Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios III

QUOTE(Dobiliukė @ 2010 10 15, 07:38)
Ogi susiradau man patinkančių ea kvepalų receptą smile.gif
Vadinasi "Sultans pleasure": 2 dalys pačiulių, 2 d. levandų, 3 d. ylang-ylang, 1 d. jazminų (aš ėmiau ml tas dalis).
Prieš tai buvau pagal šį receptą pasidarius tepamus kvepalus su jazminų vašku, nes tuo metu neturėjau jazminų, ir maišiau jojobos  al. - kvapas pasakiškas wub.gif , tik neilgai išlikdavo...


sitas labai girdetas. as, atrodo, esu irgi issisaugojus, lyg is kvepalu SM temos?
sekantiems savo kvepalams laukiu geru lauku - kai turesiu jazminu smile.gif

nu, jazminai su levandom nugaruoja per pora valandu.. bet paciules ir ylang turetu kiek ilgiau laikytis, iki 5 val gal.

Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 10 15, 12:15)
kokį ėmei spiritą/degtinę?  4u.gif

Gavau spirito šitam reikalui rolleyes.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2010 10 15, 13:34)
sitas labai girdetas. as, atrodo, esu irgi issisaugojus, lyg is kvepalu SM temos?
sekantiems savo kvepalams laukiu geru lauku - kai turesiu jazminu smile.gif

nu, jazminai su levandom nugaruoja per pora valandu.. bet paciules ir ylang turetu kiek ilgiau laikytis, iki 5 val gal.

Gali būti, kad iš tos temos. Kai buvo užėjus banga dėl kvepalų, tai googlinau ir kopijavau į kompą. smile.gif

O man jazminai (tiesa, pas mane absoliutas), kaip tik pasirodė, kad ilgai išlieka - buvau pabandžius jį vieną ant rankos pasitepti, tai kvapą net kitą dieną ant rankovės užuodžiau wub.gif
Atsakyti
turiu keleta kausimeliu:
1)kaip suprasti, jei i hydrolata padauginau augalinio glicerino? i 50ml pyliau apie 2ml-tai uzpurskus hydrolato jis labai lengvai susigerei, o kai dar truputelilaseli ipyliau-tada uzpurskus hydrolato jautesi veide lipnumo jausmas,kutenimas lyg odos.. g.gif tai cia gaunasi kad padauginau? g.gif

2)isigijau augalinio silikono, zadu ji naudoti plaukams, kad butu glotnesni ir pan. tik galvoju kaip? ar tiktu jei tarkim darausi kokosu aliejaus kauke plaukams ir i ja ilasinu silikono, ir laikau sia kauke ant plauku per nakti? ar silikono taip ilgai laikyti nereikia? uztektu i koki plauku balzama ilasinti ir viskas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lapuaite @ 2010 10 17, 18:30)
turiu keleta kausimeliu:
1)kaip suprasti, jei i hydrolata padauginau augalinio glicerino? i 50ml pyliau apie 2ml-tai uzpurskus hydrolato jis labai lengvai susigerei, o kai dar truputelilaseli  ipyliau-tada uzpurskus hydrolato jautesi veide lipnumo jausmas,kutenimas lyg odos.. g.gif  tai cia gaunasi kad padauginau? g.gif


Sakyčiau, lipnumas - ženklas, kad padauginai glicerino 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal aš čia ir ne į temą, bet norėjau paklausti - gal kuri iš jūsų vedate ar žinote žmones, kurie veda natūralios kosmetikos gaminimo kursus (išvažiuojamuosius)? Galima rašyti man į AŽ. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2010 10 18, 07:34)
Sakyčiau, lipnumas - ženklas, kad padauginai glicerino 4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif Labai smalsu sužinoti kokios firmos eterinius aliejus naudojate ir ar likote patenkintos. Kaip vertinate naujosios barmunės bei mėtos EA? Kažin ar nėra jie sintetiniai, nes kaina tikrai pakankamai neaukšta.. g.gif
Atsakyti
Ka pasiulytumete pagaminti jaunam vyriskiui? Kazka po skutimo? g.gif I kuno krema jauciu kreivai paziuretu bigsmile.gif nes nenaudoja tokiu dalyku... g.gif ir ar isvis tinka vyrui dovana is sitos operos? g.gif aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievvvvaa: 20 spalio 2010 - 10:57
Sveikos smile.gif
Kur jus perkate svarstykles, termometrus? internetu, kur ir aliejus, sviestus ir pan? ar galbut zinote, kur galima pigiau nusipirkti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(summergirl @ 2010 10 20, 18:48)
Sveikos smile.gif
Kur jus perkate svarstykles, termometrus? internetu, kur ir aliejus, sviestus ir pan? ar galbut zinote, kur galima pigiau nusipirkti?  4u.gif

Laba,
mano svarstykles is uzsienio, gali paieskoti kokiam ebay. termometra senukuose rasi. arba yra ir AN
Atsakyti
QUOTE(summergirl @ 2010 10 20, 18:48)
Sveikos smile.gif
Kur jus perkate svarstykles, termometrus? internetu, kur ir aliejus, sviestus ir pan? ar galbut zinote, kur galima pigiau nusipirkti?  4u.gif



svarstykles čia mačiau love-eco
termometrą pirkau Ermitaže
aliejus, sviestus ir t.t. perku taip pat love-eco, geros kainos ir lankstu smile.gif
Atsakyti
Aciu, paieskosiu termometro tada senukuose ar ermitaze smile.gif
Atsakyti