Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios III

toks skystas labai fainas naudojimui.. tik reiktu kokio buteliuko su dozatoriumi ar pan,. kad butu smagu naudoti smile.gif
Man reikia paakiu kremo.. Gal, Etama, gali suimprovizuoti? smile.gif Koki naudoti alieju kaip pagrinda? argano? eteriniu nedesiu..
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2010 10 09, 21:01)
toks skystas labai fainas naudojimui.. tik reiktu kokio buteliuko su dozatoriumi ar pan,. kad butu smagu naudoti smile.gif
  Man reikia paakiu kremo.. Gal, Etama, gali suimprovizuoti? smile.gif Koki naudoti alieju kaip pagrinda? argano? eteriniu nedesiu..
Fainas, susipyliau i buteliuka su doatoriumi is AZ, kuri laikiau plauku galiuku serumui, bet ziuriu nesigauna vis pasidaryti biggrin.gif tai kolkas makiazo valikliui laisva vieta.
Man irgi reikia paakiu kremuko, turiu kofeino, ersketroziu al., manau juos ir naudosiu drinks_cheers.gif darysiu pienelio konsistencijos, kad lengvai gertusi. EA ir as nedesiu. Del vandenines dalies dar nesu tikra, ziuresiu kazka is turimu hidrolatu-gal morku ar juod. serbentu.
Siaip paakiams skaitosi tinkami ersketroziu, avokado, ir taviskis-argano al., kiek pati zinau. Kadangi turiu ersketroiu nemazai, ji ir naudosiu drinks_cheers.gif ka dar galvoji deti?
Atsakyti
ot ir nezinau, ka dar deti smile.gif dar desiu vitamina E, ersketroziu as neturiu..
jojobos, makadamiju - kaip ir sunkoki man atrodo paakiams..
Bandysiu daryti geliuka- gal be vasko, tik su ksantanu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kice: 09 spalio 2010 - 20:52
QUOTE(kice @ 2010 10 09, 21:50)
ot ir nezinau, ka dar deti smile.gif dar desiu vitamina E, ersketroziu as neturiu..
jojobos, makadamiju - kaip ir sunkoki man atrodo paakiams..
Bandysiu daryti geliuka- gal be vasko, tik su ksantanu..
Hialuronas gal dar butu gerai, kazkas is tos serijos. Ziurint, ka dar turi smile.gif bet jau geriau saikas. Argana dek drinks_cheers.gif
Kaip tik neseniai kalbejom del gelio paakiams, sako palieka plevele g.gif gal nelabai malonu butu?
Atsakyti
malonu nebutu.. bet turiu toki skysta tipo kremuka veidui, su truputeliu vasko, tai visai gerai naudojasi.. be pleveliu jokiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2010 10 09, 23:14)
malonu nebutu.. bet turiu toki skysta tipo kremuka veidui, su truputeliu vasko, tai visai gerai naudojasi.. be pleveliu jokiu smile.gif
Tai geriau su vasku ir daryk, gausis pienelis/kremas smile.gif as irgi su emulsiniu vasku darysiuosi
Atsakyti
Sveikutes,
radau stai toki produkto aprasyma, tad speciu norejau klausti ar gera sudetis?
Sudėtis:
Aqua, Cetearyl Alcohol, Betaine, Coco-Glucoside, Butyrospermum Parkii (sviestmedžio sviestas)*, Olea Europaea (alyvuogių) aliejus*, Helianthus Annuus (saulėgrąžų) sėklų aliejus*, Cocos Nucifera (kokosų) aliejus*, Simmondsia, Chinensis (jojobos) sėklų aliejus*, Aloe Barbadensis (alavijų) lapų sulčių milteliai*, Citrus Aurantium Dulcis (apelsinų) vaisių ekstraktas, Citrus Grandis (greipfrutų) vaisių ekstraktas, Citrus Aurantium Bergamia (bergamočių) vaisių ekstraktas, Citrus Tangerina (tangerinų) vaisių ekstraktas, Citrus Grandis (greipfrutų) sėklų ekstraktas, Glicerinas, Ksantanas, Phenoxyethanol, Citric Acid, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid

Aciu 4u.gif

p.s. beje, cia baze plauku balzamo, kazin ka su ja daryt? Ar prideti visokiu priedu pagal poreiki?
Atsakyti
Galvoju susimakaluot rankų kremą. Mano klausimas toks: jei vietoj vandeninės fazės dėsiu vandeny ištirpintus ožkos pieno miltelius, tai viskas normaliai bus? ax.gif Ir tokiu atveju naudot paprastą vandenį iš krano? g.gif Ar kokį geriau? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 10 spalio 2010 - 10:42
rankom makaluoju ne krema, o aliejus - didesne dalis kieti, tai sviestamedis, kokosas, o koks 30-40% skysti smile.gif Labai maloniai naudojasi smile.gif Per visus karscius aliejukai puikiai isilaike - nesugedo smile.gif
NA vandeni bent jau virinta naudok.. o geriau - distiliuota, jo buna vaistinese ir kolonelese smile.gif Ozkos pieno milteliu nesu naudojusi, bet isivaizduoju, kad jie labai sutrumpina kremo naudojimo laika?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kice: 10 spalio 2010 - 11:06
Etama, keista del btms. man taip lengvai gavos.. gal temp truksta, kad jis sukieteja? g.gif ar nuo jo tiekejo priklauso?.. g.gif

QUOTE(fuksė @ 2010 10 10, 05:44)
Sveikutes,
radau stai toki produkto aprasyma, tad speciu norejau klausti ar gera sudetis?

p.s. beje, cia baze plauku balzamo, kazin ka su ja daryt? Ar prideti visokiu priedu pagal poreiki?

sudetis normali. (ne ideali, nes yra ir betaine ir Phenoxyethanol smile.gif).

o ka raso su ja daryti? gamintojas turetu patart, ka galima i ja deti smile.gif
ir alieju ir ektraktu cia yra smile.gif tai galima kokiu pantenoliu, silku, eteriniais gerinti..

o cia tikrai balzamo baze, ne sampuno? smile.gif


QUOTE(agnuta @ 2010 10 10, 09:41)
Galvoju susimakaluot rankų kremą. Mano klausimas toks: jei vietoj vandeninės fazės dėsiu vandeny ištirpintus ožkos pieno miltelius, tai viskas normaliai bus? ax.gif Ir tokiu atveju naudot paprastą vandenį iš krano? g.gif Ar kokį geriau? 4u.gif


naudociau tik distiliuota. ir su tokiais milteliais deciau dar daugiau gero efektyvaus konservanto nei iprastai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 10 spalio 2010 - 11:28
QUOTE(kice @ 2010 10 10, 12:04)
rankom makaluoju ne krema, o aliejus - didesne dalis kieti, tai sviestamedis, kokosas, o koks 30-40% skysti smile.gif Labai maloniai naudojasi smile.gif Per visus karscius aliejukai puikiai isilaike - nesugedo smile.gif
  NA vandeni bent jau virinta naudok.. o geriau - distiliuota, jo buna vaistinese ir kolonelese smile.gif Ozkos pieno milteliu nesu naudojusi, bet isivaizduoju, kad jie labai sutrumpina kremo naudojimo laika?


Noriu būtent kremo, kad greičiau susigertų. Aliejų mišinių turiu ax.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2010 10 10, 12:26)
naudociau tik distiliuota. ir su tokiais milteliais deciau dar daugiau gero efektyvaus konservanto nei iprastai.


4u.gif O ką galima būtų dar naudot odai naudingesnio vietoj vandeninės fazės? Man kažkaip tas distiliuotas vanduo atrodo bevertis g.gif Be hidrolato turiu galvoje. O jei be pagerinimų paprastas ar mineralinis vanduo gerai? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 10 10, 12:26)
Etama, keista del btms. man taip lengvai gavos..  gal temp truksta, kad jis sukieteja?  g.gif ar nuo jo tiekejo priklauso?.. g.gif
sudetis normali. (ne ideali, nes yra ir betaine ir Phenoxyethanol smile.gif).

o ka raso su ja daryti? gamintojas turetu patart, ka galima i ja deti smile.gif
ir alieju ir ektraktu cia yra smile.gif tai galima kokiu pantenoliu, silku, eteriniais gerinti..

o cia tikrai balzamo baze, ne sampuno? smile.gif
naudociau tik distiliuota. ir su tokiais milteliais deciau dar daugiau gero efektyvaus konservanto nei iprastai.


nieko neraso, tiesiog parasyta, kad tai balzamo baze. ax.gif vadinasi ir chemijos yra g.gif
Atsakyti