Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios III

Kazkuri nare rase man AZ, buvau beveik pabaigusi rasyti ir netycia isjungiau langa, pries tai zinute jau buvau istrynusi, neatgaminu nick.
Klause kaip gaminti lupu balzama, rasau cia, gal paskaitys:
Visa eiga yra AN psl., prie biciu vasko aprasymo. vandens dalies nera, reikia kietu, skystu alieju ir biciu vasko, EA nebutina
http://www.aromanatu...kologiskas.html
Atsakyti
Sveikos merginos, sian planuoju pasigaminti veidui krema. oda misri, kai kur sausa, jautri, yra poru uzsikimsusiu, zodziu vargas, o ne oda smile.gif turiu tik biciu vasko. ar tiktu man jis tokiam kremui? kazkur esu skaiciusi, tik neberandu kur, kad jei su biciu vasku, turetu buti tokios proporcijos aliejai 60 %, vandens fazes 40 %. ar tikrai taip?zodziu galvoju daryti su roziu hidrolatu, ar jis tinka tokiai odai (kito neturiu)? o aliejus naudoti tokius: lazdynu riesutu, metedku fitoli, jojoba sezamo seklu. na gal ne visu rusiu. tad norejau susizinoti kurie butu geriausi? prasau patarimu jusu. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, radau jusu tema ir gundausi sau kanors pasigaminti, bet galvoju, kad neiseis ir pan.
Gal galetumet patarti kokius pagrindinius ingridientus reiketu tureti pradziai, as noreciau pasigaminti kauke labai sausiems plaukams, kurie po gimdymo vis dar labai slenka, ir krema sausai jautrai odai, bet kad neriebintu ir gerai susigertu. Gal pasidalintumet receptukais 4u.gif , visos temos skaityti nelabai turiu laiko ax.gif . Ir kaip pats gamybos procesas, ar reikia kaitinti ar tik sumaisyti? Ir kur perkat viska, man aktualu kaina ir aisku kokybe.
Atleiskit jei klausiu durnu klausimu, bet kolkas man kosmetikos gamyba - juodas miskas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(juste85 @ 2010 10 30, 13:00)
Sveikos merginos, sian planuoju pasigaminti veidui krema. oda misri, kai kur sausa, jautri, yra poru uzsikimsusiu, zodziu vargas, o ne oda smile.gif turiu tik biciu vasko. ar tiktu man jis tokiam kremui?
kazkur esu skaiciusi, tik neberandu kur, kad jei su biciu vasku, turetu buti tokios proporcijos aliejai 60 %, vandens fazes 40 %. ar tikrai taip?zodziu galvoju daryti su roziu hidrolatu, ar jis tinka tokiai odai (kito neturiu)? o aliejus naudoti tokius: lazdynu riesutu, metedku fitoli, jojoba sezamo seklu. na gal ne visu rusiu. tad norejau susizinoti kurie butu geriausi? prasau patarimu jusu.  4u.gif
Taip, su biciu vasku aliejaus turetu buti ne maziau kaip 50%, nebesujungs jei vandens daugiau nei 50%. nors man ir su ~50% vandens sunkiai junge.
Tokiai odai biciu vaskas tikrai ne pats geriausias pasirinkimas, per sunkus smile.gif
O del hidrolatu-visokius naudoju, visokie tinka, tik ir tas roziu, jei tiesiog pati oda individualiai priims.
Aliejai-lazdynu man l. patinka, misriai/riebiai odai jis, sutraukia poras. medetku fitolio nebent nedaug deciau. sezamai gal tau tiktu labiau, jie giliai pasisavinami. sunku pasakyti ka, kai oda ir i riebuma, ir i sausuma. siaip ir mano pacios tokia maisyta-kakta, smakras misrus/riebus, poros lb kemsasi. zandai jautrus, sausi+kuperoze. medetku fit., lazdynus ir sezamus naudoju, misinyje viskas ok atrodo. o jojoba nelabai kokybiska turiu, tai realiai nepakomentuosiu, nelabai man patiko. bet tai individualu
QUOTE(eveeez @ 2010 10 31, 20:21)
Sveikos, radau jusu tema ir gundausi sau kanors pasigaminti, bet galvoju, kad neiseis ir pan.
Gal galetumet patarti kokius pagrindinius ingridientus reiketu tureti pradziai, as noreciau pasigaminti kauke labai sausiems plaukams, kurie po gimdymo vis dar labai slenka, ir krema sausai jautrai odai, bet kad neriebintu ir gerai susigertu. Gal pasidalintumet receptukais  4u.gif , visos temos skaityti nelabai turiu laiko  ax.gif . Ir kaip pats gamybos procesas, ar reikia kaitinti ar tik sumaisyti? Ir kur perkat viska, man aktualu kaina ir aisku kokybe.
Atleiskit jei klausiu durnu klausimu, bet kolkas man kosmetikos gamyba - juodas miskas  ax.gif
Pirkti siulau AN, kaina ir kokybe thumbup.gif
Gamybos procesas prie papildomos informacijos, zemiau cia . Kaitinti reikia, viska rasi sioje nuorodoje parasyta.
Plaukams gerai aliejines kaukes, idealu, jei laikomos per nakti. idividualu kurie tiks-kokosai, sezamai, jojoba, linu semenu ar alyvuogiu, kameliju ir dar daugelis kitu 'einami' plaukams.
Del slinkimo-(keniu berods irgi tinkamas slinkimui stabdyti), arba rozmarinu EA gali panaudoti, pasidaryti saknims kauke su aliejumi, arba tiesiog plaunant galva ilasinti i sampuna. Dar man patiko tiesiog rozmarinu hidrolatu po plovimo purksti dar dregnu plauku saknis, imasazuoti.
Del kremo odai g.gif platus uzmojis. Ar viska pirksiesi, ar jau turi kazka? Galima manau deti hialurono, glicerino, kurie drekintu. Sezamu aliejaus, jei tiktu odai-jis giliau isiskverbia. Sviestmedzio sviestas-riebus reikalas, bet gal ir patiktu, jei oda l. sasa g.gif alternatyva iprastiniam-nilinis taukmedzio sviestas, minkstesnis, malonesnis naudoti ir, sako, efektyvesnis. pati dar nebandziau, turiu senojo.
Viskas, ka isvardinau, yra mano nurodytoj pard. AN


Atsakyti
Kaip manot - jeigu mišrios odos veidui valyti sumaišyčiau gasulo molį (iš KN) su lazdyno riešutų ir/arba ricinos aliejumi?
Atsakyti
Etama, aciu labai uz atsakyma 4u.gif Nieko dar neturiu ax.gif . Galvoju pradziai plaukams pabandysiu kokosu ir rozmarinu alieju. O krema gal pabandysiu koki riebesni, jei neiseis kunui sutepsiu. Tai kaip supratau pagrindinis gamybos principas: pakaitinta aliejine faze+emulsiklis+vandens faze, o paskui visa kita: eteriniai aliejai, glicerinas, hialuronas, konservantai ir kt.? Eiles tvarka svarbu?
Galvoju bandysiu taukmedziu sviestas+apelsinu hidrolatas+vit.E. Ka manot? Reikia dar ko papildomai? Glicerino, hialurono? As noriu kad budu daugiau stangrinantis, ir kad nebutu sviestas sviestuotas biggrin.gif . Beje koks eterinis aliejus stangrina?
Atsakyti
QUOTE(eveeez @ 2010 10 31, 20:21)
Sveikos, radau jusu tema ir gundausi sau kanors pasigaminti, bet galvoju, kad neiseis ir pan.
Gal galetumet patarti kokius pagrindinius ingridientus reiketu tureti pradziai, as noreciau pasigaminti kauke labai sausiems plaukams, kurie po gimdymo vis dar labai slenka, ir krema sausai jautrai odai, bet kad neriebintu ir gerai susigertu. Gal pasidalintumet receptukais  4u.gif , visos temos skaityti nelabai turiu laiko  ax.gif . Ir kaip pats gamybos procesas, ar reikia kaitinti ar tik sumaisyti? Ir kur perkat viska, man aktualu kaina ir aisku kokybe.
Atleiskit jei klausiu durnu klausimu, bet kolkas man kosmetikos gamyba - juodas miskas  ax.gif


Gali rasti puikių receptukų veido kremam šiame bloge http://love-eco.lt/blogas/ arba http://www.love-eco.lt/veidui.php na ir dar daug kur internete galima pasiskaityti ir išbandyti. Plaukams geriasia kaukė aliejus smile.gif pasiskaityk apie kiekvieno aliejaus sąvybes ir išsirink savo plaukams tinkamiausią. Sėkmės
Atsakyti
QUOTE(gira @ 2010 11 01, 23:43)
Kaip manot - jeigu mišrios odos veidui valyti sumaišyčiau gasulo molį (iš KN) su lazdyno riešutų ir/arba ricinos aliejumi?
Gerai drinks_cheers.gif
QUOTE(eveeez @ 2010 11 02, 09:48)
pagrindinis gamybos principas: pakaitinta aliejine faze+emulsiklis+vandens faze, o paskui visa kita: eteriniai aliejai, glicerinas, hialuronas, konservantai ir kt.? Eiles tvarka svarbu?
Galvoju bandysiu taukmedziu sviestas+apelsinu hidrolatas+vit.E. Ka manot? Reikia dar ko papildomai? Glicerino, hialurono?  As noriu kad budu daugiau stangrinantis, ir kad nebutu sviestas sviestuotas  biggrin.gif . Beje koks eterinis aliejus stangrina?
taip drinks_cheers.gif
priedai lasinami kai pravesta kremukas iki 30-40 laipsniu (kai jau sumaisytos fazes), del eiliskumo tiksliai nepasakysiu, siaip pati pirma sudedu EA, kitus pagerinimus, galop-konservanta. siaip yra variantas, tarkim kaip pvz. kas tirpsta vandenyje (glicerinas), deti jau i vandens faze sildant ir pan., bet pati taip nesu dariusi, tai nezinau kas galutiniame var. gautusi. gal ir susijungtu viskas, zodziu, pati dedu jau pravesus viska. gal kuri kitaip daro, parasys dar gal smile.gif
Veidui kiek per riebu butu tik sviestmedi deti manau, arba daryti didesne vand. faze, arba tada reiktu maisyti su kokiu kitu aliejumi.
Matai, tie pagerinimai-glicerinas, hialuronas, tokie butu drekinimui grynai, sviestmedis labiau maitina, na bet ir padrekina. hialurono pati dar nebandziau, bet pagal viska turetu buti drekinimo bomba ir glicerino tavo vietoje net nebedeciau, as asmeniskai nejauciu labai didelio skirtumo, su glicerinu, ar be jo. isvis tai gali darytis mazus kiekius tiesiog pasibandymui, kaip tau patinka, ko jauti, kad perdaug, ko truksta. pati visada ir gaminu tokiu principu. tas pats sviestmedis kaip ziuriu skirtingiems zmonems skirtingai veikia, visokiu atsiliepimu isgirstu. tai gal tau vien jo uzteks, gal visiskai netgi odai nepatiks. pirma pasibandyk vienu patepti veida, o jei veidui pasirodys netinkamas, "sueis" kunui.
Vit. E nerimtas konservantas kiek girdejau nuomoniu, bet jei darysi maza kieki ir sunaudosi per kelias sav., tai ne beda, trumpesniam laikui galima ir isvis nekonservuoti. siaip ir nereiktu deti kruvos ingredientu, o dar tuo labiau-neisbandytu, neatpaisysi po to, kuris ka daro, kuris tinka/netinka.
Apelsinu hidrolatas-tai nerolio?
Na, kad stangrintu, tai dumbliai siaip stangrina, tik jei jautri oda, gali kiek erzinti. yra ir dumbliu milteliai, ir hidrolatas, pati esu bandziusi ir kreme ji naudoti vietoj vand. fazes, tai kvapas jo ne koks, bet pakenciamas kreme buvo. milteliai naudotini kaukese, pati noreciau milteliu ir i krema isideti, visokiu turiu, bet nedristu vis, kad neprarugtu. reiks kada prisirosti ir ismeginti.
Del stangrinanciu EA net nezinau, mazai ju naudoju. radau ant greituju siuos, raso, kad stangrina:
http://gyvojikosmeti...s...=1&Itemid=2
http://www.aromanatu...u-santalum.html
http://www.aromanatu...ticulata-1.html
Is siu santalu EA mane ir pacia sudomino, nebuvau atkreipusi demesio. tik ir kaina atitinkama biggrin.gif

Siaip, nori kremo sausai ir jautriai odai, dar ir stangrinimo. pagal mano logika, kas efektyvu-stipriai veikia, turiu galvoje, kad jautri oda nelabai draugiskai turetu reaguoti i labai stangrinancius ingredientus, sie gali ir pasausinti gal, zodziu, reikia gerai apsvarstyti viska, logiskai ivertinti proporcijas ir t.t. gal krema daryk tiesiog drekinanti, raminanti, o stangrinimui pasilik kaukes?
Daug prirasiau, tik ar bus naudos is to smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gira @ 2010 11 02, 00:43)
Kaip manot - jeigu mišrios odos veidui valyti sumaišyčiau gasulo molį (iš KN) su lazdyno riešutų ir/arba ricinos aliejumi?

Mano oda sausa, bet T zoną kartais paprasiu su rasulo moliu ir lazdyno riešutų aliejumi. Dar įberiu gintaro miltelių, gerai pravalo poras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eveeez @ 2010 11 02, 10:48)
Tai kaip supratau pagrindinis gamybos principas: pakaitinta aliejine faze+emulsiklis+vandens faze, o paskui visa kita: eteriniai aliejai, glicerinas, hialuronas, konservantai ir kt.? Eiles tvarka svarbu?
Galvoju bandysiu taukmedziu sviestas+apelsinu hidrolatas+vit.E. Ka manot? Reikia dar ko papildomai? Glicerino, hialurono?  As noriu kad budu daugiau stangrinantis, ir kad nebutu sviestas sviestuotas  biggrin.gif . Beje koks eterinis aliejus stangrina?


Etama viską pasakė, dar pridėsiu, kad ypač stangrina bosvelijos. Yra ir daugiau stangrinančių eterinių, bazinių aliejų, hidrolatų. Dedant hialurono, glicerino dėti nereikia, nes hialuronas nepalyginamai labiau drėkina. Aš viską, kas tirpsta vandeny lašinu į vandenį (gliceriną ir pan.), o kas aliejuje - į aliejų (vit E), išskyrus eterinius aliejus ir tai, kas rašoma, kad turi būti dedama pabaigoje. Eilės tvarka labai svarbu. smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, o plauku galiukams dar nieko nepriburete? blush2.gif
Atsakyti
Aciu labai visoms uz pagalba 4u.gif . Planuoju viska uzsisakyti is AN, bet ten siuo metu nera emulsinio vasko, ka tada geriau rinktis, biciu vaska? Ar tinka veido kremui? Pagal aprasyma tai riebina, o as to nenoriu. Gal zinot kas kiek laiko jie pildo prekiu asortimenta, gal palaukti g.gif , nes nera keliu produktu kuriu noriu
Atsakyti