Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(pabirze @ 2010 08 09, 23:15)
pasimerk, ir dar ilgai džiugins savo žiedais console.gif

pasimerkiau,taip gražu smile.gif mano mažoji vaikšto ratais:nu va,nulaužei,gaila gėlytės ane? biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
O mano iš borotch phaleonopsis inscriptio sinensis su žiedstiebiuku buvo atkeliavęs, bet jam matyt kelionė ir karščiai nepatiko, džiovina žiedstiebiuką verysad.gif Na bet ir lapukai jo tik du, šaknų nedaug ir ne kokios. tai gal ir tiek to, kito karto palauksim.
Atsakyti
Naminiai ziedai. Ziedai didesni ir sodresni nei pirktiniai buvo. Spalva bordo, tik neisgaunu jos.
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 08 10, 09:37)
Naminiai ziedai.

Labai grazu wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sokejuke86 @ 2010 08 10, 09:28)
tai gal ir tiek to, kito karto palauksim.

console.gif neliūdėk, gal dar atsigaus mažylis, tik nenuleisk rankų, gal kokio augimo stimuliatoriaus panaudok ar ką pastiprinimui unsure.gif
QUOTE(Lerikyte @ 2010 08 10, 09:37)
Naminiai ziedai. Ziedai didesni ir sodresni nei pirktiniai buvo. Spalva bordo, tik neisgaunu jos.

sveikinu drinks_cheers.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 08 10, 09:37)
Naminiai ziedai.

laaaaaaaaaaabai graži wub.gif
Atsakyti
labutis 4u.gif kol neturėjau interneto tiek grožybių pridėjote wub.gif wub.gif wub.gif
šaunuolės visos, kad taip mylit savo augaliukus, o jie jum taip dosniai atsidėkoja thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sokejuke86 @ 2010 08 10, 09:28)
O mano iš borotch phaleonopsis inscriptio sinensis su žiedstiebiuku buvo atkeliavęs, bet jam matyt kelionė ir karščiai nepatiko, džiovina žiedstiebiuką verysad.gif  Na bet ir lapukai jo tik du, šaknų nedaug ir ne kokios. tai gal ir tiek to, kito karto palauksim.

As manau, kad pas tave jis dar isbujos. Mazutis tas ziedstiebiukas buvo, uzuomazga. Neliudek.
Atsakyti
QUOTE(sokejuke86 @ 2010 08 10, 09:28)
O mano iš borotch phaleonopsis inscriptio sinensis su žiedstiebiuku buvo atkeliavęs, bet jam matyt kelionė ir karščiai nepatiko, džiovina žiedstiebiuką verysad.gif  Na bet ir lapukai jo tik du, šaknų nedaug ir ne kokios. tai gal ir tiek to, kito karto palauksim.

augaliukas atsigaus ir dar ne tokiu ziedeliu padovanos 4u.gif

QUOTE(Lerikyte @ 2010 08 10, 09:37)
Naminiai ziedai.

wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kelione tai is tiesu ilga buvo - iki LT, paskui dar karta pastu i kita miesta. Labiausiai pasiseke kaunieciu augalams. Idomu kaip tos drakulytes, tokios grazutes buvo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 08 10, 10:43)
Kelione tai is tiesu ilga buvo - iki LT, paskui dar karta pastu i kita miesta. Labiausiai pasiseke kaunieciu augalams. Idomu kaip tos drakulytes, tokios grazutes buvo  wub.gif


dracula kolkas albai šauniai laikosi.... gal sakau ir žiedstiebio sulauksiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Evaja @ 2010 08 10, 10:50)
dracula kolkas albai šauniai laikosi.... gal sakau ir žiedstiebio sulauksiu  wub.gif

stoju į eilę pirkti auginuko blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti