.
Fonda, mes cia visada laukiame ziedu, o naminiai juk dar mielesni smile.gif
beje, kiek orchideju praradai? ir po kiek metu pastebejai senejima?

Papildyta:
QUOTE(Lerikyte @ 2010 08 16, 11:30)
cambrios, cymbidium, katlejos, dendrobium phalaenopsiai, dendrobium nobile

blink.gif cymbidium tikrai nera lengva prazydinti
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2010 08 16, 12:39)

Papildyta:

blink.gif  cymbidium tikrai nera lengva prazydinti


nu va ir galvoju tokios nenoriu kur vienakart tezydetu.. mirksiukas.gif noriu nelepios ir tikrai kuri zydi nevienasyk.. g.gif
Atsakyti