Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(lark @ 2010 08 12, 16:00)
ar buvo ant vazono užrašyta?

kai pirkai tik gėlese iš elegant serijos seniau, tuo pačiu buvo užvežta ir karin aloha wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 08 11, 22:15)
lasvegiete, ačiū, kad įkėlei nuorodą, tikrai lb skirtingai tvarko savo grožius  bigsmile.gif , einu studijuoti  cool.gif

Nera uz ka smile.gif As irgi apakus buvau nuo grozio 4u.gif Ypac patiko kaip isdeliojamos vandos wub.gif Sedejau ir perziurejau visus 26 puslapius, nejau miegot iki velumos lotuliukas.gif Kazkas nerealaus....
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2010 08 12, 17:10)
kai pirkai tik gėlese iš elegant serijos seniau, tuo pačiu buvo užvežta ir karin aloha wub.gif

as jos labai noriu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Na pagaliau ir aš galiu įdėti keliatą savo naujokių. Labai ieškau raibuolės, bet pasirinkimo jokio nerandu doh.gif

O baltos phal. dar neturėjau biggrin.gif

Tokią nučiupau aleksoto bazėj, vos už 10lt bigsmile.gif

user posted image

Ir dar va tokį miniuką Vaidrenoj, labai įdomūs žiedai, tokie peršviečiami, vienintelė nuotrauka kuri gavosi blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(lasvegiete @ 2010 08 12, 07:19)
Nera uz ka smile.gif As irgi apakus buvau nuo grozio  4u.gif  Ypac patiko kaip isdeliojamos vandos  wub.gif Sedejau ir perziurejau visus 26 puslapius, nejau miegot iki velumos  lotuliukas.gif Kazkas nerealaus....


Papildau: mano turbut megstamiausia kompozicija is visu: user posted image
stai ka galima padaryt is seno baseino wub.gif
Atsakyti
Paigirsiu ir aš naminiai žiedai,viso 32 .
user posted image
Atsakyti
thumbup.gif emma ziedu gausa wub.gif wub.gif
visu ziedeliai nerealus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(lasvegiete @ 2010 08 12, 18:07)
mano turbut megstamiausia kompozicija is visu:

O as jau tiek nenoreciau. Eina sau - nieko daugiau negali veikt, tik jas priziuret doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 08 12, 08:13)
O as jau tiek nenoreciau. Eina sau - nieko daugiau negali veikt, tik jas priziuret  doh.gif


As irgi tiek neauginciau, bet pasiziuret grazu wub.gif Kiek ziuriu, tai visur tokio tipo kompozicijas laisto su slanga rolleyes.gif tai manau ne tiek daug laiko ir uzima...
Atsakyti
žydi seniai, bet pasigirti kažkaip pamiršau wub.gif

user posted image

user posted image

žiedai 12 cm.
Atsakyti
QUOTE(Evaja @ 2010 08 12, 09:21)
žydi seniai, bet pasigirti kažkaip pamiršau  wub.gif
žiedai 12 cm.


Labai grazus... as irgi tokios noriu, bet kazkaip paskutiniu metu nerandu tokiu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(lasvegiete @ 2010 08 12, 18:07)
stai ka galima padaryt is seno baseino  wub.gif

jaučiu kuo ilgiau sedėsiu orchidėjų forumuose, tuo labiau namai apdžiunglės wacko.gif
Evaja, lb graži, šaunuolė tavo orchidėja thumbup.gif , ar čia ne parodinė dar žydi bigsmile.gif , mano geltona dar vis žydi biggrin.gif , kiba ten kas užkeikė kas, jei net balta vanda antrąkart pražydo lotuliukas.gif

Emma, nuostabu wub.gif

Pabirze, aš neatsimenu ką kur kada perku, o tu pastabi mirksiukas.gif 4u.gif , pražioplinau, o gal pinigų neturėjau, būna ir taip doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lark: 12 rugpjūčio 2010 - 18:49