Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios III

Man gaunasi normalios konsistencijos - kaip iš parduotuvės ir šiose nuotraukose smile.gif dedu 5% emulsinio vaško(iš love-eco). Žinoma, kremas būna riebesnis nei parduotuviniai, bet jį tepu ant hidrolatu papurkštos odos, tai man tinka smile.gif
kiek % ir kokį emulsinį vašką naudojat? kiek aliejų dedat? gal nuo to priklauso jo lengvymas/sunkumas
Atsakyti
QUOTE(Evut @ 2010 10 24, 16:48)
Esu nusisausinus taip odą su arbatmedžiu, bet jei oda tikrai riebi, matyt, nieko blogo nebus. Draugė naudoja levandą su arbatmedžiu ir sakė, labai patinka. smile.gif
Mano jautrokai, misriai/pasausejanciai odai viskas gerai su laseliu kitu arbatmedzio EA kreme drinks_cheers.gif visur saiko reikia tureti
QUOTE(redazuka @ 2010 10 24, 22:49)
sakykit, ar bandet akiu tusa pacios gamintis.
Nemanau, kad verta g.gif naturaliu tusu yra nemazas pasirinkimas, o savos gamybos, abejoju ar ka darys isvis. kaip ir kunigunda rase, produktai manau i bala butu, nesitikiu ir as efekto is naminio tuso schmoll.gif
QUOTE(Palomina @ 2010 10 25, 09:27)
Sampuna dariusiu tikrai yra..
man rodos, kad Ugvile kazkada seniau rase, jog neblogai gavosi g.gif turiu nusikopinusi, bet dar neistyrinejau:

Shikakai sampunas (cia ant 150ml, bet as dariau 100ml):

- Powder Shikakai: 62.7 g
- Hydrolate Rosemary verbenone BIO: 78.2 g (dejau puse hidrolato, puse distiliuoto vandens)
- Inulin BIO: 3.3g
- Vegetable oil of Broccoli: 8.3g
- Surfactant Foam Babassu: 5.0g (si baze is AZ, labai graziai aprasyta, kaip labai tinkama priemone plaukams plauti)
- Silk Protein Liquid: 3.3g
- Grapefruit Seed Extract: 1.0 g or 33 drops

Sampunas, suteikiantis plaukams blizgesio (cia irgi 150ml):

- Vegetable oil of Broccoli: 2.1g
- Vegetable oil Grapeseed: 11.1 g
- Vegetable oil Coconut BIO: 5.5g
- BTMS: 12.5g
- Conditioner Emulsifier: 6.2 g
- Mineral water: 59.4 g
- Lactic acid: 2.5g
- Guar gum: 0.6g
- Base Foam gently 6.2 g
- Sweet Coconut Surfactant: 2.5g
- Surfactant Foam Babassu: 10g
- Silk Proteins (liquid): 1.9g
- Essential oil of Lemongrass: 0.6g
- Grapefruit Seed Extract Aroma-Zone: 0.7g
- Vitamin E: 0.2g

Ir komentaras: Shikakai sampuna labai lengva pagamint-tiesiog sumaisyti ingridientus, o kitur ieina emulsikliai, tai procesas kaip ir gaminant kremus-pakaitinami aliejai su emulsikliais, kitame inde-vandenine dalis, viskas sumaisoma ir jau kai po plakimo ir atvesimo igaunama konsistencija, pridedami paturbinimai-silkas, keratinai, keramidai ir t.t.
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 10 25, 14:06)
daugiau nebandau, gaila produktus ismetineti  doh.gif
drinks_cheers.gif
QUOTE(lapuaite @ 2010 10 25, 15:22)
gaminaciu kremukus noriu paklausti, ar jusu kremo mase gaunasi tokia kaip pirktiniu kremu? ta prasme tokia puri, lengva,kremine? idekite savo kremuku foto, butu idomu man palyginti g.gif
Na, toks tai nesigauna, mano mazdaug tokie buna:
Makiazo valymo pienelis, skystesnis:
user posted image
Kremas su biciu vasku:
user posted image
Veido kremas su emuls. vasku:
user posted image , tas pats cia. kazkaip patinka man tokios konsistencijos, neuzkliuvo dar smile.gif

Papildyta:
QUOTE(bryyla @ 2010 10 24, 16:43)
Sveikos  4u.gif

Labai fainas ir paprastas pienelis. Super  thumbup.gif Mane labai sudomino tavo gaminimo eiga... Tu iš pradžių vieną emulsinį vašką ištirpdei be aliejų? Ksantaną dėjei ne į skystį, o į aliejus? Jis ištirpo? g.gif

Esu gaminusi lūpų balzamą vien tik iš kietų ir kuo puikiausiai susipylė, tik greitai išėmus iš vandens vonelės reikia pilt, kad nepradėtų stingti smile.gif

Laba 4u.gif dabar darau paprastesni, nebededu ksantano. apie pirmojo sio gamyba nelabai turbut atsiminsiu, uztat, zinant savo trumpa atminti, veduosi uzrasus biggrin.gif
Kaip suprantu is savo rasliavu, istirpinau viena emulsini vaska, po to i ji pyliau alieju, ismaisiau ir i alieju beriau ksantana. as kaip suprantu, jis ir turi duoti putojima, tai maisant aliejine faze tikrai buvo putu, o supylus i vandeni putu nebeliko biggrin.gif net neatkreipiau demesio i tai, gal ir buvo klaida, kad ne i vandeni ji iberiau g.gif turbut butu gavesi putu konsistencija tada smile.gif bet siaip ir i alieju ipylus viskas gerai gavosi, jokiu negerumu nepastebejau smile.gif jei gaminsi, bandyk vandenyje tirpinti, gal gausis tikros putos drinks_cheers.gif

As i balzamo tubele tik ta pirmaji karta ir dariau, baigusi gaminausi ale lupu blizgesi/balzama, kuri tepu su pirstu smile.gif bet baigusi vel darysiu i tubele ir jau skubesiu pilti, kad nepradetu stingti. tame beda ir buvo, oj pavargau kaip reikalas biggrin.gif sildiziau, pyliau, vel sildziau, vel pyliau doh.gif
Atsakyti
o kaip gaminti veido krema ne su emulsiniu vasku, o su biciu vasku? kuom skiriasi? nes stai pas mane emulsinis baigesi, labai noreciau pameginti si biciu vasku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lapuaite @ 2010 10 25, 18:05)
o kaip gaminti veido krema ne su emulsiniu vasku, o su biciu vasku? kuom skiriasi? nes stai pas mane emulsinis baigesi, labai noreciau pameginti si biciu vasku smile.gif

su biciu vasku sudetingiau.. reikia tiksliu proporciju, temperaturu ir t.t.
ir su biciu vasku kremai riebesni..
Atsakyti
QUOTE(lapuaite @ 2010 10 25, 18:05)
o kaip gaminti veido krema ne su emulsiniu vasku, o su biciu vasku? kuom skiriasi? nes stai pas mane emulsinis baigesi, labai noreciau pameginti si biciu vasku smile.gif

si kunui dariausi, veidui man gal sunkokas butu, nzn, netraukia kazkaip g.gif gamyba elementari, su skyscio faze: http://www.aromanatu...kologiskas.html drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 10 25, 16:51)
Mano jautrokai, misriai/pasausejanciai odai viskas gerai su laseliu kitu arbatmedzio EA kreme drinks_cheers.gif visur saiko reikia tureti

O nuolat naudojat? Į kokį kieki keli lašeliai, kiek proc. gaunasi? Aš naudojau 1 rpoc. arba 0,5 proc., bet vistiek sausėjo.

QUOTE(redazuka @ 2010 10 24, 22:49)
sakykit, ar bandet akiu tusa pacios gamintis. vakar pabandziau sudetis tokia: vanduo ir glicerinas lygiomis dalimis + 2vnt anglies tableciu. Pabandziau ir vitamino e deti, bet nepatiko, toks lipnumo jausmas buvo.

gal galit patarti kaip patobulinti mano receptuka, kad blakstienos ilgesnes ir storesnes, kaip su pirktiniais tusais atrodytu. Gal kokio silikono ar keratino deti? kiek tada proc. ju deti?

Tušo dariusi nesu, bet esu dariusi visokius balzamus blakstienoms ir antakiams. Esu dariusi įvairiais būdais, bet nesugalvoju kaip turėtų gautis toks tušas, kad blakstienos gražiai atrodytų, nes arba jos limpa, arba tampa per riebios. Jei darysit, reikėtų nedėti per daug keratino, nes gali sulipti ir dėti daug pigmento. Juodasis molis yra smulkus, gal ir pakankamai smulkus tušui kaip spalva, o dėl intensyvumo reikia bandyt. smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Evut @ 2010 10 25, 19:00)
O nuolat naudojat? Į kokį kieki keli lašeliai, kiek proc. gaunasi? Aš naudojau 1 rpoc. arba 0,5 proc., bet vistiek sausėjo.
Be jusinimu doh.gif 4u.gif
I 15ml. kremo 1-2 lasai EA, naudoju kasdien, po 1-2k./d., kol pabaigiu krema, tada gaminu kita smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 25 spalio 2010 - 18:06
sveikos, as irgi ruosiuosi gamintis krema, ir reikia jusu patarimo. kokia proporcija deti biciu vaska, jei aliejaus bus 30proc? o gal vasko kiekis turi isiskaiciuoti i aliejine faze, tarkim kremas su 30 proc aliejaus, i kuri ieina ir vaskas?beje,gal ir durnas klausimas, bet ingredientai dedami pagal svori, o ne pagal turi, ane? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Almantaitė: 26 spalio 2010 - 21:40
QUOTE(Etama @ 2010 10 25, 16:51)
Shikakai sampunas (cia ant 150ml, bet as dariau 100ml):

Laba 4u.gif dabar darau paprastesni, nebededu ksantano. apie pirmojo sio gamyba nelabai turbut atsiminsiu, uztat, zinant savo trumpa atminti, veduosi uzrasus biggrin.gif
Kaip suprantu is savo rasliavu, istirpinau viena emulsini vaska, po to i ji pyliau alieju, ismaisiau ir i alieju beriau ksantana. as kaip suprantu, jis ir turi duoti putojima, tai maisant aliejine faze tikrai buvo putu, o supylus i vandeni putu nebeliko biggrin.gif net neatkreipiau demesio i tai, gal ir buvo klaida, kad ne i vandeni ji iberiau g.gif turbut butu gavesi putu konsistencija tada smile.gif bet siaip ir i alieju ipylus viskas gerai gavosi, jokiu negerumu nepastebejau smile.gif jei gaminsi, bandyk vandenyje tirpinti, gal gausis tikros putos drinks_cheers.gif

Šampūnų s udėtys įdomios, bet labai jau turtingos, kol viską susipirksi doh.gif bet ačiū, gal pravers...

Vat įdomu, kaip tada sutirštėjęs skystis maišysis su aliejumi, gali dar kitaip gautis g.gif reikės gal pabandyt su vandeniu ir alyvuogių al smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bryyla: 26 spalio 2010 - 22:37
Beje, kaip jūs vertinate love-eco aliejus? patikima kokybė?
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 10 26, 23:06)
Beje, kaip jūs vertinate love-eco aliejus? patikima kokybė?

ne viena karta is ju esu uzsisakius, tikrai patikima thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Almantaitė @ 2010 10 26, 22:31)
sveikos, as irgi ruosiuosi gamintis krema, ir reikia jusu patarimo. kokia proporcija deti biciu vaska, jei aliejaus bus 30proc? o gal vasko kiekis turi isiskaiciuoti i aliejine faze, tarkim kremas su 30 proc aliejaus, i kuri ieina ir vaskas?beje,gal ir durnas klausimas, bet ingredientai dedami pagal svori, o ne pagal turi, ane? blush2.gif

su tiek procentu aliejaus nesigaus kremas su biciu vasku.. jei gerai pamenu, tai aliejaus fazes turetu buti bent 50 proc. (maziausiai).. O tai reiskia, kad geriau butu jei butu daugiau..
o vasko dedasi apie 5 proc. kremui
Atsakyti