Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

grazi naujoke pokahonta smile.gif pas mane cambria viena irgi namini zydejima tuoj parodys thumbup.gif

O ziedas doh.gif lotuliukas.gif tik dabar pamaciau, kad panasu, jog ore biggrin.gif nesimato stiebo tiesiog biggrin.gif
Atsakyti
Grazios nuotraukos lauke gaunasi, o dar fonas zalias, super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2010 08 06, 12:41)
niu va mano Degarmoara Flying High 'Stars and Bars'  smile.gif 4 žiedai yra smile.gif

kokia superine thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(Lerikyte @ 2010 08 06, 14:48)

QUOTE(Pokahonta* @ 2010 08 06, 18:27)

wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Ką tik gryžau iš geležinkelio turgaus, tai kioske mačiau šv.mėlyną vandą 120Lt ir rožinę 150Lt, jei ką domina bigsmile.gif
Neatsilaikiau blush2.gif , pasiėmiau bebaigiantį žydėti, nu man jo lapai wub.gif , ką jis ten vargšas vienas tam kioske stovės lotuliukas.gif , kai maniškiui draugijos trūksta.
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2010 08 06, 17:27)
buvo ir nuvargusių vandučių po 5lt unsure.gif bet pakėliau, lapai byra, šaknys baisios doh.gif viena lyg nieko pasirodė, bet reikėjo su stikliniu vazoniku imti, tai ir neėmiau cool.gif


Labai graži kambrija.Otai vandą kai perki kartu nepriklauso ta stiklinė vaza?Už ją dar kažkiek papildomai reik mokėt?
QUOTE(lark @ 2010 08 08, 12:11)
Ką tik gryžau iš geležinkelio turgaus, tai kioske mačiau šv.mėlyną vandą 120Lt ir rožinę 150Lt, jei ką domina  bigsmile.gif
Neatsilaikiau  blush2.gif , pasiėmiau bebaigiantį žydėti, nu man jo lapai  wub.gif , ką jis ten vargšas vienas tam kioske stovės  lotuliukas.gif , kai maniškiui draugijos trūksta.

Lark,labai šauni naujokė.Kiek mokėjai už bebaigiančią žydėt?
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2010 08 08, 14:11)
Lark,labai šauni naujokė.Kiek mokėjai už bebaigiančią žydėt?

turguje buvo po 35 Lt išstatyta, daugiau kaip 30Lt nedrįsau kainą "mušti". Paskambino savininkei, toji "pasirašė".
Jos ilgai žydi, dvi savaites dar minimum atstovės, stiprūs gražūs du krūmeliai, aišku, kioske tiek neatlaikytų biggrin.gif Nepalyginsi stovio su tomis, kur "Tik gėlėse", sakė, šeimininkė domisi orchidėjomis ir nemažai namuose laiko, matosi, kad prižiūrėta.
Ėt, finansai leistų, tą rožinę vandutę.. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lark: 08 rugpjūčio 2010 - 16:21
labas vakaras smile.gif

ačiū merginos 4u.gif

QUOTE(lark @ 2010 08 08, 13:11)
tai kioske mačiau šv.mėlyną vandą 120Lt ir rožinę 150Lt

aš irgi vakar mačiau, labai dailios wub.gif
QUOTE(emma @ 2010 08 08, 14:11)
.Otai vandą kai perki  kartu nepriklauso ta stiklinė vaza?Už ją dar kažkiek papildomai reik mokėt?

tai kai perki pilna kaina, matyt priklauso smile.gif
o čia vanda 5lt ir dar ta vaza 10lt, kurios man asmeniškai nereikia rolleyes.gif

vakar dovanų gavau phalaenopsį wub.gif ryt bandysim pasirodyti...
Atsakyti
lark lygiai toks kaip mano. super thumbup.gif Beje, pas mane revolverinio zydejimo,o pas tave? mirksiukas.gif
Atsakyti
Pas mane mano mylimukas phalaenopsis zydi, kuri katinas anksciau aptalze. Reiks nupaparacint ir parodyt.
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 08 08, 23:24)
lark lygiai toks kaip mano. super  thumbup.gif Beje, pas mane revolverinio zydejimo,o pas tave?  mirksiukas.gif

aga, toks pat, tik nlb suprantu, gal gali paprastai paaiškinti kaip nustatyti tą "revolverinį"?
Bliamba, kaip noriu gauti Paphiopedilum Pinocchio rolleyes.gif
Atsakyti
as vizualiai snd bandysiu tau parodyti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 08 09, 08:02)
aga, toks pat, tik nlb suprantu, gal gali paprastai paaiškinti kaip nustatyti tą "revolverinį"?
Bliamba, kaip noriu gauti Paphiopedilum Pinocchio  rolleyes.gif

aš irgi norėčiau,bet niekur neužmatau....ir va tas revolverinis žydėjimas liuks,taip norėtūsi ilgiau tuos žiedus matyt žydinčius smile.gif tokie gražūs,tik gaila jog žydi tik iš naujųauginių,ne taip kaip PH smile.gif
o aš va tokių turiu,ir galėčiau pasikeisti su kažkuom,tik aš Marijampl. gyvenu smile.gif atskyrus keleta esu smile.gif
user posted image
Atsakyti