Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios III

QUOTE(Singerita @ 2010 08 12, 08:45)
Kažkokių sintetinių konservantų ir nenoriu dėti, jei jau natūraliai tai natūraliai. Manau darysiu po nedaug ir šaldytuve laikysiu tai gal nesuges.


kremai, su natūraliais konservantais kuo puikiausiai laikosi kambario temperatūroje kelis mėnesius. Tiesa, vasarą man ramiau kai savo pačios pasigamintas priemones laikau šaldytuve smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 10, 12:29)
Gali pasigaminti kokio augalo istrauka acte, vandenyje.
Hmm, kalbi apie vandeni su aliejum?


nu jo kazka panasaus: aliejus ir vanduo. Gal glicerinas galetu buti kaip tarpininkas tarp aliejaus ir vandens?
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2010 08 12, 10:32)
nu jo kazka panasaus: aliejus ir vanduo. Gal glicerinas galetu buti kaip tarpininkas tarp aliejaus ir vandens?

aliejus ir vanduo nesijungs tarpusavyje, nebent reikės prieš kiekvieną naudojimą paplakti ir tiek. Bet bus toks riebaliukas ant odos. jei sausa oda, tai kuo puikiausiai tiks.
Atsakyti
Sveikos gamintojos-ekspertes ir prijauciancios smile.gif Norejau paklausti ismananciu: nusipirkau gintaro pudros, bet nezinau kiek jos deti i gaminama krema ir bijau perdozuoti, kai toks geris ax.gif . Gal galetumet patarti? Aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sylvergirl @ 2010 08 12, 04:37)
konservantai paminėti 3-ioje fazėje
7% emulsinio vaško yra tikrai pakankamai, aš pati darau su 5% smile.gif


GSE neturi konservuojanciu savybiu, nebent taviskis su parabenais ir kt pan konservantais (daugelis parduodamu GSE tokie yra).

parasiau, ka daryciau as pati smile.gif zinoma, daryk, ka nori.

Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 12, 11:14)
GSE neturi konservuojanciu savybiu, nebent taviskis su parabenais ir kt pan konservantais (daugelis parduodamu GSE tokie yra).

parasiau, ka daryciau as pati smile.gif zinoma, daryk, ka nori.



tai yrab naturalus konservantas. Kažkada neturėjau, tai padariau be GSE ir mažiau nei per savaitę supelijo. Kai darau su GSE laikosi kelis mėnesius. Tai negi neturi konservuojačių savybių? smile.gif
GSE apsaugo skysčius nuo surūgimo, supelijimo.
Atsakyti
QUOTE(Sylvergirl @ 2010 08 12, 10:42)
aliejus ir vanduo nesijungs tarpusavyje, nebent reikės prieš  kiekvieną naudojimą paplakti ir tiek. Bet bus toks riebaliukas ant odos.  jei sausa oda, tai kuo puikiausiai tiks.

Tikrai taip, vanduo ir aliejus susijungtu gaminant su tirstikliu/emulsikliu, o glicerinas tiesiog drekintojas, tirpus vandenyje-aliejuje irgi nepasiskirsto. Nezinau kiek naudingas toks 'purskalas' butu, man nesamoningas kazkaip atrodo biggrin.gif Bet gali pameginti, gal viskas bus ok ir patiks drinks_cheers.gif
QUOTE(krepsyte @ 2010 08 12, 10:49)
Sveikos gamintojos-ekspertes ir prijauciancios smile.gif  Norejau paklausti ismananciu: nusipirkau gintaro pudros, bet nezinau kiek jos deti i gaminama krema ir bijau perdozuoti, kai toks geris ax.gif . Gal galetumet patarti? Aciu is anksto 4u.gif

Sveika, as deciau is akies smile.gif man ta pudra tokia astroka, tai nepadauginciau vien del to, kad kaskart issitepant kremu nebraizyciau visos veido odos g.gif pasikliauk nuojauta ir visur jausk saika biggrin.gif drinks_cheers.gif
Koki kieki kremo gaminsi?
Atsakyti
Turiu klausima del savo aloe gelio g.gif laikiau saldytuve, ta pacia diena pasigaminus panaudojau ir padejau i saldytuva, nejudinau. Atsidariau, kvapas kazkoks neaiskus, toks l. nemalonus nosiai blink.gif net nerandu atitikmens. Gali buti, kad sugedo?, ar siaip pastovejes pakito, gal prisigere kvapu kokiu ir sureagavo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 12, 14:09)
Turiu klausima del savo aloe gelio g.gif laikiau saldytuve, ta pacia diena pasigaminus panaudojau ir padejau i saldytuva, nejudinau. Atsidariau, kvapas kazkoks neaiskus, toks l. nemalonus nosiai blink.gif net nerandu atitikmens. Gali buti, kad sugedo?, ar siaip pastovejes pakito, gal prisigere kvapu kokiu ir sureagavo g.gif



darėte su ksantanu ar pirkote tokį pagamintą?
až bandžiau gaminti su ksantanu alavijų gelį, bet kadangi nebuvo konservantų, tai supelijo..
be to, trūko riebaliuko, traukė odą.
Atsakyti
QUOTE(Sylvergirl @ 2010 08 12, 09:50)
tai yrab naturalus konservantas. Kažkada neturėjau, tai padariau be GSE ir mažiau nei per savaitę supelijo. Kai darau su GSE laikosi kelis mėnesius. Tai negi neturi konservuojačių savybių? smile.gif
GSE apsaugo skysčius nuo surūgimo, supelijimo.


tikiu. as jau parasiau, kodel daugelis GSE turi konservuojanciu savybiu.
Papildyta:
QUOTE(Etama @ 2010 08 12, 12:09)
Turiu klausima del savo aloe gelio g.gif laikiau saldytuve, ta pacia diena pasigaminus panaudojau ir padejau i saldytuva, nejudinau. Atsidariau, kvapas kazkoks neaiskus, toks l. nemalonus nosiai blink.gif net nerandu atitikmens. Gali buti, kad sugedo?, ar siaip pastovejes pakito, gal prisigere kvapu kokiu ir sureagavo g.gif


kiek ko dejai? kiek laiko laikei? ar naudojai nauja tara?
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 12, 13:23)
Sveika, as deciau is akies smile.gif man ta pudra tokia astroka, tai nepadauginciau vien del to, kad kaskart issitepant kremu nebraizyciau visos veido odos g.gif pasikliauk nuojauta ir visur jausk saika biggrin.gif  drinks_cheers.gif
Koki kieki kremo gaminsi?


Kaip visada, 15 ml. biggrin.gif Kadangi dar tik pradedu (gal trecias bandymas, o antras atsiskyre aliejus nuo viso kito), tai nerizikuoju daryti. Is akies, tai "ant peilio galo" ar kaip? g.gif (galvoju, kad mano akis dar ne baisiai "atmusta" tokiems daluykams).
Tiesa, vienam prancuziskam forume isskaiciau, kad kremai gali buti daromi "aliejus vandenyje" arba "vanduo aliejuje" (tokius terminus esu isskaiciusi tik spirig firmos aprasymuose apie riebesnius kremus). Jie aiskina, kad pirmuoju atveju maisant gaunasi lengvesni kremukai, geriau geriasi, nes vandens molekules apgaubia liejaus molekules, o ne atvirksciai. Aisku, proporciju atzvilgiu irgi vandens faze sudaro didesni proc. negu aliejine. Ar jus esat kada toki dalyka bandziusios? Ar tikrai tai tiesa? Galvoju gal pabandyti, nes siaip jau kiek dariau, tai pyliau tradiciskai - i pasildyta aliejine faze vandenine faze.
Atsakyti
neskaiciau apie tokį būdą, bet būtų tikrai būtų įdomu paskaityt, nes mano oda riebi,noretųsi lengvesnio kremuko.
Atsakyti