Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

niu va mano Degarmoara Flying High 'Stars and Bars' smile.gif 4 žiedai yra smile.gif
user posted image

išvažiuodama prieš savaitę, palikau tokią smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pokahonta*: 06 rugpjūčio 2010 - 11:42
vaje koks grozis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2010 08 06, 12:41)
niu va mano Degarmoara Flying High 'Stars and Bars'  smile.gif 4 žiedai yra smile.gif

oooo, tikrai yra kuo pasigirti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2010 08 06, 12:41)
niu va mano Degarmoara Flying High 'Stars and Bars'  smile.gif 4 žiedai yra smile.gif


išvažiuodama prieš savaitę, palikau tokią smile.gif




įsivaizduojat, o maniškė dar žydi smile.gif kažkaip pasirodė, kad pas lark trumpiau žydėjo.... blush2.gif
Atsakyti
pokahonta, pasaka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Evaja @ 2010 08 06, 13:31)
įsivaizduojat, o maniškė dar žydi smile.gif kažkaip pasirodė, kad pas lark trumpiau žydėjo.... blush2.gif

pas mane tiek žydinčių blink.gif , kad jau dėmesio nekreipiu irnesakyk.gif , šiaip degamoara buvo geras pirkinys, graži ir įdomi kambrija wub.gif
Pokahonta*, pas mane taip gražiai neišsiskleidė, kaip pas tave wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
ačiū merginos 4u.gif
apatinis žiedelis, tiksliau apatinio žiedo apatinis žiedlapis neišsiskleidė pilnai, sulipes lyg g.gif matosi foto smile.gif
bet ir nejudinu, tegul būna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2010 08 06, 14:31)
ačiū merginos 4u.gif
apatinis žiedelis, tiksliau apatinio žiedo apatinis žiedlapis neišsiskleidė pilnai, sulipes lyg g.gif matosi foto smile.gif
bet ir nejudinu, tegul būna smile.gif

ar sutinki kitos temos pradzioje pademonstruoti savo albuma viesai?
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 08 06, 14:35)
ar sutinki kitos temos pradzioje pademonstruoti savo albuma viesai?

tai taip 4u.gif
Atsakyti
biggrin.gif normalios formos ziedas thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Pokahonta, laabai gražu 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
ačiū sokejuke86 4u.gif

QUOTE(Lerikyte @ 2010 08 06, 14:48)
biggrin.gif normalios formos ziedas

kaip čia tas žiedas taip ore kabo? bigsmile.gif

persodinau deborytę, viskas su ja gerai g.gif šaknys gražiausios smile.gif nesuprantu kame reikalas mastau.gif

dar pasirodysim smile.gif
sužydėjusi visa tinginiukė wub.gif vis tiek to žalsvo atsplavio neišgaunu doh.gif tongue.gif
user posted image

važiavau į senukus vazonų, tai užlėkiau į "Tik gėlės" blush2.gif niu ir parsivežiau cambria už 10 lt biggrin.gif trys žiedstiebiai bigsmile.gif ir žiedų spalvos dviejų atspalvių cool.gif celofane kvepėjo, dabar neužuodžiu kažkodėl smile.gif
user posted image
iš arčiau
user posted image
to pačio žiedstiebio žiedas, kito atspalvio
user posted image

buvo ir nuvargusių vandučių po 5lt unsure.gif bet pakėliau, lapai byra, šaknys baisios doh.gif viena lyg nieko pasirodė, bet reikėjo su stikliniu vazoniku imti, tai ir neėmiau cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pokahonta*: 06 rugpjūčio 2010 - 17:30