Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

drinks_cheers.gif pastebėjau, kad pasidarėm išrankesnės, norisi kažko nematyto, ne eilinio, jau negriebiam beli ką.
Atsakyti
maniske "ale" raudonoji nekvepia, bent as neuzuodziu blush2.gif bet turi du ziedkocius ir nemazai dar neprasiskleidusiu pumpuru... tai reiks uostyti kai naujai issiskleis ziedas, gal tada kvepes?
ir aciu uz pagyrimus, jauciu, kad jau beveik visus norimus phalaenopsius isigijau, tad dabar teks pereiti prie idomesniu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo borjomi: 05 rugpjūčio 2010 - 11:19
QUOTE(borjomi @ 2010 08 05, 10:19)
maniske "ale" raudonoji nekvepia, bent as neuzuodziu  blush2.gif bet turi du ziedkocius ir nemazai dar neprasiskleidusiu pumpuru... tai reiks uostyti kai naujai issiskleis ziedas, gal tada kvepes?
ir aciu uz pagyrimus, jauciu, kad jau beveik visus norimus phalaenopsius isigijau, tad dabar teks pereiti prie idomesniu  cool.gif

aga,maniske irgi taip.jau kaip issiskleides ziedas,nekvepia.bet kai pauostai tik besiskleidziancius,tai kvepia ir taip gana intensyviai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(sokejuke86 @ 2010 08 05, 08:27)
Hm, aš žuvis tai gal dėl to orchidlige susirgau lotuliukas.gif

Borjomi laaabai gražūs phaleonopsiukai 4u.gif

as ir zuvis thumbup.gif ir dievinu orchidejas ir kitas geles blush2.gif na ir grozybiu cia uzturejot
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedruze: 05 rugpjūčio 2010 - 12:07
MB parveza man raibuole thumbup.gif clap_1.gif
Atsakyti
4u.gif Lerikyte sveikinu, šaunus Tavo MB
Atsakyti
QUOTE(medixe @ 2010 08 04, 18:54)
sveikos 4u.gif norime pasirodyti ir  mes ax.gif auginu jau treji metai,bet vis nepersodinu,nes pastoviai zydi rolleyes.gif bet tokio ziedyno dar neturejome bigsmile.gif  wub.gif


koks gausus žydėjimas, gražu smile.gif galima jei yra būtinybė, taviškė jau matau išlipus gerokai iš vazono smile.gif
QUOTE(Lerikyte @ 2010 08 05, 12:10)
MB parveza man raibuole  thumbup.gif  clap_1.gif

kaip fainiai thumbup.gif 4u.gif šaunuolis tb 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal kuri Kaune matėt Deborų pirkt paskutiniu metu? Šeštadienį ruošiuos būt Kaune, tai sakau gal kokią sėkmingą medžioklę apturėčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 08 05, 13:10)
MB parveza man raibuole  thumbup.gif  clap_1.gif

laukiam photo.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif

Pelė snaudalė, paskutiniu metu prastai Kaune su orchidėjom, na nebent savaitgalį užveš.
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 08 05, 14:10)
MB parveza man raibuole  thumbup.gif  clap_1.gif


atsiprasau uz savo neismanyma, bet vis skaitau ir nesuprantu kas tas MB.. blush2.gif galvojau kad kazkokios forumietes vyro vardo ir pavardes trumpinys doh.gif , bet ziuriu kad ne viena si trumpini naudoja, tai sugalvojau paklaust hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(seseilgakase @ 2010 08 05, 17:00)
atsiprasau uz savo neismanyma, bet vis skaitau ir nesuprantu kas tas MB.. blush2.gif  galvojau kad kazkokios forumietes vyro vardo ir pavardes trumpinys doh.gif , bet ziuriu kad ne viena si trumpini naudoja, tai sugalvojau paklaust hihihi.gif

MB- mano brangusis wub.gif wub.gif wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raun'a @ 2010 08 05, 18:03)
MB- mano brangusis  wub.gif  wub.gif  wub.gif  biggrin.gif



ai va cia kaip sumastet hihihi.gif nu dabar zinosiu didis.gif
Atsakyti