Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Ačiū už pagyras mano kvietkelėm mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GUOSTE @ 2010 08 03, 15:43)
Labukas visoms  4u.gif

Na o as isigijau keleta mazyciu  wub.gif stai viena is ju  4u.gif

user posted image

wub.gif kaip gražu,

QUOTE(Lerikyte @ 2010 08 03, 15:52)
Tviga, tavo avatare irgi labai grazus augalas  smile.gif


Ačiū, čia mano augintinė biggrin.gif

QUOTE(borjomi @ 2010 08 03, 18:45)
pas mane siuo metu zydi:


Geltona labai graži (man matyt kažkoks geltonasis periodas, vien tik į jas ir žiūriu biggrin.gif

QUOTE(into*in @ 2010 08 03, 20:08)
ateinu ir aš parodyti savo naminukus  mirksiukas.gif
falenopsis su miniatiūriniais žiedukais-dydis matosi pagal sagę bitutę... yra dar antras žiedstiebis,bet ant jo bus mažiau žiedukų...

labai gražių žiedelių prisižiūrėjau pas visas  wub.gif

Oi koks gražuolis miniatiūriniais žiedukais wub.gif thumbup.gif kaip aš tokio norėčiau (tik jau nebeturiu kur dėti visko blush2.gif
Atsakyti
sokejuke, orchidejos jau tavo pageidautam paste.
Atsakyti
QUOTE(GUOSTE @ 2010 08 03, 14:43)
Labukas visoms  4u.gif

Na o as isigijau keleta mazyciu  wub.gif stai viena is ju  4u.gif


gražutė wub.gif
QUOTE(GUOSTE @ 2010 08 03, 18:50)
Stai mano pacios graziausios  wub.gif


drinks_cheers.gif labai gražios drinks_cheers.gif

zuzla sveikinu, ir laukiam kartu mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos, jau ziedeliu groziai, pasaka wub.gif
Atsakyti
sianden buvau turguje. bazeje, nu taip nieko doro nera, tik vandu graziu prisiziurejau wub.gif
Atsakyti
o aš Karmelitoje kvepiančią katlėją su ~10cm žiedais nukoviau, vakar tik gavo. Tokios neturėjau. Kaina 26Lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lark: 04 rugpjūčio 2010 - 12:58
Lark, graži katlėja, nors man didžiažiedės beveik visos gražios, aš žiemą tokią nukainotą žaliam sode pirkau, dabar auginius auginasi. panašia kaina ir pirkau, irgi dar ir žiedelių buvo ax.gif

Aš jau iš Tinos gėlytes gavau 4u.gif lotuliukas.gif thumbup.gif Ačiū jai. Geliukai atkeliavo nenukentėję, praluptoj dėžutėj laukia kol iš darbo keliausim namo ir atidžiau apžiūrėsiu. lotuliukas.gif Kaip džiaugiuosi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sokejuke86: 04 rugpjūčio 2010 - 13:12
skubu džiaugtis...
pirkinys, patiko spalva ir kažkaip lapeliai neatsivėrę...
user posted image

ir naminis prieaugis, mini ir maxi
user posted image
Atsakyti
Lark,grazi cattleya wub.gif Ka dar gero bazeje matei?O kitokiu spalvu cattleyju nebuvo?
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 08 04, 12:57)
o aš Karmelitoje kvepiančią katlėją su ~10cm žiedais nukoviau, vakar tik gavo. Tokios neturėjau. Kaina 26Lt.

graži Katlėja wub.gif

ir žanės naminis prieaugis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rodostoma @ 2010 08 04, 16:07)
Lark,grazi cattleya wub.gif Ka dar gero bazeje matei?O kitokiu spalvu cattleyju nebuvo?

deja, Karmelitoje katlėjos tik vienos alyvinės spalvos, dvi smulkiažiedės oranžines vandutes po 65 Lt, gražiomis šaknimis, gražučiai falenopsiniai dendrobiai alyviniai po 9Lt, šiaip daugiau niekur akis neužkliuvo, na dar miniukai nužydėję po 1Lt..
Maxima bazė-aplamai tokie eiliniai, neįdomūs falenopsiai.., geltoni oncidiumai..
Vaidrena kaip iššluota, neįdomios, eilinės, bet žadėjo savaitgalį gauti prekių..
Tik GĖLĖS yra žalių maudiae tipo paphiopedilum, bet kaina žiauroka virš 40, dar buvo baltų falenopsių, nu bet žiedai kokie gigantai, nesupratau, kažin vėliau ar "naminiai" bus tokie wub.gif , bet, kadangi mano tikslas buvo rast kambriją, kokią praradau, tai išvažiavau nieko nepešus, o tų eilinių jau nesinori..
ir dėkui už pagyras, visų taip pat lb gražios gėlytės wub.gif
Atsakyti