Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios III

QUOTE(lapuaite @ 2010 10 27, 08:59)
ne viena karta is ju esu uzsisakius, tikrai patikima thumbup.gif

Mane labiausiai domina kokybė lginant su AN aliejais g.gif Gal kas atsakys?
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 10 27, 08:15)
su tiek procentu aliejaus nesigaus kremas su biciu vasku.. jei gerai pamenu, tai aliejaus fazes turetu buti bent 50 proc. (maziausiai).. O tai reiskia, kad geriau butu jei butu daugiau..
o vasko dedasi apie 5 proc. kremui

aciu uz atsakyma smile.gif manau man ir riebesnis kremas tiks nes oda linkusi pasauseti smile.gif O tarkim jei noreciau liesesnio kremo tai reiktu emulsinio vasko, taip?
Atsakyti
QUOTE(Almantaitė @ 2010 10 27, 09:58)
aciu uz atsakyma smile.gif manau man ir riebesnis kremas tiks nes oda linkusi pasauseti smile.gif O tarkim jei noreciau liesesnio kremo tai reiktu emulsinio vasko, taip?

taip, su emulsiniu vasku galima padaryti liesus kremus.. daug vandens ir mazai aliejaus..
Atsakyti


QUOTE
Mane labiausiai domina kokybė lginant su AN aliejais  Gal kas atsakys?


Esu pirkusi iš KN ir iš AN, dabar perku iš love-eco. Love-eco kokybe esu patenkinta.
Atsakyti
1 g. vasko, kiek mazdaug gautusi arbatinaiis sauksteliais?
na gal kas nors yra tirpines ir galetu pasakyti kiek ml yra arbatiniame saukstelyje.
Atsakyti
QUOTE(Shiwa @ 2010 10 27, 13:07)
Esu pirkusi iš KN ir iš AN, dabar perku iš love-eco. Love-eco kokybe esu patenkinta.

Dėkui 4u.gif
Atsakyti
kiek detumete glicerino, i 30-35ml kremo? g.gif as dedu 1ml, taciau poto veidas pateptas kremu lieka toks lyg lipnokas, nevisai susigeria kremas. kaip manot ar gali buti kaltas glicerinas?
Atsakyti
QUOTE(lapuaite @ 2010 10 27, 19:37)
kiek detumete glicerino, i 30-35ml kremo? g.gif  as dedu 1ml, taciau poto veidas pateptas kremu lieka toks lyg lipnokas, nevisai susigeria kremas. kaip manot ar gali buti kaltas glicerinas?
Gali buti kaltas, lipnumas to pozymis. deciau koki 0,5ml. i 35ml. kremo.
Procentaliai, pagal rekomendacijas (iki 5%), tai nepadaugini.
Bet jei jau jauti lipnuma, tikrai reikia mazinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 27 spalio 2010 - 18:58
QUOTE(lapuaite @ 2010 10 27, 19:37)
kiek detumete glicerino, i 30-35ml kremo? g.gif  as dedu 1ml, taciau poto veidas pateptas kremu lieka toks lyg lipnokas, nevisai susigeria kremas. kaip manot ar gali buti kaltas glicerinas?

Aš dedu 10 lašų į tokį kiekį, o tai yra 0,5 ml. Man patinka, nelipnu smile.gif
Atsakyti
Sveikos, atidžiai skaitau jūsų tema - labai norėčiau ir aš kokį kremuką pasigaminti. aišku iki gamybos tai dar reik teorijos paskaitinėti. Bet man atsakykit, prašau, į labai kvailą klausimą blush2.gif "Vandens fazė, Aliejaus bazė" - kas ta bazė, šiuo atveju ? distiliuotas vanduo? aliejus?

O gal kur nors pradžiamokslis yra, kur galėtumėte nukreipti. Kokios nors "auksinės" taisyklės - ką su kuo maišyti, o ko jokiu būdu negalima. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2010 10 29, 15:09)


O gal kur nors pradžiamokslis yra, kur galėtumėte nukreipti. Kokios nors "auksinės" taisyklės - ką su kuo maišyti, o ko jokiu būdu negalima.  4u.gif


aliejaus baze - aliejai, sviestai
vandens bazė - distiliuotas vanduo, hidrolatai

iliustruotas pradžiamokslis yra čia
ten tiesiog kad vizualiai pamatyt kaip gimsta kremas smile.gif



Atsakyti
QUOTE(Sylvergirl @ 2010 10 29, 12:12)
aliejaus baze - aliejai, sviestai
vandens bazė - distiliuotas vanduo, hidrolatai

iliustruotas pradžiamokslis yra čia
ten tiesiog kad vizualiai pamatyt kaip gimsta kremas smile.gif

dėkinga 4u.gif
Atsakyti