Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(~Sandrita~ @ 2010 08 09, 09:26)
o aš va tokių turiu,ir galėčiau pasikeisti su kažkuom,tik aš Marijampl. gyvenu smile.gif atskyrus keleta esu smile.gif
user posted image

jetau kaip norėčiau wub.gif
Atsakyti
Nezinau ar cia pataikiau pasigirti, bet pagaliau mano geles tures daugiau sviesos, stoglangi isidejom blush2.gif dar belieka stova ar staliuka orchidejom susiveikti, kad netupetu ant zemes blush2.gif

user posted image
O stai neziniuke prazydo, ziedai 10 cm blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2010 08 09, 09:32)
jetau kaip norėčiau wub.gif

o jumi iš kokio miesto? smile.gif

QUOTE(nila_ks @ 2010 08 09, 09:39)
Nezinau ar cia pataikiau pasigirti, bet pagaliau mano geles tures daugiau sviesos, stoglangi isidejom  blush2.gif

na va kaip smagu,mano svajonė tokia palėpė wub.gif biggrin.gif iškarto ten įsitaisytų diiiidelis akva ir visos mano gėlės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2010 08 09, 09:55)
o jumi iš kokio miesto? smile.gif

iš Kauno aš smile.gif galvoju gal kažkaip pavyktų susiorganizuoti pasiimti g.gif
parašysiu až 4u.gif

nila_ks, pasakiškas gėlių rojus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pokahonta*: 09 rugpjūčio 2010 - 09:05
Organizuokites garsiai biggrin.gif Sandrita kiek pas Jus yra tu groziu ? ax.gif
Atsakyti
~Sandrita~, Pokahonta* - dekui mirksiukas.gif
Atsakyti
nila_ks, kaip baltai jums pavydziu. Mes tai i savo namuka pinigu nemazai sukise, bet dar toli grazu iki pabaigos. Antras aukstas "uzkoncervuotas" dar nezinau iki kada. O taip noris tokio jaukumo kaip pas tave nuotraukose. Beje, kaip audra atlaikete? Mums tai ziauriai baisu buvo ir nuostoliu apturejom.
Atsakyti
Musu neliete audra unsure.gif neaisku ar ilgam, jei butu kabinus, baisu pagalvoti kas butu is triju sodu like doh.gif
Atsakyti
mūsų namų nepalietė audra. Tik mariose atitrūko lieptelis su septyniais kateriais, vienas iš jų mūsų doh.gif tai tentas nuplėštas, o šiaip nieko rimčiau. Bijojom, kad nebūtų sudaužytas unsure.gif

niu va mano dovanėlė smile.gif pavargusi tokia truputį smile.gif šiandien nuėmiau tris žiedus, du pumpurai suvytę, bet šaknys gražios smile.gif
user posted image
iš arčiau
user posted image

o mano degarmoara kvepia bigsmile.gif thumbup.gif net pasimečiau priėjus, kai dėjo kvapas blink.gif bet anksčiau nejutau g.gif o dabar tikrai kvepia mastau.gif gal kai vėsiau pakvimpa laugh.gif blush2.gif

dar mamos orchtė užaugino keikį bigsmile.gif reikės pasiimti, pasisodinti cool.gif
vėl man tik orchės galvoje, baisu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pokahonta*: 09 rugpjūčio 2010 - 10:28
Pokahonta, as irgi tokia buvau isigijus, bet padovanojau anytai, o jai skirta dovana pasilikau sau biggrin.gif :grazios man jos 4u.gif

Mano parodos dalyve dar zydi bigsmile.gif
user posted image
ir vis dar gana gausiai
user posted image
Pirmoje foto yra pavasari isleistas ziedstiebis. Zydi didesniais ziedais ir daug ilgiau, nei zydejo is seno ziedstiebio isauginti ziedai thumbup.gif Jau prazydo naujose sakelese subrandinti pumpurai, o jis visdar zydi pilnu tempu. O cia siaip maudyniu proga, ruzavoji
user posted image
Atsakyti
pagaliau pražydo baltas dendrobium
Atsakyti
Grazutis koks wub.gif
Atsakyti