Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Pokahonta* @ 2010 08 10, 20:16)
niu tai ką,reikės trenktis į Aleksotą mažu cool.gif

ir man Julia palik lotuliukas.gif
Atsakyti
Julia viena buvo, o beauty gal desimt
Atsakyti
tai nors imk ir šiandien važiuok doh.gif iki kelių dirba? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2010 08 10, 20:47)
tai nors imk ir šiandien važiuok doh.gif iki kelių dirba? blush2.gif

13val,
Atsakyti
Iki 22.cia maxima bazeje,ne bazeje. Ziuriu daznai sitos vietos maisomos. Sudeta prie iejimo,prie informacijos.
Atsakyti
QUOTE(sokejuke86 @ 2010 08 10, 14:39)
Vajei skaudi tema, nespėju nieko doh.gif  Tik gėlytės sudėtos sukabintos, sustatytos, bet net nebuvau grotelių išėmus ir sienelių neatvaliau, neapklijavau net ta dailia plėvele, kad gražiau atrodytų ai žodžiu. Katiniukais aš užsiėmusi dabar visiškai.  Vat ne į temą, bet šitais:)
user posted image

labai grazi,cia turbut nauja orchideju veisle lotuliukas.gif jau kokie meilybes 2.gif heart.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 08 10, 20:54)
Iki 22.cia maxima bazeje,ne bazeje. Ziuriu daznai sitos vietos maisomos. Sudeta prie iejimo,prie informacijos.

blush2.gif apie karmelitą pagalvojau blush2.gif o apie tik gėles nieko negirdėjai? vakar buvau- baisu verysad.gif
Atsakyti
O kas yra? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 08 10, 20:33)
Julia viena buvo, o beauty gal desimt

sad.gif gaila
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 08 10, 21:58)

gal sandeliuose dar turi, reikia papurtyti tik gerai bigsmile.gif
Atsakyti
Keli naminiai ziedukai. O antrasis buvo lavonelis pirktas, su trumpuku kotuku likusiu, tai is jo isleido du pumpurelius tiktai blush2.gif Atrodo kaip miniukas, nors turetu buti normalaus ugio doh.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 08 10, 20:24)
ir man Julia palik  lotuliukas.gif

aha, Julytę palikau tamstai jei rasi mirksiukas.gif aš beauty parsivežiau ir dar kažkokią salotinę su taškiukais doh.gif ir dar viena graži buvo bordava, pusiau praskleistais žiedais. Reikėjo imti ir tą blush2.gif
bet kol išsirinkau doh.gif vazonai užžaliavę daugumos doh.gif

lasvegiete gražūs žiedai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pokahonta*: 10 rugpjūčio 2010 - 21:08