Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Raun'a @ 2010 08 04, 10:54)
sveikos, jau ziedeliu groziai, pasaka  wub.gif

sveika, naujute, vis reciau pasirodai blush2.gif as vis pagalvoju, kur visos senbuves dingusios g.gif smile.gif
Atsakyti
pasakykit, kas siandien rrriaudona isigijau blush2.gif
user posted image
labai daug graziu phalaenopsiu yra Ermitaze, Siauliuose, ir spalvu ivairesniu, ir sveiki augaleliai po 20 lt.
o cia is seniau, zydi nuo gruodzio men.
user posted image
ir dar karta geltonoji wub.gif
user posted image
beje, labai grazia gelyte turit, medixe
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo borjomi: 04 rugpjūčio 2010 - 21:22
QUOTE(borjomi @ 2010 08 05, 06:21)


beje, labai grazia gelyte turit, medixe

aciu,ir Jusu labai grazios wub.gif pas mane dar vijokline(ar kaip ji ten vadinas blush2.gif ) orchideja graziai zydejo,bet nepagalvojau nupaveiksluoti,o dabar jau tik keli ziedeliai beliko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(medixe @ 2010 08 04, 22:29)
aciu,ir Jusu labai grazios  wub.gif pas mane dar vijokline(ar kaip ji ten vadinas blush2.gif ) orchideja graziai zydejo,bet nepagalvojau nupaveiksluoti,o dabar jau tik keli ziedeliai beliko doh.gif

vijokline? net neisivaizduoju kaip atrodo... g.gif butu labai idomu pamatyti net nuzydejusia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo borjomi: 04 rugpjūčio 2010 - 21:47
QUOTE(Lerikyte @ 2010 08 04, 19:25)
ar taip ar taip juos reikejo persodint.. Zieves ir puralono misinyje bent jau mano buvo pasodinti. Plius reikejo ir saknu apziura atlikt, ka pakarpyt smile.gif

hm, vat mano ta naujai pirkta yra tokiame su porolonu mišinyje. šaknelės įvairiam stovy. galvoju, ar iškart persodint, ar geriau po nužydėjimo g.gif
Atsakyti
Nors orchideju forume minejo, kad persodint nevalia, bet as savaji botorchiuka irgi persodinau iskart, nes jis beveik ir nesilaike tam substrate, toks vaizdas kad isodintas pries pat transportavima.
Atsakyti
QUOTE(borjomi @ 2010 08 04, 22:21)
pasakykit, kas siandien rrriaudona isigijau  blush2.gif
user posted image


O jau spalvytės grožis swoon.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2010 08 04, 22:21)
O jau spalvytės grožis  swoon.gif  wub.gif  thumbup.gif

tokia ir as turiu cool.gif jinai dar ir kvepia thumbup.gif
o kiek groziu siandien pridejot clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(medixe @ 2010 08 04, 21:07)
ACIU VISOMS UZ PAGYRAS blush2.gif
kazkaip manes geles nemylejo,bet butent  orchidejos eina is proto smile.gif karta girdejau,kad jos labiausiai tinka "zuvu"zenklo zmonems,dabar tikiu,kad tai tikra teisybe thumbup.gif  mirksiukas.gif



Hm, aš žuvis tai gal dėl to orchidlige susirgau lotuliukas.gif

Borjomi laaabai gražūs phaleonopsiukai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(borjomi @ 2010 08 04, 22:21)
pasakykit, kas siandien rrriaudona isigijau  blush2.gif


koks grozis......megstu palenopsius... wub.gif wub.gif raudono dar neturiu... unsure.gif o isties jis kvepia...
Atsakyti
vel ziedu jura wub.gif wub.gif visu gelytes ispudingos, smagu kad vis nauju iginiu atsiranda 4u.gif

QUOTE(axara @ 2010 08 04, 21:46)
sveika, naujute, vis reciau pasirodai  blush2.gif  as vis pagalvoju, kur visos senbuves dingusios  g.gif  smile.gif

pasirodau tai daznai, tik ne visada pasireiskiu 4u.gif kazkaipo apmazejo liga, gal kad visas parduotuvines jau turiu, nori kazko kitokio, idomesnio 4u.gif
Atsakyti
Manes irgi parduotuvese jau kazkaip nieks nevilioja.
Atsakyti