Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Lialka yra i ka paziureti thumbup.gif raibuoles naminis zydejimas pasakiskas biggrin.gif o vilnietis naujokas ar tik ne deformuotu ziedu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 08 05, 20:48)
vilnietis naujokas ar tik ne deformuotu ziedu?  g.gif


žiū, koks mano peloriko žydėjimas buvo biggrin.gif
pirma pora žiedų:

user posted image

antra pora žiedų buvo su vienu atlapotu žiedlapiu (matosi šiek tiek sekančioj nuotraukoj), o penktas - visiškai išsiskleidęs bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 05 rugpjūčio 2010 - 19:55
QUOTE(borjomi @ 2010 08 05, 20:44)
oho, kiek turto! ir viena uz kita grazesnes  wub.gif  labai gerai kad pasigyret  thumbup.gif



aciu blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
ot kokia idomybe biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 08 05, 20:48)
Lialka yra i ka paziureti  thumbup.gif raibuoles naminis zydejimas pasakiskas  biggrin.gif o vilnietis naujokas ar tik ne deformuotu ziedu?  g.gif


gali buti, kad deformuotas, nes kai pirkau su vienu ziedeliu tai jis buvo normaliai peloric... o kitas kur prasiskleide, dai vienas ziedlapis labiau liko uzsidares, nei kitas, niu nemoku paaiskint blush2.gif matosi nuotraukose
Atsakyti
Lialkaa,nu labai grazu,apie raibuole is vis be zodziu wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saidutea @ 2010 08 05, 18:38)
labai gražu, tos nuleistos detalės, tai biggibum žiedeliai taip? wub.gif

Taip - dendrobium biggibum.
Atsakyti
labas vakaras biggrin.gif pagaliau grįžau į civilizaciją laugh.gif

pasakiškų grožių pridėjot, net akys raibsta wub.gif wub.gif wub.gif o jau liga buvo aprimusi cool.gif pasirodo neilgam doh.gif

niu ką gi, grįžusi radau pražydėjusią degarmoarą wub.gif bet žiedai toli gražu ne 10cm skersmens cool.gif pabandysiu ryt nupliaškinti smile.gif

o va kas deborytei pasidarė, nesuprantu cray.gif nudžiuvo visas žydinti žiedstiebis blink.gif

tai tiek žinių pas mumi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pokahonta*: 05 rugpjūčio 2010 - 22:11
QUOTE(rodostoma @ 2010 08 05, 22:19)
Lialkaa,nu labai grazu,apie raibuole is vis be zodziu wub.gif  wub.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


aciu 4u.gif bet pas pacia kogero dar graziau... niekaip negaliu atsiziureti.... tas zygopetalum pirmam psl, niu jau tokiu nerealiu spalvu.... wub.gif o vandos... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2010 08 05, 23:10)
o va kas deborytei pasidarė, nesuprantu cray.gif nudžiuvo visas žydinti žiedstiebis blink.gif

gal ji pasodinta į kiminų baisinį gniužulą, bent savas visas Elegant tai taip radau
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 08 06, 07:30)
gal ji pasodinta į kiminų baisinį gniužulą, bent savas visas Elegant tai taip radau

pas mane deboryte numete pumpuriukus kurie buvo sudziuve verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruze @ 2010 08 06, 09:35)
pas mane deboryte numete pumpuriukus kurie buvo sudziuve verysad.gif

tai jeigu buvo sudžiuvę, turėjo gi nukristi smile.gif

bandysiu žiūrėti kas mano deboriukui sad.gif
taip gražiai žydėjo ir va...
Atsakyti