Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Lerikyte @ 2010 08 03, 17:48)
geltona lb grazi  4u.gif

o man pirmoji wub.gif
Atsakyti
Stai mano pacios graziausios wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
ateinu ir aš parodyti savo naminukus mirksiukas.gif
falenopsis su miniatiūriniais žiedukais-dydis matosi pagal sagę bitutę... yra dar antras žiedstiebis,bet ant jo bus mažiau žiedukų...
bealaros antras žiedstiebis,šį kartą produktyvesnis,daugiau žiedų...
ir oncidiumai ,vienas įprastinis,o va kitas tai įdomus-tokie mažučiai nago didumo žiedukais...,tokie pačioje viršūnėlėj buvo kai pirkau nužydėjusį,tai galvojau,kad nepilnai išsivystę-brokuoti,bet dabar visas žiedstiebis tokiais žiedukais,vadinasi toks ir turi būti? visos 3 pirktos pigutės,nužydėjusios,papuvusiom šaknim... todėl smagu girtis,gerą darbą padariau ax.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

labai gražių žiedelių prisižiūrėjau pas visas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo into*in: 03 rugpjūčio 2010 - 19:11
QUOTE(into*in @ 2010 08 03, 20:08)
ateinu ir aš parodyti savo naminukus  mirksiukas.gif
falenopsis su miniatiūriniais žiedukais-dydis matosi pagal sagę bitutę... yra dar antras žiedstiebis,bet ant jo bus mažiau žiedukų...
bealaros antras žiedstiebis,šį kartą produktyvesnis,daugiau žiedų...
ir oncidiumai ,vienas įprastinis,o va kitas tai įdomus-tokie mažučiai nago didumo žiedukais...,tokie pačioje viršūnėlėj buvo kai pirkau nužydėjusį,tai galvojau,kad nepilnai išsivystę-brokuoti,bet dabar visas žiedstiebis tokiais žiedukais,vadinasi toks ir turi būti? visos 3 pirktos pigutės,nužydėjusios,papuvusiom šaknim... todėl smagu girtis,gerą darbą padariau  ax.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

oho, koks ziedeliu mazumas, bet tikrai labai grazus, smagu, kad isgelbetos gelytes taip atsidekoja ziedeliais thumbup.gif
Atsakyti
into in saunuole, grazus ziedai thumbup.gif

guoste, kaip gerai atrodo toje stiklineje thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 08 03, 20:23)
guoste, kaip gerai atrodo toje stiklineje  thumbup.gif

kazkaip visai netycia sugalvojau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GUOSTE @ 2010 08 03, 18:50)
Stai mano pacios graziausios  wub.gif

tikrai,kad labai grazios bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(into*in @ 2010 08 03, 19:08)
ateinu ir aš parodyti savo naminukus  mirksiukas.gif
falenopsis su miniatiūriniais žiedukais-dydis matosi pagal sagę bitutę... yra dar antras žiedstiebis,bet ant jo bus mažiau žiedukų...
bealaros antras žiedstiebis,šį kartą produktyvesnis,daugiau žiedų...
ir oncidiumai ,vienas įprastinis,o va kitas tai įdomus-tokie mažučiai nago didumo žiedukais...,tokie pačioje viršūnėlėj buvo kai pirkau nužydėjusį,tai galvojau,kad nepilnai išsivystę-brokuoti,bet dabar visas žiedstiebis tokiais žiedukais,vadinasi toks ir turi būti? visos 3 pirktos pigutės,nužydėjusios,papuvusiom šaknim... todėl smagu girtis,gerą darbą padariau  ax.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

labai gražių žiedelių prisižiūrėjau pas visas  wub.gif

labai grazus phalaenopsis, sakyciau toks neiprastas thumbup.gif
Atsakyti
gyriates žiedais, aš kol kas neturiu bet džiaugsmo nenulaikau tai ir pasidalinsiu blush2.gif mano zygutis žydės
user posted image

user posted image
Atsakyti
laukiam, zuzla biggrin.gif
Atsakyti
oi,kiek grozybiu prideta doh.gif bet jau tikrai man reiktu pradet mokintis valdytis doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 08 03, 22:04)
gyriates žiedais, aš kol kas neturiu bet džiaugsmo nenulaikau tai ir pasidalinsiu blush2.gif mano zygutis žydės
user posted image

Dziugu zuzla thumbup.gif , lauksim ziedu fotosesijos
Atsakyti
na siandien isties sitiek daug grozybiu prirodete smile.gif sveikinu, zuzla bigsmile.gif
Atsakyti