Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Nila, pamenu, kai sakei, kad turi bigsmile.gif mirksiukas.gif

Geros naujienos thumbup.gif liejau ka tik mannii - prasidejo augimas, zali saknu galiukai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 08 13, 13:32)
Nila, pamenu, kai sakei, kad turi  bigsmile.gif  mirksiukas.gif

Geros naujienos  thumbup.gif liejau ka tik mannii - prasidejo augimas, zali saknu galiukai  thumbup.gif

Labai šaunios naujienos, džiaugiuos ir aš thumbup.gif Mano tetraspis du lapus numetė, manau ir trečias kris unsure.gif Bet stengiuos nepergyventi, šaknų galiukai matosi auga
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 08 13, 13:32)
Geros naujienos  thumbup.gif liejau ka tik mannii - prasidejo augimas, zali saknu galiukai  thumbup.gif

džiaugiuosi kartu 4u.gif

Atsakyti
Ką gi, rodausi savo džiaugsmelį smile.gif Kiek prisimenu ji buvo su dviem galingais žiedstiebiais, tiek nugalabijus buvau doh.gif Mano džiaugsmas ir tikslas pasiektas, gaivinta orchidėja atsigavo ir apdovanojo žiedu thumbup.gif

user posted image

ir nežiniukė prasiskleidė, vėl balta, bet ši ypatinga wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2010 08 13, 13:36)
Ką gi, rodausi savo džiaugsmelį  smile.gif Kiek prisimenu ji buvo su dviem galingais žiedstiebiais, tiek nugalabijus buvau  doh.gif Mano džiaugsmas ir tikslas pasiektas, gaivinta orchidėja atsigavo ir apdovanojo žiedu  thumbup.gif

user posted image

wub.gif labai graži
Atsakyti
QUOTE(latinute @ 2010 08 13, 14:37)
wub.gif  labai graži

Ačiū smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2010 08 13, 14:36)
Ką gi, rodausi savo džiaugsmelį 
ir nežiniukė prasiskleidė

pasakiškos wub.gif wub.gif wub.gif foto thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pokahonta*: 13 rugpjūčio 2010 - 14:08
QUOTE(Lerikyte @ 2010 08 13, 11:45)
Mano dama cia  wub.gif dekui saidutea  mirksiukas.gif

O as tikrai galvojau, kad vyrukas is veido (snukio smile.gif)
Atsakyti
Nila, pasaka wub.gif
Vokietukas epidendriumas lapuką leidžia bigsmile.gif wub.gif ax.gif , iki šiol "stagnavo".
Atsakyti
Dėkui dėkui visom blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2010 08 13, 13:51)
džiaugiuosi kartu 4u.gif


mirksiukas.gif
QUOTE(nila_ks @ 2010 08 13, 14:36)
Ką gi, rodausi savo džiaugsmelį  smile.gif Kiek prisimenu ji buvo su dviem galingais žiedstiebiais, tiek nugalabijus buvau  doh.gif Mano džiaugsmas ir tikslas pasiektas, gaivinta orchidėja atsigavo ir apdovanojo žiedu  thumbup.gif



grozis wub.gif
QUOTE(Tina* @ 2010 08 13, 15:13)
O as tikrai galvojau, kad vyrukas is veido (snukio smile.gif)


geras biggrin.gif
QUOTE(lark @ 2010 08 13, 15:22)
Nila, pasaka  wub.gif
Vokietukas epidendriumas lapuką leidžia  bigsmile.gif  wub.gif  ax.gif , iki šiol "stagnavo".

valiooo thumbup.gif
Atsakyti
Nila, ta kiaušininio trynio gerltonumo pasakikai graži, pavydžiu, o dar naminis žiedukas wub.gif aš vėl matyt tokios ieškosiu. Saviškę su papuvusia skrotele ir ne kokiom šaknim nusipirkau. šaknys akaip ir atsigavo, bandė tris naujus lapukus leist, bet jei truputį paauga ir nuleipsta, kažkas su ta skrotele matyt nebepataisomai negerai. Bet kol kas neišmetu, gal kokį vaikutį galvoju netyčia užugins. nes taip tai vargšė su dviem lapais testovi, bet šaknys naujos auga g.gif
Atsakyti