Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios III

QUOTE(sige @ 2010 10 24, 08:36)
Šiaip kitus hidrolatus mielai naudoju grynus, nu šitas tai baisingai smirda smile.gif
Labai mėgstu arbatmedį smile.gif
paskutinį kartą dariau su lazdynų aliejum, buvo dar geriau  thumbup.gif
Tikrai, del dumbliu pritariu biggrin.gif kreme kiek silpniau bent jau uzsiuodzia, bet gryna purskiantis visada nosi uzsikemsu. kokios asociacijos, geriau ir nesakysiu, bet kartais va panaudoju, isivaizduoju, kad oda pastangrina ax.gif
As tai tu EA stengiuosi deti kuo maziau pati, nenoriu odos sugirnimo, pas mane ji vietomis l. jautri doh.gif arbatmedis ir man patinka, bet sekanti karta, ji baigus, pirksiu manuka drinks_cheers.gif efektu lenkia manau.
Oi su lazdynu al. as visoms ir visur rekomenduoju, misriaodems-riebiaodems, aisku. man irgi laaabai patiko, juntamas efeketas ir matomas ok.gif siaip valymus aliejumi as jau senokai uzmetusi, pritingiu kazkaip. bet butu gerai kursa pasidaryti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 10 22, 20:26)
parasyk bent vieno receptura tikslia, pasiziuret galesim kodel jie buna kieit. gal ir padaugini g.gif , as tai vasko stengiuosi deti kuo maziau. balta man buna kai ant dregnos odos tepu arba labai jau padauginu kremuko vienu ypu smile.gif geriau kabink po nedaug kremo, pasitepk. tada vel nedaug, vel tepk, o ne dideli kieki vienu kartu uzsidek drinks_cheers.gif

labai gaila, neberandu to receptuko pagal kuri dariausi krema, jis buvo patalpintas love-eco puslapyje, o dabar nebera. tai vienu zodziu as dariausi apie 30-40ml kremo, tai kiek pamenu dejau mazdaug>
7ml alieju skystu,
23ml distiliuoto vandens
2gramus emulsinio vasko (dejau tiek nes 100ml kremo buvo nurodyta 6gr vasko)
po keleta lasu GSE ir vit.E

tik stai emulsinio vasko dejau grynai is akies, nes neturiu svarstykliu. sakau gal jo ir padauginau? tai mazdaug kaip galeciau emuls.vaska apskaiciuoti be svarstykliu? kiek jo gramu telpa pvz arbatiniame saukstelyje arba jo puseje?

ir poto kai man kremas sustingo, as nusprendziau ji pakaitinti iki 65laipsniu ir dadeti hydrolato, kad taptu minkstesnis, tai prie viso to dar sumaniau ideti vos vos sviestmedzio, tai kai sustingo kremas gavosi isvis kietas kietas. va cia tai jau turbut kaltas sviestmedis blush2.gif

lauksiu komentaru ir patarimu? o svarbiausia koks kiekis tarkim arbatiniame saukstelyje atrodo 2gramai emulsinio?
Atsakyti
QUOTE(lapuaite @ 2010 10 24, 11:11)
tai mazdaug kaip galeciau emuls.vaska apskaiciuoti be svarstykliu? kiek jo gramu telpa pvz  arbatiniame saukstelyje arba jo puseje?

va cia tai jau turbut kaltas sviestmedis blush2.gif

lauksiu komentaru ir patarimu? o svarbiausia koks kiekis tarkim arbatiniame saukstelyje atrodo 2gramai emulsinio?

O neturi AN to saukstelio su mentele?
Emulsinio pati deciau maziau, kokius 1,6g i 35ml kremo. bet nepasakyciau, kad cia jis kalciausias.
jei sviestmedzio dejai, tai jam gali ir sumesti kalte drinks_cheers.gif

Jei neturi AN saukstelio, pasversiu mazdaug keik i arbatini sauksteli telpa jo.
Papildyta:
QUOTE(redazuka @ 2010 10 23, 16:32)
as irgi vakar isbandziau odos valyma aliejumi. Man tai patiko bendras odos pojutis po proceduros, bet daugelis poru, kaip buvo juodos taip ir liko. Gal dazniau darant prades ir giluminiai nesvarumai tirpti. Kazin kaip daznai odos valyma aliejumi galima daryti ?
Siaip rekomenduojama berods 10d. kursas, po jo pertrauka keliu savaiciu.
O kokia tavo oda ir su kokiais aliejais darai? Garini veida?

Papildyta:
I mano arb. sauksteli telpa ~4ml. vandens, vasko cia yra 2,52gr.:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 10 24, 10:30)
O neturi AN to saukstelio su mentele?

o kas ten per saukstelis? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lapuaite @ 2010 10 24, 11:33)
o kas ten per saukstelis?  bigsmile.gif

Mentelė su šaukšteliu smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
QUOTE(Etama @ 2010 08 01, 15:11)
Pasigaminau, bet ne tiksliai pagal receptą-interpretavau savaip. Pora foto, receptas, siek tiek gamybos eigos, palyginimas su pirktiniu ir komentarai cia

Labai fainas ir paprastas pienelis. Super thumbup.gif Mane labai sudomino tavo gaminimo eiga... Tu iš pradžių vieną emulsinį vašką ištirpdei be aliejų? Ksantaną dėjei ne į skystį, o į aliejus? Jis ištirpo? g.gif

Reikės ir man pasigamint, kai baigsis pirktinis smile.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 02, 14:27)
sunkiai pylesi , nes visi ingridientai kieti. skysti aliejai padetu.
ar susimaise medus? as jo nededu, nes atsiskiria  g.gif

Esu gaminusi lūpų balzamą vien tik iš kietų ir kuo puikiausiai susipylė, tik greitai išėmus iš vandens vonelės reikia pilt, kad nepradėtų stingti smile.gif


Mane labai domina dušo gelių ir šampūnų gamyba. Šiandien AZ puslapyje prisižiūrėjau visokio gėrio, ten ir putoklių iš kokosų yra. Gal kas bandėte gamint? gamint bet kokiu atveju bandysiu kada nors bet su ta prancūsų kalba sunkika, google kartais nesąmones išverčia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bryyla: 24 spalio 2010 - 15:45
QUOTE(Etama @ 2010 10 23, 16:27)
Poroms-lazdynai, o arbatmedis dezinfekcijai


Esu nusisausinus taip odą su arbatmedžiu, bet jei oda tikrai riebi, matyt, nieko blogo nebus. Draugė naudoja levandą su arbatmedžiu ir sakė, labai patinka. smile.gif
Atsakyti
sakykit, ar bandet akiu tusa pacios gamintis. vakar pabandziau sudetis tokia: vanduo ir glicerinas lygiomis dalimis + 2vnt anglies tableciu. Pabandziau ir vitamino e deti, bet nepatiko, toks lipnumo jausmas buvo.

gal galit patarti kaip patobulinti mano receptuka, kad blakstienos ilgesnes ir storesnes, kaip su pirktiniais tusais atrodytu. Gal kokio silikono ar keratino deti? kiek tada proc. ju deti?
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 10 24, 16:43)
Mane labai domina dušo gelių ir šampūnų gamyba. Šiandien AZ puslapyje prisižiūrėjau visokio gėrio, ten ir putoklių iš kokosų yra. Gal kas bandėte gamint? gamint bet kokiu atveju bandysiu kada nors bet su ta prancūsų kalba sunkika, google kartais nesąmones išverčia biggrin.gif

Sampuna dariusiu tikrai yra.. Neprisimenu kuri mergina dare, bet kiek prisimenu is atsiliepimu gavosi neblogas.. o va Satura irgi dare, bet jai nesigavo.. Buvo ir foto ikelusi smile.gif

QUOTE(redazuka @ 2010 10 24, 22:49)
sakykit, ar bandet akiu tusa pacios gamintis. vakar pabandziau sudetis tokia: vanduo ir glicerinas lygiomis dalimis + 2vnt anglies tableciu. Pabandziau ir vitamino e deti, bet nepatiko, toks lipnumo jausmas buvo.

gal galit patarti kaip patobulinti mano receptuka, kad blakstienos ilgesnes ir storesnes, kaip su pirktiniais tusais atrodytu. Gal kokio silikono ar keratino deti? kiek tada proc. ju deti?

o vasko nedejai? normalus tusas paprastai su vasku buna.. tai ir laikysis geriau ir seip i tusa panasu tureti buti, o dabar pagal sudeti man tai panasu i juoda vandenuka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 10 25, 08:27)
o vasko nedejai? normalus tusas paprastai su vasku buna.. tai ir laikysis geriau ir seip i tusa panasu tureti buti, o dabar pagal sudeti man tai panasu i juoda vandenuka  biggrin.gif

as esu darsiusi -dejau ir vasku, ir alieju, labai grazi violetine spalva gavosi, bet dazyti nieko nedaze -tik tokios nuotrupos ant blakstienu buvo ir tiek.
Dar esu dariusi eyeliner'i, tai ir suduks gavosi, nes nifiga jis nedaze schmoll.gif, tiksliau daze violetine-balta-violetine dryzium - daugiau nebandau, gaila produktus ismetineti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(redazuka @ 2010 10 24, 22:49)
sakykit, ar bandet akiu tusa pacios gamintis. vakar pabandziau sudetis tokia: vanduo ir glicerinas lygiomis dalimis + 2vnt anglies tableciu. Pabandziau ir vitamino e deti, bet nepatiko, toks lipnumo jausmas buvo.

Nesu bandžiusi, bet gal tiks: http://www.aromanatu...ight-black.html

QUOTE(Palomina @ 2010 10 25, 09:27)
Sampuna dariusiu tikrai yra.. Neprisimenu kuri mergina dare, bet kiek prisimenu is atsiliepimu gavosi neblogas.. o va Satura irgi dare, bet jai nesigavo.. Buvo ir foto ikelusi  smile.gif

Mmm.. Na man reikia tokio kaip ir bazinio recepto... Turbūt reikės kada prisiruošti pagal AZ kurį nors receptą darytis g.gif
Atsakyti
gaminaciu kremukus noriu paklausti, ar jusu kremo mase gaunasi tokia kaip pirktiniu kremu? ta prasme tokia puri, lengva,kremine? va cia pasiskolina foto is love-eco.lt
user posted imageuser posted image
kremukas atrodo toks purus ir t.t. Na o as jau kelinta karta gaminau veidui krema, bet man nesigauna tokia puri,lengvute mase schmoll.gif schmoll.gif jau nervas ima, atrodo dedu viska reikiamai, maisau irgi gerai, bet man gaunasi sunkoka,kietoka mase ir viskas schmoll.gif
idekite savo kremuku foto, butu idomu man palyginti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lapuaite: 25 spalio 2010 - 14:24