Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Lerikyte @ 2010 07 29, 19:15)
Egi,kur pirkai?

aleksoto bazeje smile.gif ten daug visokiu nukainuotu,tik kad spalvu pasirinkimas nekoks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egis11 @ 2010 07 29, 18:20)
aleksoto bazeje smile.gif ten daug visokiu nukainuotu,tik kad spalvu pasirinkimas nekoks smile.gif

man patinka,kad ten galima kazka rast neperbrangiai ir dar visai neblogo/gero stovio orch.
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 07 29, 19:33)
man patinka,kad ten galima kazka rast neperbrangiai ir dar visai neblogo/gero stovio orch.

pirma kart pataikiau ant orchiu, kurios kainuotu 5lt,vien todel ir pirkau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egis11 @ 2010 07 29, 18:40)
pirma kart pataikiau ant orchiu, kurios kainuotu 5lt,vien todel ir pirkau  smile.gif

aš žiemą katlėjų po 3Lt prisipirkau, kai mokytis, visai neblogai smile.gif , aišku, pavargusios, bet vistiek vertėjo.
Egi, lb neblogas tavo pirkinys ir dar žydintis biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lark: 29 liepos 2010 - 18:11
Jei kuri/s norit parodyt savo albuma imeskit nuoroda,kita karta kuriant tema galima butu prijungti prie jau dabar besirodanciu merginu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 29 liepos 2010 - 18:27
Laura81r, labai puikus ukis bigsmile.gif ir grazi naujoke, as lygiai tokia pat turiu smile.gif bet ir pas mane ji nekvepia, taciau turiu viena geltona phal kvepianti smile.gif
Atsakyti
o manoji geltona taaaip kvepia, kad susileist beuostant galiu lotuliukas.gif nu kazkas tokio, neteke uostyt nieko panasaus blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 07 29, 19:33)
o manoji geltona taaaip kvepia, kad susileist beuostant galiu  lotuliukas.gif nu kazkas tokio, neteke uostyt nieko panasaus  blink.gif  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
O aš va turiu kambrija labai intensyviai kvepiančią iki pietų,tai man tokia elergiją sukelia,kad laukiau nesulaukiau kada ji nužydės,kad tik baigtūsi tas vargas biggrin.gif gražu-bet kančia doh.gif
Atsakyti
Ateinu i naujus namucius,aciu Lerikyteuser posted image
Sandrita,Egi labai grazus ziedeliai wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rodostoma @ 2010 07 29, 20:50)
Ateinu i naujus namucius,aciu Lerikyte
Sandrita,Egi labai grazus ziedeliai wub.gif  wub.gif  thumbup.gif

Jaaaaazau kokia gėlė ir jos grožis wub.gif nu šitiek žiedų rolleyes.gif Pastebėjau kad pvz kambrijos kai perki žydinčias-tai žydi gausai,žiedai ryškūs,o namis žydėjimas jau būna menkesnis gerokai...Atrodo ir trašų pilu,bet jau nebetas schmoll.gif
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2010 07 29, 17:23)
Laura81r, labai puikus ukis  bigsmile.gif  ir grazi naujoke, as lygiai tokia pat turiu smile.gif bet ir pas mane ji nekvepia, taciau turiu viena geltona phal kvepianti smile.gif

dekui 4u.gif reiks ieskot kvepiancios dabar mirksiukas.gif
Atsakyti