Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios III

QUOTE(Palomina @ 2010 08 18, 12:43)
kuri krema pasigaminai?  ax.gif  as jau du turiu pasidarius - jautriai odai ir riebesnei odai.. siuo metu labiau patinka riebesnei odai skirtas.. as ji kai dariau, tai siek tiek nukrypau nuo recepto ir dejau daugiau hidrolato nei priklauso.. Tai truputi lengvesnis gavosi  thumbup.gif  susigeria kuo puikiausiai, odai irgi patinka..
sviestmedis ir tamanai turi emulguojanciu savybiu  mirksiukas.gif

Pavadinimas mano turimo toks: sviestmedzio kremas, tonuojantis, su alavijais ir saltalankiais, universalus smile.gif pasitepiau rankas, tai tobulybe, kokio svelnumo antra diena jau wub.gif

dekuj, bandysiu namie irgi be emulsiklio daryti, pvz koju krema smile.gif nes nieko riebaus nesinori, o pedom reikia pagalbos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2010 08 18, 11:46)
Ieškau mergaitės, kuri sutiktų man pagaminti makiažo valiklį (akių makiažui valyti) ir kremuką veidui...  smile.gif
Oda mišri, šaltuoju sezonu ties lūpų kampučiais nusausėjanti. Amžius brandus, pageidautina, kad kremukas turėtų priešraukšlinių savybių... biggrin.gif

Laukiu pasiūlymų..  ax.gif


jau radau.. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 08 18, 16:14)
dekuj, bandysiu namie irgi be emulsiklio daryti, pvz koju krema smile.gif nes nieko riebaus nesinori, o pedom reikia pagalbos  rolleyes.gif

o is ko zadi darytis koju krema?
po palakstymu basomis kojos suskirdo ir issausejo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 12, 14:09)
Turiu klausima del savo aloe gelio. laikiau saldytuve, ta pacia diena pasigaminus panaudojau ir padejau i saldytuva, nejudinau. Atsidariau, kvapas kazkoks neaiskus, toks l. nemalonus nosiai blink.gif net nerandu atitikmens. Gali buti, kad sugedo?, ar siaip pastovejes pakito, gal prisigere kvapu kokiu ir sureagavo

Atsiimu aliarma biggrin.gif daviau ir kitoms nosims pauostyti, ir pati gerai isigilinau, tai tikriausiai kai buvo nesandariai uzdarytas prisitrauke saldytuvo kvapu, susimaisius gavos toks nemalonus nosiai kvapelis. Dabar prastovejo sandariai uzsuktas, nejudintas kelias dienas ir atidarius atrodo gan normaliai-kvapas tikrai ne geliu, bet atrodo nesugedes. Katik issitepiau plaukus-pries gera pusvalandi visa galva kokosu al. ir dabar aloe geli visa susitepiau. Ziuresim, kas gausis isplovus smile.gif Idomu kaip reiks ji toliau naudoti, gal kvepinti, nes mano nosis taip nepernesa to kvapo, atrodo supykinti gali doh.gif
QUOTE(krepsyte @ 2010 08 12, 18:38)
Aha, butent tai ir turejau galvoje.
Perskaiciau cia ht tp://faitsmaison.forumpro.fr/les-trucs-de-mary-f18/truc-3-w-o-et-o-w-t143.htm.

Na kad jau ismokai deti nuorodas, gal imestum ta nuoroda pilna? Nes taip neatidaro, pakoregavus meta i pagrindini forumo puslapi 4u.gif o paskaitineti idomu. Beje, pati moki prancuzu ar su verteju darbuojiesi?
QUOTE(baltagėlė @ 2010 08 12, 20:45)
Tai va, vietoj hidrolato naudoti mineralinį su hialurono r. visai patiko, dar likęs kvapas nuo rožių hidrolato hihihi.gif
Na ir gelis pačios pagamintas visai neblogai veikia, bet jau išvaizda ir konsistencija, tai atsiprašau, bet kaip snarglio doh.gif o ir kvapas schmoll.gif , niekam jo nerodau.

Ka daugiau pastebejai po mineralinio su hialuronu? Galvoju ar pirkti jo rudeniui, ar apsieisiu. As turbut i krema deciau g.gif
O apie geli prasom placiau, kaip rasiau ir man su tuo kvapu buvo ilga istorija. Is kokiu miltuku dareisi geli? Man konsistencija tai dar nieko-kisielius, ne snarglys lotuliukas.gif bet kvapas... mega_shok.gif Dumbliai palyginus-kaip rozes nosiai..., cia jau labai individualu turbut biggrin.gif
QUOTE(Singerita @ 2010 08 16, 20:11)
Susimaišiau savo pirmąjį kremuką, gavosi viskas gerai, gal kiek skystokas, Tikiuosi tik kokios alergijos nebus.

Sveikinu drinks_cheers.gif as irgi patenkinta saviskiu thumb_yello.gif emulsini mazdaug skaiciuojuos 3gr. vasko i 65ml. gatavo produkto.
Neturetu, jei labai sakar makar nepridarei mirksiukas.gif

QUOTE(Palomina @ 2010 08 18, 12:43)
sviestmedis ir tamanai turi emulguojanciu savybiu  mirksiukas.gif

Idomu ar iseitu namu salygomis toki pasigaminti, skamba tai labai viliojanciai g.gif o ar daug tamanu/sviestmedzio rekia deti, kad susijungtu? Ir dar klausimas-kaip su sviestmedziu, ar ne per riebus veido odai, poru nekemsa? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 18 rugpjūčio 2010 - 22:00
QUOTE(Etama @ 2010 08 18, 23:58)
Na kad jau ismokai deti nuorodas, gal imestum ta nuoroda pilna? Nes taip neatidaro, pakoregavus meta i pagrindini forumo puslapi 4u.gif o paskaitineti idomu. Beje, pati moki prancuzu ar su verteju darbuojiesi?



Na, bandau:
My Webpage Klausimėlis iškilo ar atidarys, jei nėra registracijos (aš tai prisiregistravau ax.gif ).

Moku šiek tiek - tris metus varles valgiau lotuliukas.gif Kol kas užtenka blush2.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krepsyte: 18 rugpjūčio 2010 - 22:09
QUOTE(krepsyte @ 2010 08 18, 23:07)
Na, bandau:
My Webpage Klausimėlis iškilo ar atidarys, jei nėra registracijos (aš tai prisiregistravau ax.gif ).
Moku šiek tiek - tris metus varles valgiau     lotuliukas.gif  Kol kas užtenka blush2.gif

Va ir ismokai drinks_cheers.gif dar uzvardinti gali ta adresa, kuri ikeli-vietoj My Webpage irasyk norima pavadinima ir tada OKTikrai, liepia prisijungti doh.gif bandau registruotis.
Tai tik i nauda thumbup.gif
Nieko man nesigauna, praso Courriel MSN Messenger ou autre *:, o as net nzn su kuo tas MSN valgomas doh.gif vedziau bet ka-neileidzia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 18 rugpjūčio 2010 - 22:44
QUOTE(Etama @ 2010 08 18, 22:58)
Idomu ar iseitu namu salygomis toki pasigaminti, skamba tai labai viliojanciai g.gif o ar daug tamanu/sviestmedzio rekia deti, kad susijungtu?  Ir dar klausimas-kaip su sviestmedziu, ar ne per riebus veido odai, poru nekemsa? unsure.gif

aisku, kad iseitu.. cia dar paprasciau nei su vaskais.. nereikia nieko kaitinti (nebent persistengsi maisydama, tai tada gali reikt pasildyt truputi)..
netgi ir proporcijos mazdaug apytiksles gali buti (ne taip kaip su biciu vasku, kur viskas labai tiksliai turi buti).. nuo vandens ir alieju santykio priklauso skystumas/tirstumas..
kiekiu tai nepasakysiu, nes neprisimenu blush2.gif
man tai nekemsa poru aliejai.. manau, kemsa vaskai, del to ir nemegdavau pvz kremu su emulsiniu vasku, ar biciu vasku.. kazkaip oda apsunkusi jausdavosi.. o dabar tepu veido oda jau gal antra savaite kremais be vasku ir kitokiu emulsikliu ir labai gerai jauciasi.. netgi pagrazejo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 18 rugpjūčio 2010 - 22:48
QUOTE(Palomina @ 2010 08 18, 23:47)
netgi ir proporcijos mazdaug apytiksles gali buti
kiekiu tai nepasakysiu, nes neprisimenu  blush2.gif 
man tai nekemsa poru aliejai.. manau, kemsa vaskai,
ir labai gerai jauciasi.. netgi pagrazejo  biggrin.gif

man didziausias klaustukas ir buvo del proporciju ax.gif man emulsinis tai dar nieko. o biciu jau riebalas kaip reikalas doh.gif o dar-dareisi su tamanais ir sviestmedziu ar tik su vienu is ju? (beje, ar sviestmedis paprastas, ar tas kreminis?)
Gaila, dabar neturiu tamanau, o tai greit isbandyciau biggrin.gif sudominot bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 18 rugpjūčio 2010 - 22:57
QUOTE(Etama @ 2010 08 18, 23:57)
man didziausias klaustukas ir buvo del proporciju ax.gif man emulsinis tai dar nieko. o biciu jau riebalas kaip reikalas doh.gif o dar-dareisi su tamanais ir sviestmedziu ar tik su vienu is ju? (beje, ar sviestmedis paprastas, ar tas kreminis?)
Gaila, dabar neturiu tamanau, o tai greit isbandyciau biggrin.gif sudominot  bigsmile.gif

na del tu proporciju tai mazdaug va kaip: vandens ir aliejaus gali buti pvz 1:1, o aliejaus: sviestmedzio/tamanu (kartu) su kitais aliejais irgi gali buti 1:1.. na visai cia neaiskiai prirasiau blush2.gif biggrin.gif o gal aisku?
viena krema dariau su tamanais-sviestmedziu (cia tas kur riebesnei odai), o kita su sviestmedziu (jautriai odai).. aisku ieina ir kitokie aliejai i siuos kremus + visokie EA, ekstraktai..
sviestmedis paprastas buvo..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 18 rugpjūčio 2010 - 23:04
QUOTE(Palomina @ 2010 08 19, 00:04)
vandens ir aliejaus gali buti pvz 1:1, o aliejaus: sviestmedzio/tamanu (kartu) su kitais aliejais irgi gali buti 1:1..
viena krema dariau su tamanais-sviestmedziu (cia tas kur riebesnei odai)
sviestmedis paprastas buvo..

tarkim 10ml. produkto-5ml. vandens, 2.5ml sviestm. ir 2.5ml. tamanu? smile.gif (beje, tamanus isidejau i krepseli-sunaudosiu kapiliarams, paakiams jei ka, nes buvau uzsibrezus nebepikrit alieju-turiu metams i prieki, bet... biggrin.gif )
va kaip idomu, kad riebesnei odai g.gif o susigeria pilnai, nepalieka nemalonaus riebumo pojucio? (as sudetis megstu paprastesnes, neperlipu per save, kad deciau i veido priemones EA, toks kvailas nusistatymas, kad suerzins doh.gif net konservantu vengiu biggrin.gif )
gerai tada, toki ir turiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 19, 00:10)
tarkim 10ml. produkto-5ml. vandens, 2.5ml sviestm. ir 2.5ml. tamanu? smile.gif (beje, tamanus isidejau i krepseli-sunaudosiu kapiliarams, paakiams jei ka, nes buvau uzsibrezus nebepikrit alieju-turiu metams i prieki, bet... biggrin.gif )
va kaip idomu, kad riebesnei odai g.gif o susigeria pilnai, nepalieka nemalonaus riebumo pojucio? (as sudetis megstu paprastesnes, neperlipu per save, kad deciau i veido priemones EA, toks kvailas nusistatymas, kad suerzins doh.gif net konservantu vengiu biggrin.gif  )
gerai tada, toki ir turiu drinks_cheers.gif

ne, mazdaug taip (10 ml kremui pagaminti): 5 ml vandens + 5 ml aliejaus (is ju 2.5 ml sviestmedzio arba sviestmedzio+tamanu (cia gal po lygiai reiketu deti irgi) +2.5 ml kokiu nors dar alieju)..
bet manau gausis pakankamai riebus.. galima bandyti po to dar vandens (t.y. hidrolato) ipilti, kad lengvesne konsistencija iseitu.. zodziu eksperimentuoti reikia smile.gif

manau rudeny uzsiimsiu eksperimentais, nes noresiu kuno krema tokiu principu pasidaryti ziemai..

beje, konservuoti tai reiketu kuo nors.. as dejau rozmarinu CO2 ekstrakta.. ir gali toks kremas isbuti koki pusmeti nesugedes.. gal ir ilgiau.. bet greiciau pasibaigs nei suges biggrin.gif

del susigerimo i oda.. na riebiai odai kur skirtas tai susigeria kuo puikiausiai.. o jautriai - susigeria irgi, bet jis riebesnis, tai siek tiek islenda blizgesys..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 18 rugpjūčio 2010 - 23:21
QUOTE(Palomina @ 2010 08 19, 00:18)
ne, mazdaug taip (10 ml kremui pagaminti): 5 ml vandens + 5 ml aliejaus (is ju 2.5 ml sviestmedzio arba sviestmedzio+tamanu (cia gal po lygiai reiketu deti irgi) +2.5 ml kokiu nors dar alieju)..
bet manau gausis pakankamai riebus.. galima bandyti po to dar vandens (t.y. hidrolato) ipilti, kad lengvesne konsistencija iseitu.. zodziu eksperimentuoti reikia  smile.gif
manau rudeny uzsiimsiu eksperimentais, nes noresiu kuno krema tokiu principu pasidaryti ziemai..
beje, konservuoti tai reiketu kuo nors.. as dejau rozmarinu CO2 ekstrakta.. ir gali toks kremas isbuti koki pusmeti nesugedes.. gal ir ilgiau.. bet greiciau pasibaigs nei suges  biggrin.gif
del susigerimo i oda.. na riebiai odai kur skirtas tai susigeria kuo puikiausiai.. o jautriai - susigeria irgi, bet jis riebesnis, tai siek tiek islenda blizgesys..

ok, viska supratau 4u.gif
as tai vasara zadejau paskirti eksperimentams, bet turbut irgi rudeni pradesiu rimciau, nes kuo daugiau veiklos, tuo daugiau ir pasidarai, o kai jau tinginiauji, tai iki galo doh.gif biggrin.gif kunui kremas manau puikus bus, ypac saltajam metui thumbup.gif
as turiu GSE, gal tiks konservavimui?
tikrai jau nestoves be darbo lotuliukas.gif bet apsidrausti reikia, cia su tais sugedimais tai pagal menulio fazes, arba super ilgai isstovi, arba pagenda nors ir prifarsiruojama konservantu, ne visada ir suprasi kas kaip doh.gif
Atsakyti