Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(zuzla @ 2010 08 15, 13:39)
pasivaidensiu ir aš smile.gif


gražūs žiedai ir įtariu kvepia? aš saviškius nobile išleidau ''į marčias'' ,vietą taupau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2010 08 15, 14:10)
gražūs žiedai ir įtariu kvepia?


schmoll.gif nekvepia.. turiu balto su žaliu viduriuku vaikiukų, tai tie kvepės... bet dar negreit biggrin.gif
Atsakyti
Zuzla, šaunuolė thumbup.gif , nobile pražydinai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 08 15, 10:19)
maximoj?  blink.gif

taip,maximoje,tiksliau,ten yra mažytė gėlių parduotuvytė.

nu jūs ir duotat,merginos,dėl gėlės,kraštan svieto lotuliukas.gif
Atsakyti
Dar viena gėlytė,pirkau ,galima sakyti,nusibaigusią.Bet va ėmė ir žiedais pradžiugino:
user posted image
Atsakyti
Ech mergaitės buvau 5ienį į ermitažą užsukusi doh.gif Kiek gražių vandų... Po 300 nerealios, bet per brangu. Už 170 labai brangu, bet vos nenusipirkau oranžinės..., bet susilaikaiu, pagalvojau, kad orchidėjos.lt gražių kaip tos ermitaže po 300 po 150 buvo atvežę... tai pagalvojau gal dar kada atvež... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 08 14, 17:30)
geras, nematyta visiskai

Matyta, matyta...žydi nuo seno ir vargo nemato... tik mano nekvepia schmoll.gif
Bet dar vieną įdedu. Po beveik 2 metų po maximinio žydėjimo prisiaugino bulvių ir pražydo 2 šakos naminiais žiedais. Spalva panaši. Tik žiedai didesni. Čia turbūt odontoglosumas Bealara schmoll.gif Šiaip man tai tik phaleanopsiai... console.gif good.gif
Atsakyti
nu bet jau ziauriai grazios abi ,nerealiai wub.gif wub.gif

Cia kazkuri mergina minejus buvo, kad cambrios namie taip nezydi, kaip perkant. Taip nezydi, bet zydi tikrai didesniais ir ryskesniais ziedais bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2010 08 15, 21:18)
Matyta, matyta...žydi nuo seno ir vargo nemato... tik mano nekvepia schmoll.gif
Bet dar vieną įdedu. Po beveik 2 metų po maximinio žydėjimo prisiaugino bulvių ir pražydo 2 šakos naminiais žiedais. Spalva panaši. Tik žiedai didesni. Čia turbūt odontoglosumas Bealara schmoll.gif Šiaip man tai tik phaleanopsiai... console.gif  good.gif


labai panašu į Beallara Peggy Ruth Carpenter ' Morning Joy' wink.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 08 15, 12:24)
Štai mano svajonių orchidariumas

nerealus wub.gif
QUOTE(zuzla @ 2010 08 15, 12:39)
pasivaidensiu ir aš

grožis wub.gif
QUOTE(eliss @ 2010 08 15, 17:18)
Dar  viena gėlytė,pirkau ,galima sakyti,nusibaigusią.Bet va ėmė ir žiedais pradžiugino:

wub.gif
QUOTE(Fonda @ 2010 08 15, 21:18)

vai, vai koks grožis wub.gif

dovanų gautas miniukas wub.gif
bet jau toks mažutis wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2010 08 15, 20:18)
Matyta, matyta...žydi nuo seno ir vargo nemato... tik mano nekvepia schmoll.gif
Bet dar vieną įdedu. Po beveik 2 metų po maximinio žydėjimo prisiaugino bulvių ir pražydo 2 šakos naminiais žiedais. Spalva panaši. Tik žiedai didesni. Čia turbūt odontoglosumas Bealara schmoll.gif Šiaip man tai tik phaleanopsiai... console.gif  good.gif

Fonda, sveika sugrizus i musu bureli bigsmile.gif prasome dazniau mus nudziuginti tokiais apsilankymais ir foto - kurios visada nuostabios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 08 15, 12:24)
Štai mano svajonių orchidariumas,

Man irgi jis labai patiko, salia tokio salta ziema atsisedi ir gali svajot svajot...
Atsakyti