Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(lark @ 2010 08 04, 13:57)
o aš Karmelitoje kvepiančią katlėją su ~10cm žiedais nukoviau, vakar tik gavo. Tokios neturėjau. Kaina 26Lt.

Kokia gražuolė wub.gif

QUOTE(Žanė @ 2010 08 04, 14:26)
skubu džiaugtis...
pirkinys, patiko spalva ir kažkaip lapeliai neatsivėrę...

ir naminis prieaugis, mini ir maxi


Tokių nepilnai išsiskleidusių ir aš mačiau pirkti, bet nepirkau taip ir norisi paimti ir praskleisti iki galo tuos žiedelius biggrin.gif
o naminiai labai gražučiai, ypač tas miniukas wub.gif
Atsakyti
Zane ir Tviga, Jus kalbat apie peloric formos phalaenopsi ( koki isigijo Zane ) jis toks yra ir bus biggrin.gif Daugiau neprasiskleis, o jei norit, kad prasiskleistu reikia ne peloric pirkti wink.gif

Lark labai jau daili katleja 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 04 rugpjūčio 2010 - 18:27
sveikos 4u.gif norime pasirodyti ir mes ax.gif auginu jau treji metai,bet vis nepersodinu,nes pastoviai zydi rolleyes.gif bet tokio ziedyno dar neturejome bigsmile.gif wub.gif
user posted image
p.s.gal galima persodint ir zydincia orchideja blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 08 04, 18:27)
Zane ir Tviga, Jus kalbat apie peloric formos phalaenopsi ( koki isigijo Zane ) jis toks yra ir bus biggrin.gif Daugiau neprasiskleis, o jei norit, kad prasiskleistu reikia ne peloric pirkti wink.gif

Lark labai jau daili katleja  4u.gif

ačiū, nuraminai 4u.gif
man irgi atrodė, kad toks turi būt, ale jau čia pasiskaičius buvau išsigandusi, gal kokį nesveiką augalėlį nusipirkau blush2.gif

QUOTE(medixe @ 2010 08 04, 18:54)
sveikos 4u.gif norime pasirodyti ir  mes ax.gif auginu jau treji metai,bet vis nepersodinu,nes pastoviai zydi rolleyes.gif bet tokio ziedyno dar neturejome

jo, galingai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(medixe @ 2010 08 04, 19:54)
bet tokio ziedyno dar neturejome bigsmile.gif  wub.gif

na ir grožis bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
medixe, ohoho thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(medixe @ 2010 08 04, 19:54)
sveikos 4u.gif norime pasirodyti ir  mes ax.gif auginu jau treji metai,bet vis nepersodinu,nes pastoviai zydi rolleyes.gif bet tokio ziedyno dar neturejome bigsmile.gif  wub.gif
user posted image
p.s.gal galima persodint ir zydincia orchideja blush2.gif  g.gif



wow, super šaunuolė 4u.gif lotuliukas.gif thumbup.gif wub.gif

Na o aš dalinuosi įspūdžiais apie botorch phaleonopsiukus. Tina labai gerai supakavo, tad keliaudami iš Kauno nenukentėjo. 4u.gif ačiū. Tik visiškai išbyrėję pušies žievės, tai pasodint iš naujo teko, gal ir nelabai gerai, bet ką padarysi. Phaleonopsis violacea bornea šaknytės labai gražios. Na o inscriptio sinensis, šaknyčių nelabai daug, nelabai kokios, bet tikiuosi atsigaus, bet keisčiausia kad jis vargšiukas dar ir žiedstiebiuką leidžia. Na nebent man vaidenasi. Žiūrėsim kaip čia bus. Laikysiu kumštukus, butų nerealu žiedų sulaukti.
Atsakyti
QUOTE(sokejuke86 @ 2010 08 04, 20:24)
wow, super šaunuolė 4u.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif  wub.gif

Na o aš dalinuosi įspūdžiais apie botorch phaleonopsiukus. Tina labai gerai supakavo, tad keliaudami iš Kauno nenukentėjo. 4u.gif ačiū. Tik visiškai išbyrėję pušies žievės, tai pasodint iš naujo teko, gal ir nelabai gerai, bet ką padarysi. Phaleonopsis violacea bornea šaknytės labai gražios. Na o inscriptio sinensis, šaknyčių nelabai daug, nelabai kokios, bet tikiuosi atsigaus, bet keisčiausia kad jis vargšiukas dar ir žiedstiebiuką leidžia. Na nebent man vaidenasi. Žiūrėsim kaip čia bus. Laikysiu kumštukus, butų nerealu žiedų sulaukti.

ar taip ar taip juos reikejo persodint.. Zieves ir puralono misinyje bent jau mano buvo pasodinti. Plius reikejo ir saknu apziura atlikt, ka pakarpyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(medixe @ 2010 08 04, 19:54)
sveikos 4u.gif norime pasirodyti ir  mes ax.gif auginu jau treji metai,bet vis nepersodinu,nes pastoviai zydi rolleyes.gif bet tokio ziedyno dar neturejome bigsmile.gif  wub.gif
user posted image
p.s.gal galima persodint ir zydincia orchideja blush2.gif  g.gif



fantastika. Super 4u.gif Maniau kad tokios būna tik kol parduotuvėje.
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 08 04, 19:27)
Zane ir Tviga, Jus kalbat apie peloric formos phalaenopsi ( koki isigijo Zane ) jis toks yra ir bus biggrin.gif Daugiau neprasiskleis, o jei norit, kad prasiskleistu reikia ne peloric pirkti wink.gif

Lark labai jau daili katleja  4u.gif

Aš supratau kad ten tokia rūšis, tik pavadinimo tai nežiojau blush2.gif kad būtent taip tos neprasiskleidusios vadinasi

QUOTE(medixe @ 2010 08 04, 19:54)
sveikos 4u.gif norime pasirodyti ir  mes ax.gif auginu jau treji metai,bet vis nepersodinu,nes pastoviai zydi rolleyes.gif bet tokio ziedyno dar neturejome bigsmile.gif  wub.gif

p.s.gal galima persodint ir zydincia orchideja blush2.gif  g.gif

Oho kiek žiedų bigsmile.gif , o dėl persodinimo, tai jei šaknys sveikos ir gėlytė taip gausiai žydi, vadinasi jai viskas gerai. Aš žydinčias persodinu tik kai jau matau kad šaknytes reik gelbėt
Atsakyti
ACIU VISOMS UZ PAGYRAS blush2.gif
kazkaip manes geles nemylejo,bet butent orchidejos eina is proto smile.gif karta girdejau,kad jos labiausiai tinka "zuvu"zenklo zmonems,dabar tikiu,kad tai tikra teisybe thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(medixe @ 2010 08 04, 18:54)
sveikos 4u.gif norime pasirodyti ir  mes ax.gif auginu jau treji metai,bet vis nepersodinu,nes pastoviai zydi rolleyes.gif bet tokio ziedyno dar neturejome bigsmile.gif  wub.gif
user posted image
p.s.gal galima persodint ir zydincia orchideja blush2.gif  g.gif

va cia tai pasididziavimas bigsmile.gif
Atsakyti