Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios III

QUOTE(agnuta @ 2010 10 13, 10:35)
Smagiausia dalis buvo tai, kad PATI pasigaminau biggrin.gif

Mane irgi apima nerealus pasitenkinimo jausmas, kai susimaišau ką nors drinks_cheers.gif

Prieš kelias dienas pasigaminau kvepalus wub.gif . Tik pagal visas instrukcijas reikės ilgai laukti - apie 4 savaites, kol spiritas susistovės su eteriniais. Jau kuris laikas gyvenu visai be kvepalų, mat visus cheminius atidaviau anytai, kuri yra išprotėjusi dėl bet kokio kvapo, o aš jau negaliu jų pakęsti unsure.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dobiliukė: 13 spalio 2010 - 11:01
oho kaip smagu, o as vis ruosiuosi pasigaminti nenuplaunama balzamiuka plauku galiukams, gal kuri turit ideju? viena nusiziurejus is AZ, bet gal kuri turit isbandyta gera receptuka? ax.gif
Atsakyti
mergaites, labai noreciau pasigaminti koki veido prausikli-valikli, siaip mano veido oda nera rebi, ji normali, bet vistiek noriu kad pravalytu poras,inkstyrus. gal koki receptuka zinot ir pasidalintumet?
o gal veido valymui uztenka tik ji nuprausti rasulo moliu?
Atsakyti
QUOTE(lapuaite @ 2010 10 14, 18:51)
mergaites, labai noreciau pasigaminti koki veido prausikli-valikli, siaip mano veido oda nera rebi, ji normali, bet vistiek noriu kad pravalytu poras,inkstyrus. gal koki receptuka zinot ir pasidalintumet?
o gal veido valymui uztenka tik ji nuprausti rasulo moliu?

vien su rasulu galima issisausinti oda.. o dabar kai tokie orai + sildymas jau ijungtas, tai labai lengva taip padaryti..
man patiko toks savos gamybos prausiklio variantas: aliejus + rasulas.. bet rasulo reikia deti labai nedaug.. tiesiog, kad truputi jaustusi ir tiek.. net makiaza nusiplaudavau (ir akiu) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2010 10 13, 08:35)
Pasigaminau vakar savo planuotą kremą.

thumbup.gif

QUOTE(Dobiliukė @ 2010 10 13, 09:57)
Prieš kelias dienas pasigaminau kvepalus wub.gif .

is kokiu eteriniu gaminai? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 10 14, 21:18)
is kokiu eteriniu gaminai? bigsmile.gif

Ogi susiradau man patinkančių ea kvepalų receptą smile.gif
Vadinasi "Sultans pleasure": 2 dalys pačiulių, 2 d. levandų, 3 d. ylang-ylang, 1 d. jazminų (aš ėmiau ml tas dalis).
Prieš tai buvau pagal šį receptą pasidarius tepamus kvepalus su jazminų vašku, nes tuo metu neturėjau jazminų, ir maišiau jojobos al. - kvapas pasakiškas wub.gif , tik neilgai išlikdavo...
Atsakyti
Ar yra gaminusių lūpų balzamą dedant tik gėlių vašką, be bičių vaško? ax.gif Ar viskas gerai gavosi?
Atsakyti
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 10 13, 11:57)
Prieš kelias dienas pasigaminau kvepalus wub.gif . Tik pagal visas instrukcijas reikės ilgai laukti - apie 4 savaites, kol spiritas susistovės su eteriniais. Jau kuris laikas gyvenu visai be kvepalų, mat visus cheminius atidaviau anytai, kuri yra išprotėjusi dėl bet kokio kvapo, o aš jau negaliu jų pakęsti unsure.gif .

Aš tai savo mišinį laukau nuo kovo mėnesio šaldytuve, laikas jau ištraukti į dienos šviesą smile.gif Aš skaičiau, kad kvpelų mišinius geriausia leisti pastovėti nuo 4 iki 6 ar 7 mėnesių. Dar su aliejukais sumaišau ir rutuliniu tokiu mažiuku buteliuku pasikvėpinu. Man tai kvapas pasakiškas wub.gif kitiems - vaistais atsiduoda lotuliukas.gif

Kažkas rašė, kad avokadų aliejų plaukams naudoja - vakar pabandžiau, sumaišiau kokosų likutį su avokadais, ištepiau plaukus, supyniau į kasą ir miegot. Ryte išsiploviau ir plaukai superiniai, tokie minkšti, nepasišiaušę, na tokie nerealūs wub.gif Aš dar tą aliejų mišinuką pašildžiau, kad geriau įsigertų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2010 10 15, 10:17)
Ar yra gaminusių lūpų balzamą dedant tik gėlių vašką, be bičių vaško? ax.gif Ar viskas gerai gavosi?

buvau kazkada pasidarius su mimozu vasku, biciu vasko nedejau.. tai tik kol sviezias buvo patiko, bet po poros savaiciu (ar anksciau) kai pasieke savo tikraji kietuma, nebepatiko.. gal per daug idejau to mimozu vasko g.gif bet proporciju laikiausi kaip ir su biciu vasku..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 10 15, 11:38)
buvau kazkada pasidarius su mimozu vasku, biciu vasko nedejau.. tai tik kol sviezias buvo patiko, bet po poros savaiciu (ar anksciau) kai pasieke savo tikraji kietuma, nebepatiko.. gal per daug idejau to mimozu vasko  g.gif  bet proporciju laikiausi kaip ir su biciu vasku..


Dėl savo kietumo nepatiko? Sunkiai tepėsi ar kas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 10 13, 11:57)
Prieš kelias dienas pasigaminau kvepalus wub.gif . Tik pagal visas instrukcijas reikės ilgai laukti - apie 4 savaites, kol spiritas susistovės su eteriniais.


kokį ėmei spiritą/degtinę? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2010 10 15, 12:11)
Dėl savo kietumo nepatiko? Sunkiai tepėsi ar kas? 4u.gif

na, kadangi kietokas pasidare, tai sunkiai tepesi, be to ne taip graziai ant lupu tepesi, kaip pvz su biciu vasku kai buna..
Atsakyti