Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios III

QUOTE(fuksė @ 2010 08 08, 21:20)
radau vienos SM toki recepteli plauku galiukams, prasau zinoviu ivertinti:

Buvome aptare sita recepta. Viena mergina (berods ernesin) daresi, tik tiksliai neatsimenu proporciju, tai sake ryte skubejo galva perplauti biggrin.gif bet kaip kauke sake labai gera.
As asmeniskai labai domiuosi plauku galiukais, pati kartas nuo karto bandau kazka suregzti, o rugseji AN sake atsiras kazkokio spec. vasko tokiems plauku galiuku aliejukams/serumams gaminti, kuris nusiplauna, tai jo labai ir laukiu.
Dabar dar issirinkau iv. prekyciu is uzsienio, gausiu gal per pora sav., butent plauku galiuku seruma ir lipdysiu. Zodziu, ta tema gali sekti ir is manes naujienas lotuliukas.gif man tai l. aktualu, svajoju pasigaminti neapriebinanti, gera plauku galiuku serumiuka rolleyes.gif . Visais gamybos malonumais dalinuosi cia, butinai pranesiu kas kaip drinks_cheers.gif
Siaip tai sita sudetis yra rieboka-biciu vaskas, sviestmedis man tokie riebalai jau. ir siaip l. daug alieju ieina, pagal mane cia labiau kauke gautusi, nebent pas ka stori ir sausi plaukai, gal ir toks nenuplaunamas var. "sueitu" plauku galiukams g.gif

Beje, issiploviau galva ir issitryniau saknis pasigamintu aloe geliu, labai bijau, kad netektu vel perplauti doh.gif ziuresim, kas bus kai isdzius, nes teko ir priekiniams plaukams per ilgi, o jie pas mane greiciausia ir sukrenta doh.gif siaip pakedenus plaukai atrodo svelnesni po gelio, labai lengvai krenta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 08 rugpjūčio 2010 - 20:42
Luandra rase, kad paeme si recepteli is cia:
http://forum.aromart...read.php?t=4245
na kiek supratau ten jis labai gerai ivertintas.
Varau nuo pirmos temos skaityt, bo sunkiai gaudausi, visas nuorodas pardaskiu susieskosiu, tada ir klausinesiu.
Etama lauksiu ziniu ir aciu didelis, labai susidomejau. 4u.gif
O AN turi produkcijos atitikties sertifikatus? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksė: 08 rugpjūčio 2010 - 20:47
Ikeliau 3 siandieninio gelio foto ir aprasyma, nebeturejau kitokio induko (visi uzimti), tai supyliau i tamsaus stiklo, uztat sunku buvo nufotografuoti, kad matytusi spalva ir konsistencija, bet gavosi kas gavosi smile.gif aloe gelis plaukams

Ir temos pagyvinimui:
user posted image
Papildyta:
QUOTE(fuksė @ 2010 08 08, 21:44)
Luandra rase, kad paeme si recepteli is cia:

Varau nuo  pirmos temos skaityt

Etama lauksiu ziniu ir aciu didelis, labai susidomejau.  4u.gif

O AN turi produkcijos atitikties sertifikatus?  blush2.gif

Kad geras, tai neabejoju, tik mano variantu (ploni plaukai) per sunkus kaip nenuplaunamas galiuku kremas, o kaip kauke-valio mirksiukas.gif

Bent sias temas tikrai perskaityk, nera daug, o info manau kruva suzinosi. Ir patariu iskart konspektuoti, nes po laiko, kai uzsireikia konors, zinai, kad skaitei, bet va kur ir ka ten tiksliai, nebepameni. Kad nebutu dvigubo darbo vienu zodziu biggrin.gif Kad ir atrodo, dabar nereiks, bet vistiek geriau uzsirasyk, ar tai recepteliai, ar siaip patarimai. Dar i ta puse temos: NKG (perskaityk pirmaja temos zinute, apsilankyk blog'e ir tema gali deti i favoritus, greit priplepam, bet daug ir suzinosi), toliau-AN (irgi pirmaja temos zinute perskaityk is pradziu), KN ir, jei ka, isparduotuve, manau tiek sociai smile.gif mano pagrindines skaitomos temos drinks_cheers.gif

Ok, sek sita tema ir tikrai sulauksi ziniu drinks_cheers.gif

Yra ir sertifikuotu, ir nesertifikuotu gaminiu, bet visi naturalus, nerafinuoti, kokybiski. Kad parduotuve patikima tikrai dedu galva smile.gif ne vieno blogo atsiliepimo nebuvo, ten apsipirkineja visos naturalizmo "vilkes" ax.gif 4u.gif o ir parduotuves seimininke Monica dalyvauja kartu su mumis diskusijose, zodziu-sava thumbup.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 08 rugpjūčio 2010 - 21:03
Sveikos natūralistės, sumąsčiau ir aš pirmą kartą kokį kremuką susimaišyti. Pasiskaičiau maždaug kas kaip daroma, manau darysiu šitą:

Veido kremas sausai odai (100ml/g)
Riebalinė fazė (70-75 °C)
18ml Alyvuogių aliejaus
11 ml Simondsijų aliejaus
7g Emulsinio vaško
Vandens fazė (70-75 °C)
60ml Rožių arba Levandų hidrolato
3g/ml Glicerino
Trečia fazė (40-35°C)
0.6g/ml (12-15 lašų) Konservanto - greipfrutų sėklų ekstrakto
0.5g/ml natūralaus vitamino E
Ketvirta fazė (30-25°C)
0.5g/m (10-12 lašų) eterinių aliejų

Bet va mano oda labai labai sausa, visada naudoju patį riebiausią kremą kokį įmanoma gauti, nes kitaip tempia odą. verysad.gif Tai galvoju gal man šitame recepte vietoj vieno aliejaus dėti kokį sviestą ? Kaip manot ar gerai gautųsi ? Nes bijau jog šitas įprastas kremas nebūtų mano odai per lengvas.
Atsakyti
šiame kreme yra 30 proc. aliejų, todėl manau kad kremas bus pakankamai riebus. Aš naudoju aliejų tik iki 15%, nes mano oda riebi ir man jis buna pakankamai riebus smile.gif Sviestmedžios sviestą naudoju tik kūno balzamuose ir rankų kremuose smile.gif
jei jau tikrai super sausa aoda, galite dalį aliejų pakeisti sviestmedžio sviestu, pvz., kokius 5g įdėti smile.gif čia recepte yra 100g kremo, aš darau visada apie 30g, nes man nedaug reikia, tai ilgam užtenka smile.gif tada reikėtų viską dalinti į 3 dalis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sylvergirl @ 2010 08 10, 09:06)
šiame kreme yra 30 proc. aliejų, todėl manau kad kremas bus pakankamai riebus. Aš naudoju aliejų tik iki 15%, nes mano oda riebi ir man jis buna pakankamai riebus smile.gif Sviestmedžios sviestą naudoju tik kūno balzamuose ir rankų kremuose smile.gif
jei jau tikrai super sausa aoda, galite dalį aliejų pakeisti sviestmedžio sviestu, pvz., kokius 5g įdėti smile.gif čia recepte yra 100g kremo, aš darau visada apie 30g, nes man nedaug reikia, tai ilgam užtenka smile.gif tada reikėtų viską dalinti į 3 dalis smile.gif

Ačiū už patarimą, nelabai dar įsivaizduoju koks jis gausis, na bet kol neišbandysiu nesužinosiu. rolleyes.gif Taip pastebėjau, kad čia kiek didelis nurodytas, pati mažesnį maišysiuosi, dabar tik reikia susipirkti visų reikiamų dalių. ax.gif
Atsakyti
ar galima butu pasigaminti kazka panasaus i hidrolata, kuno purskikli su aliejais?
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2010 08 10, 10:51)
ar galima butu pasigaminti kazka panasaus i hidrolata,
kuno purskikli su aliejais?

Gali pasigaminti kokio augalo istrauka acte, vandenyje.
Hmm, kalbi apie vandeni su aliejum?
Atsakyti
Supelijo mano plauku kauke biggrin.gif gaminau berods pries 10d., naudojau 1 karta ir siandien atsukus pamaciau pelesi ant induko dangtelio. Neilgai teisstovejo rolleyes.gif Kazkodel kreivuoju i AZ silka, i UT kondicionieriu idejau, per kazkur savaite prarugo, i sita dejau, irgi kazkaip trumpai teissilaike. Bus pamoka, kad reikia naudoti tik tam kartui arba gaminti maza kieki ir kasdien naudoti, kad po to netektu ismesti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 11 rugpjūčio 2010 - 21:33
QUOTE(Singerita @ 2010 08 10, 06:59)
Sveikos natūralistės, sumąsčiau ir aš pirmą kartą kokį kremuką susimaišyti. Pasiskaičiau maždaug kas kaip daroma, manau darysiu šitą:

   Veido kremas sausai odai (100ml/g)
Riebalinė fazė (70-75 °C)
18ml Alyvuogių aliejaus
11 ml Simondsijų aliejaus
7g Emulsinio vaško
Vandens fazė (70-75 °C)
60ml Rožių arba Levandų hidrolato
3g/ml Glicerino
Trečia fazė (40-35°C)
0.6g/ml (12-15 lašų) Konservanto - greipfrutų sėklų ekstrakto
0.5g/ml natūralaus vitamino E
Ketvirta fazė (30-25°C)
0.5g/m (10-12 lašų) eterinių aliejų

   Bet va mano oda labai labai sausa, visada naudoju patį riebiausią kremą kokį įmanoma gauti, nes kitaip tempia odą.  verysad.gif Tai galvoju gal man šitame recepte vietoj vieno aliejaus dėti kokį sviestą ? Kaip manot ar gerai gautųsi ? Nes bijau jog šitas įprastas kremas nebūtų mano odai per lengvas.


nera konservanto
ir gal siek tiek daugiau emulsiklio
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 12 rugpjūčio 2010 - 01:48
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 12, 02:44)
nera konservanto
ir gal siek tiek daugiau emulsiklio


konservantai paminėti 3-ioje fazėje
7% emulsinio vaško yra tikrai pakankamai, aš pati darau su 5% smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 12, 02:44)
nera konservanto
ir gal siek tiek daugiau emulsiklio

Kažkokių sintetinių konservantų ir nenoriu dėti, jei jau natūraliai tai natūraliai. Manau darysiu po nedaug ir šaldytuve laikysiu tai gal nesuges.
Atsakyti