Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

labas panos , turiu klausimeli , turiu minetiurine orchideja pirkus pries pora metu, gerai aptrankyta, atsigavo man ji siaip ne taip, ir zydejo, tik dabar pradejo man vazonas zaliuoti, as ja persodinau ir vel apzaliavo, kas do velnias doh.gif , kaip su tuo reik susitvarkyti


dekui is anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2010 08 10, 14:01)
Naujokes  blush2.gif Abi po 5 lt


labai grazios naujokes wub.gif pirma katleja o antra dendrobium biggibum?

QUOTE(sokejuke86 @ 2010 08 10, 15:39)
Vajei skaudi tema, nespėju nieko doh.gif  Tik gėlytės sudėtos sukabintos, sustatytos, bet net nebuvau grotelių išėmus ir sienelių neatvaliau, neapklijavau net ta dailia plėvele, kad gražiau atrodytų ai žodžiu. Katiniukais aš užsiėmusi dabar visiškai.  Vat ne į temą, bet šitais:)

kokie grazuciai wub.gif

QUOTE(Ingel @ 2010 08 10, 18:57)
Kiek turiu, tiek šiuo metu ir žydi


thumbup.gif
QUOTE(lark @ 2010 08 10, 21:59)
puošiu tėmelę, geltonoji kvepianti katlėja bando reikštis  bigsmile.gif


kokia nuostabi bigsmile.gif
QUOTE(Tina* @ 2010 08 10, 22:25)
As jau turiu lietuviu juodaja  lotuliukas.gif irgi labai tinka  biggrin.gif kartais aptalzo jas, bet siaip gerai sutaria smile.gif
Anadien rado baisiai idomu uzsiemima

lotuliukas.gif

Pas mane tai irgi misrune, bet is retesniu tokia, kaip Rusu melsvoji, tik kailis ilgas. Tai megsta megsta pastumdyt gelytes, labai saugau unsure.gif ir nuostoliu esu apturejus, bet ka darysi...
Atsakyti
QUOTE(saidutea @ 2010 08 11, 10:13)
labai grazios naujokes wub.gif pirma katleja o antra dendrobium biggibum?

Dekui 4u.gif , net nezinau tikslaus pavadinimo dedrobium, nebuvo parasyta.
Atsakyti
QUOTE(sokejuke86 @ 2010 08 10, 16:39)

jau kyciu meilumas wub.gif

QUOTE(Ingel @ 2010 08 10, 19:57)


grazios gelytes thumbup.gif
QUOTE(lark @ 2010 08 10, 22:59)
puošiu tėmelę, geltonoji kvepianti katlėja bando reikštis  bigsmile.gif

lark, nu tu duodi thumbup.gif saunuole wub.gif

QUOTE(Tina* @ 2010 08 10, 23:25)
As jau turiu lietuviu juodaja  lotuliukas.gif irgi labai tinka  biggrin.gif kartais aptalzo jas, bet siaip gerai sutaria smile.gif

gera foto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raun'a @ 2010 08 11, 11:18)
gera foto  biggrin.gif

Pozuotoja gera lotuliukas.gif
Atsakyti
negavau Aleksote Julia, bet už tai radau Elegant cascade ir dar kažkokią įdomią, vazonėlis kaip Elegant serijos, bet nebuvo jokios etikėtės ir 2 in 1 susodintos bigsmile.gif
Buvau užsukus į Karmelitą, tai dar yra alyvinių katlėjų, dar prekių negavę, o "Gėlės visiems" su savininku susiginčijau, nepardavė rezervuotos gėlės, nors ir siūliau gerokai daugiau rolleyes.gif , bet prižadėjo kai ką man atvežti kitą savaitę biggrin.gif
Pamačiau tai, nuo ko širdis suspurdėjo verysad.gif , dėl to ir siūliau daugiau sumokėti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lark: 11 rugpjūčio 2010 - 14:13
aš kątik iš ermitažo smile.gif falenopsiai įprasti - balti, alyvyniai, dryžuoti... kelios karvutės, kelios citrininės su pataškavimu aplink viduriuką, smulkiažiedžių nieko tokių yra, dar geltonos su rudu pataškavimų wub.gif bet susilaikiau... katlėjos dar... vandų laaaabai gražių užvežta... ir kodėl aš neturiu atliekamų poros šimtų doh.gif smulkiažiedė raudona vanda mega_shok.gif wub.gif verysad.gif
Atsakyti
lark baltoji labai graži wub.gif

sokejuke86 kokių gražučių pūkuotukų įdėjote bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2010 08 11, 15:13)
lark baltoji labai graži  wub.gif

dėkui, būtent šią "medžiojau" nuo pavasario wub.gif
Atsakyti
Vajėzau Zuzla, aš jau 5ienį mačiau ermitaže gražių vandų, geltonų su taškučiias pvz. vos atsilaikiau, bet ką šį mėnesį nebeturiu pinigučių, o jei dar privežė, siaubass... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sokejuke86 @ 2010 08 11, 15:20)
Vajėzau Zuzla, aš jau 5ienį mačiau ermitaže gražių vandų, geltonų su taškučiias pvz. vos atsilaikiau, bet ką šį mėnesį nebeturiu pinigučių, o jei dar privežė, siaubass... doh.gif


taip, tas ir aš mačiau, dabar naujų atvežė....
taip širdį skauda dėl tos raudonos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 08 11, 14:45)
Pamačiau tai, nuo ko širdis suspurdėjo  verysad.gif , dėl to ir siūliau daugiau sumokėti  blush2.gif

Sakyciau ... doras pardavejas thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti