Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios III

dar Prismoje maistinių termometrų yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(summergirl @ 2010 10 21, 00:58)
Aciu, paieskosiu termometro tada senukuose ar ermitaze smile.gif

Maciau Senukuose termometras apie 23Lt kainuoja, ziurinejau, bet taip ir neisigijau, kazkaip be jo issiverciu smile.gif
Atsakyti
pasidalinkit mergaites informacija apie veido kremus, kai as gaminuosi tai man jie gaunasi tokie lyg kietoki, ta prasme tepant ant veido nesijaucia, kad jis teptusi lengvai,puriai, kaip tarkim pirktiniai veido kremai. ir buna kad kol itrinu gerai i oda, tai tas kremas taip baltai tepasi. galvoju gal cia per daug emulsinio vasko? nes dedu mazdaug ji is akies g.gif
Atsakyti
QUOTE(lapuaite @ 2010 10 22, 21:12)
pasidalinkit mergaites informacija apie veido kremus, kai as gaminuosi tai man jie gaunasi tokie lyg kietoki, ta prasme tepant ant veido nesijaucia, kad jis teptusi lengvai,puriai, kaip tarkim pirktiniai veido kremai. ir buna kad kol itrinu gerai i oda, tai tas kremas taip baltai tepasi. galvoju gal cia per daug emulsinio vasko? nes dedu mazdaug ji is akies g.gif

parasyk bent vieno receptura tikslia, pasiziuret galesim kodel jie buna kieit. gal ir padaugini g.gif , as tai vasko stengiuosi deti kuo maziau. balta man buna kai ant dregnos odos tepu arba labai jau padauginu kremuko vienu ypu smile.gif geriau kabink po nedaug kremo, pasitepk. tada vel nedaug, vel tepk, o ne dideli kieki vienu kartu uzsidek drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2010 10 15, 10:17)
Ar yra gaminusių lūpų balzamą dedant tik gėlių vašką, be bičių vaško? ax.gif Ar viskas gerai gavosi?



Aš irgi gaminau. Negaliu palyginti su darytu su bičių vašku, nes niekada nedariau. Šiaip balzamas visai patiko, nebuvo per kietas. Visko dėjau iš akies ir ne pagal receptą. Dėjau daugiau kakavos, taukmedžio ir kokoso, mažiau skistų aliejų. Iš pirktinių esu naudojus ir prastesnių, bet šitas nebuvo ypatingai malonus. Gaminau tik kad pabandyčiau ir gal kam nors kada padaryčiau, bet antrą kartą galvočiau kažką daryti kitaip.
Nors poveikis lūpoms buvo idealus. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evut: 22 spalio 2010 - 21:23
QUOTE(lapuaite @ 2010 10 22, 22:12)
pasidalinkit mergaites informacija apie veido kremus g.gif

panasu, kad padauginai vasko, nes nuo jo kremas tampa kietesnis, dar priklauso, ar daug kietu alieju dejai tokiu kaip taukmedis, kakavos sviestas ir reik ziuret koks santykis aliejines ir vandens fazes g.gif
Teisingai Etama rase, idek receptika bus aiskiau matyti kodel jis tau toks gavosi mirksiukas.gif
Atsakyti
Vakar pagaliau ir aš ryžausi pasigamint kremą, nes pasimokyti nueiti neprisiruošiu ir vis tepliodavausi grynais produktais... smile.gif rezultatu, kaip pirmo gaminio esu daugiau nei patenkinta, jau planuoju krema vyrui smile.gif jei kam įdomu, mano kremo sudėtis (mano oda riebi):
15ml lazdynų aliejaus
5ml citrinines verbenos hidrolato
10ml dumbliu hidrolato
pusė arb. š. emulsinio vaško
12lašų GSE
2 lašai vit. E
9 lašai arbatmedžio ea

kaip sakiau, esu labai patenkinta, darysiu kai baigsiu vėl ir truputį kitaip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sige @ 2010 10 23, 11:37)
Vakar pagaliau ir aš ryžausi pasigamint kremą, nes pasimokyti nueiti neprisiruošiu ir vis tepliodavausi grynais produktais... smile.gif rezultatu, kaip pirmo gaminio esu daugiau nei patenkinta, jau planuoju krema vyrui smile.gif jei kam įdomu, mano kremo sudėtis (mano oda riebi):

Sveikinimai su pirmu vykusiu gaminiu drinks_cheers.gif o kaip oda reaguoja i dumbliu hidrolata? smile.gif ir ar nepadauginai EA, jokio diskomforto? klausiu, nes drauge turi riebia oda, labai issiplete poros ir pan. prase jai sumaisyti kremuka, va delarbatmedzio ir galvoju, kiek deti, kad nepadauginti g.gif man 15ml. kremo 3 lasu EA jau buvo per daug, idomu kaip riebi oda toleruoja g.gif lazdynu al. geras pasirinkimas, as ji draugei irgi planuoju deti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 10 23, 11:51)
Sveikinimai su pirmu vykusiu gaminiu drinks_cheers.gif o kaip oda reaguoja i dumbliu hidrolata? smile.gif ir ar nepadauginai EA, jokio diskomforto? klausiu, nes drauge turi riebia oda, labai issiplete poros ir pan. prase jai sumaisyti kremuka, va delarbatmedzio ir galvoju, kiek deti, kad nepadauginti g.gif man 15ml. kremo 3 lasu EA jau buvo per daug, idomu kaip riebi oda toleruoja g.gif lazdynu al. geras pasirinkimas, as ji draugei irgi planuoju deti drinks_cheers.gif


O kodėl išsiplėtusioms poroms būtent arbatmedžio? Visų pirma ką dėčiau riebiai odai tai levandos. Dar yra ir kitų eterinių aliejų, reguliuojančių riebalų išsiskyrimą, taip pat tinkamų tik riebiai odai. O jei oda spuoguota, tik tada yra prasmės dėti į visą kremą arbatmedį. Jei spuogai pavieniai galima naudoti atskirai tik jiems. Kas naudojo tik su levandom, arba kitais ea - nesiskundė. smile.gif Nors kas naudojo ir su arbatmedžiu irgi nesiskundė. biggrin.gif

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Neseniai išbandžiau odos valymą aliejumi. Ypatingos naudos nepastebėjau, bandysiu toliau. Tikiuosi, nuo karščio su kapiliarais problemų nebus. Kaip manot, kokių eterinių aliejų arba kitų priedų būtų geriausia dėti odos valymui į tą mišinį? Ir ar jūs per vieną procedūrą tepat aliejų tik vieną kartą, ar daugiau?

Atsakyti
QUOTE(Evut @ 2010 10 23, 15:48)
O kodėl išsiplėtusioms poroms būtent arbatmedžio?

Poroms-lazdynai, o arbatmedis dezinfekcijai
Atsakyti
as irgi vakar isbandziau odos valyma aliejumi. Man tai patiko bendras odos pojutis po proceduros, bet daugelis poru, kaip buvo juodos taip ir liko. Gal dazniau darant prades ir giluminiai nesvarumai tirpti. Kazin kaip daznai odos valyma aliejumi galima daryti ?
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 10 23, 11:51)
Sveikinimai su pirmu vykusiu gaminiu drinks_cheers.gif o kaip oda reaguoja i dumbliu hidrolata? smile.gif ir ar nepadauginai EA, jokio diskomforto? klausiu, nes drauge turi riebia oda, labai issiplete poros ir pan. prase jai sumaisyti kremuka, va delarbatmedzio ir galvoju, kiek deti, kad nepadauginti g.gif man 15ml. kremo 3 lasu EA jau buvo per daug, idomu kaip riebi oda toleruoja g.gif lazdynu al. geras pasirinkimas, as ji draugei irgi planuoju deti drinks_cheers.gif

oda reaguoja gerai, geriasi kremas ilgiau, nei cheminis, bet po kurio laiko, jokio riebumo ar tempimo ar pan nelieka. Į dumblių hidrolatą taip pat nėra jokios reakcijos. Šiaip kitus hidrolatus mielai naudoju grynus, nu šitas tai baisingai smirda smile.gif
Ea dėjau ir šiaip visą kremą dariau pagal kažkur SM rastą formulę kiek ko dėti. Sutinku, kad galėjau dėti įvairesnius ea, bet pirmam kartui norėjau apsiriboti vienu kažkuriuo. Labai mėgstu arbatmedį smile.gif

Aš valymą aliejum darau, kai pajuntu, kad jau odai blogėja, nors tikriausiai reguliariia reiktu daryti, man patink ajausmas po valymo, darydavau alyvuogių+ricinų aliejus, paskutinį kartą dariau su lazdynų aliejum, buvo dar geriau thumbup.gif
Atsakyti