Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

lerikyte - 4u.gif

QUOTE(sokejuke86 @ 2010 08 13, 15:52)
Nila, ta kiaušininio trynio gerltonumo pasakikai graži, pavydžiu, o dar naminis žiedukas wub.gif  aš vėl matyt tokios ieškosiu. Saviškę su papuvusia skrotele ir ne kokiom šaknim nusipirkau. šaknys akaip ir atsigavo, bandė tris naujus lapukus leist, bet jei truputį paauga ir nuleipsta, kažkas su ta skrotele matyt nebepataisomai negerai. Bet kol kas neišmetu, gal kokį vaikutį galvoju netyčia užugins. nes taip tai vargšė su dviem lapais testovi, bet šaknys naujos auga g.gif

Ačiū 4u.gif Nereikia taip nusivilti būtum mačiusi iki kokios stadijos ji buvo nuvaryta doh.gif Tuo metu nemažai orchių iškeliavo anapilin, nors buvo stiprus augalai, jų tiesiog neprižiūrėjau blush2.gif , ne tas galvoj buvo. O dabar, myliu jas labiausiai per vis. Buvo tikslas užsibrėžtas, kad ją būtinai atgaivinsiu ir ką gi po metų laiko gaivinimo, o gal ir daugiau ji vėl parodė man savo žiedelius thumbup.gif Jei taviškė lapų turi ir dar šaknis augina, belieka kantrybės kol pilnai sustiprės ir išleis žiedstiebį thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2010 08 13, 16:01)
lerikyte -  4u.gif
Ačiū 4u.gif  Nereikia taip nusivilti būtum mačiusi iki kokios stadijos ji buvo nuvaryta  doh.gif Tuo metu nemažai orchių iškeliavo anapilin, nors buvo stiprus augalai, jų tiesiog neprižiūrėjau  blush2.gif , ne tas galvoj buvo. O dabar, myliu jas labiausiai per vis. Buvo tikslas užsibrėžtas, kad ją būtinai atgaivinsiu ir ką gi po metų laiko gaivinimo, o gal ir daugiau ji vėl parodė man savo žiedelius  thumbup.gif  Jei taviškė lapų turi ir dar šaknis augina, belieka kantrybės kol pilnai sustiprės ir išleis žiedstiebį  thumbup.gif


Matai ji lapus du turi, dar tris auginti bandė, ir būtų normalios stadijos ji, bet jau pirkau su papuvusia skrotele, iš jos jai nieko išauginti nepavyksta, dėl to ir bijau... ir ji tokia pas mane jau beveik metus. šaknų prisiaugino, o lapų per tą skrotelę nepavyksta, nors dar nemirė, tai ką aš žinau. jau viltį prarandu. lapai būdavo išlenda paauga kelis centimetrus apsidžaiyugiu irtaip keistai nuvysta ir vėl...
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2010 08 13, 04:36)
Ką gi, rodausi savo džiaugsmelį  smile.gif Kiek prisimenu ji buvo su dviem galingais žiedstiebiais, tiek nugalabijus buvau  doh.gif Mano džiaugsmas ir tikslas pasiektas, gaivinta orchidėja atsigavo ir apdovanojo žiedu  thumbup.gif

user posted image



Dtps. Chain Xen Queen thumbup.gif tokia kaip ir mano, nerealiai grazi wub.gif
Atsakyti
mano paprastute...ermitazo numiginta...daznai dziugina ziedais..
user posted image
Papildyta:
''nila_ks'' kiek pas jus gelyciu...bene parduotuvej dirbate....(juokauju tongue.gif )
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 08 13, 17:03)
mano paprastute...ermitazo numiginta...daznai dziugina ziedais..


Kiek daug žiedelių wub.gif
Papildyta:
Berods 27 orchidėjas auginu, o norėčiau tokioj parduotuvėj dirbti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nila_ks: 13 rugpjūčio 2010 - 16:07
doh.gif mmm....kiek nukainotu geliu tureciau.... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2010 08 13, 17:06)
Kiek daug žiedelių  wub.gif
Papildyta:
Berods 27 orchidėjas auginu, o norėčiau tokioj parduotuvėj dirbti  biggrin.gif


tuoj bus ir 50 wink.gif pamatysi.
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 08 13, 17:10)
doh.gif  mmm....kiek nukainotu geliu tureciau.... lotuliukas.gif

Tai nuvažiuok į Macuičius, netoli Gargždų, ten labai pigiai visos gėlės smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Evaja @ 2010 08 13, 17:12)
tuoj bus ir 50 wink.gif pamatysi.

Nenustebčiau, kažkaip nepastebimai vis daugėja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2010 08 13, 17:14)
Tai nuvažiuok į Macuičius, netoli Gargždų, ten labai pigiai visos gėlės  smile.gif
Papildyta:

Nenustebčiau, kažkaip nepastebimai vis daugėja  doh.gif


pas mane panašiai. Tik kad dalį perku, dalį parduodu lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=nila_ks,2010 08 13, 17:14]
Tai nuvažiuok į Macuičius, netoli Gargždų, ten labai pigiai visos gėlės smile.gif
Papildyta:

o kas cia parduotuve...gal butu galima adresely tiksliau..bei pavadinima parduotuves... g.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 08 13, 17:17)
o kas cia parduotuve...gal butu galima adresely tiksliau..bei pavadinima parduotuves... g.gif

Adreso tikslaus nežinau ax.gif , ten gėlių angaras smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nila_ks: 13 rugpjūčio 2010 - 17:33
Reiks man irgi savo turto suvestine padaryt, o tai senokai ta dariau. Aplamai vasara mane lauko augalai pasigrobia. Kaktusus tai nepamenu kada laisciau doh.gif pro orchidejas tai dar pralekiu kada ne kada.
Atsakyti