Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios III

QUOTE(Etama @ 2010 10 06, 22:26)
Gal zinai kuo patepti lupu pusleline? drauge prase patarimu, niezti sake. manes kai nekamuoja tokie dalykai (tfu tfu tfu), tai ir neteko dometis niekad biggrin.gif

va man kaip tik issikelus ant lupos pusleline doh.gif tepu sviestmedziu, dar bergamotes EA tepiau.. tai per pora dienu susitvarkiau, siandien nukrito tas sasas..
seniau levandu EA tepdavau.. drauge sake, kad saltalankiu aliejaus panaudot (i vidu) dar reiketu jei pusleline issoka..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 06 spalio 2010 - 21:36
QUOTE(Palomina @ 2010 10 06, 22:35)
va man kaip tik issikelus ant lupos pusleline  doh.gif  tepu sviestmedziu, dar bergamotes EA tepiau.. tai per pora dienu susitvarkiau, siandien nukrito tas sasas..
seniau levandu EA tepdavau.. drauge sake, kad saltalankiu aliejaus panaudot (i vidu) dar reiketu jei pusleline issoka..
ir is situ turiu tik sviestmedzio doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rita @ 2010 10 06, 19:19)
DG, tai kaip ten, vistik BTMS ar emulsinis tas vaškas kur siuntėmės?


pala pala. sitoj vietoj jau nebesuprantu smile.gif

Jus siuntetes emulsini vaska.

BTMS visai kitas dalykas:)
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 10 06, 23:09)
Jus siuntetes emulsini vaska.
Tai uztat ir sudvejojom, nes isvaizda tai kaip AN BTMS'o, vienas prie vieno biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 10 06, 23:09)
pala pala. sitoj vietoj jau nebesuprantu smile.gif

Jus siuntetes emulsini vaska.

BTMS visai kitas dalykas:)

viskas aišku, man jis keistokai elgėsi, tai suabejojau smile.gif jis turbūt atitinka AZ emulsinį nr. 1, prie jo kaip tik rašo "allows the realization of textures "foam"", ką aš netyčia ir padariau. Kitą dieną išmaišiau, riebios putos sukrito ir pavirto normaliu kremu...
Atsakyti
g.gif

bet as gi rasiau,kad emulsinis vaskas. ne?

apie ji raso, kad svelnus, lengvai naudojas. tinka kremams, losjonams, kuno sviestams.
Usage is rate 2-20%. Typical usage rate for lotions is 2-5%. Creams, 5-7%. Thick Body Butters, 10-15%
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 10 07, 00:36)
g.gif

bet as gi rasiau,kad emulsinis vaskas. ne?

Taip drinks_cheers.gif man asmeniskai nera skirtumo, jei su siuo didesnes galimybes, tai tik dar geriau. tik siaip nustebau, kad identiskas AN BTMS'ui isvaizda, tokie patys balti "lasiukai" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 10 06, 22:26)
Gal zinai kuo patepti lupu pusleline? drauge prase patarimu, niezti sake. manes kai nekamuoja tokie dalykai (tfu tfu tfu), tai ir neteko dometis niekad biggrin.gif

Dar arbatmedžio ea labai gerai, bet reikia džn. tepti (man labai padėjo, kai šitas siaubas buvo užpuolęs). cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 10 06, 17:19)
sudetis: alavijo sultys, GSE, vit. E. alijosiaus as turiu ir pati namie, gal idarbinti biggrin.gif arba ferox miltelus reiks panaudoti. kazkaip nieko gero neturiu paakiams-kofeina, ersketr.al. aloe ferox milt., jei jie i tema. nezinau, nieko daugiau tinkamo g.gif bet gal ir nereikia perkrauti, megstu paprastesnes sudetis. pienelio konsistencija ir man atrodo priimtiniausia drinks_cheers.gif o ar kazkoki poveiki jauti? man idomu, ko is kofeino realaus tiketis galima butu smile.gif


Na dėl poveikio, tai ką aš žinau g.gif Aš turbūt tokia storaodė, kad poveikio akivaizdaus beveik niekada jokios priemonės nematau (ne taip kaip natūr. temose kitos rašo, "super, super, oda paskaistėjo, palygėjo" ir t.t. Tik prašau neįsižeiskit nė viena, tikrai to nenorėjau 4u.gif ) Todėl ir nesiafišuoju, kad kažką susimakaluoju, nes nejaučiu, kad kažkokį gėrį sukūriau.
Na šitas kremas paakių netempia, nepalieka riebalo ant odos, dienos bėgyje palietus nesijaučia apskritai, kad kas būtų uždėta, o oda jaučiasi komfortiškai, tai tuo ir patenkinta biggrin.gif O dėl "liftingo" poveikio ar raukšlių sumažėjimo, tai manau tai laiko klausimas - jis nebūna akivaizdus, bent jau mano atveju (neužmirškim, kad tai natūrproduktai, kurie pasižymi švelnesniu poveikiu nei chemija, bent aš taip manau.)

QUOTE(Etama @ 2010 10 06, 23:26)
Gal zinai kuo patepti lupu pusleline? drauge prase patarimu, niezti sake. manes kai nekamuoja tokie dalykai (tfu tfu tfu), tai ir neteko dometis niekad biggrin.gif

Kai MB pajautė, kad kazkas kyla (jis turi tam polinkį), tai daviau tepliotis manuka. Tai taip laimingai ir neiškilo, tik paskaudeno ir "nusileido" per 2 dienas (joks šašas nesusiformavo). taigi, užskaitė kaip gerą daiktą. biggrin.gif
Papildyta:
Tiesa, dar norėjau geriau išmanančių paklausti: ar fitokeratinai tirpsta aliejuje? Vakar sumakalavau aliejus blakstienoms ir įbėriau fitokeratinų, bet kad atrodo jie man netirpsta - plaukioja balti miltai. Įdomu ar galima dar kažkaip patobulinti ar teks "mozotis" taip?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krepsyte: 07 spalio 2010 - 09:00
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 10 07, 09:54)
Dar arbatmedžio ea labai gerai, bet reikia džn. tepti (man labai padėjo, kai šitas siaubas buvo užpuolęs). cool.gif
QUOTE(krepsyte @ 2010 10 07, 10:04)
Na dėl poveikio, tai ką aš žinau g.gif Aš turbūt tokia storaodė, kad poveikio akivaizdaus beveik niekada jokios priemonės nematau (ne taip kaip natūr. temose kitos rašo, "super, super, oda paskaistėjo, palygėjo" ir t.t. Tik prašau neįsižeiskit nė viena, tikrai to nenorėjau 4u.gif ) Todėl ir nesiafišuoju, kad kažką susimakaluoju, nes nejaučiu, kad kažkokį gėrį sukūriau.
Na šitas kremas paakių netempia, nepalieka riebalo ant odos, dienos bėgyje palietus nesijaučia apskritai, kad kas būtų uždėta, o oda jaučiasi komfortiškai, tai tuo ir patenkinta biggrin.gif O dėl "liftingo" poveikio ar raukšlių sumažėjimo, tai manau tai laiko klausimas - jis nebūna akivaizdus, bent jau mano atveju (neužmirškim, kad tai natūrproduktai, kurie pasižymi švelnesniu poveikiu nei chemija, bent aš taip manau.)
Kai MB pajautė, kad kazkas kyla (jis turi tam polinkį), tai daviau tepliotis manuka.

drinks_cheers.gif aciu uz patarimus!
Manukos neturiu, bet nusprendziau sumaisyti tamanus su sviestmedziu ir arbamtedzio EA drinks_cheers.gif daugiau padarysiu, kad butu ilgesniam laikui pasiteplioti, kol praeis. vistiek lupos, tai ir nusivalgo greit.
Mano oda ne stora, tai dazniausiai matau poveiki drinks_cheers.gif pastebejau tik kad susilpnejo viskas atrodo. pradzioje budavau pasipurskiu hidrolatu-jauciu, plaukus istepu aliejumi-jauciu. dabar matyt viskas perejo i kita faze. ne greito ir trumpalaikio, o ilgalaiko efekto biggrin.gif arba siaip nepastabi pasidariau su laiku. pradzioje tikrai tikrai jausdavau kiekv. naturalios smulkmenos poveiki ax.gif
Atsakyti
po ilgokos pertraukos prisėdau šiandien prie gamybos, tiksliau, sumaišiau Šildantį mišinį raumenims, sąnariams. Sudėtis: maždaug po 46 proc. kombo sviesto ir dygminų aliejaus, 8 proc. tamanų, iš EA lašinau vanilę, apelsiną, žaliąją citriną, cinamoną ir gvazdikėlius. Gavosi kažkoks valgomas kvapas smile.gif Mano misija čia ir baigiasi, lauksiu "pacientų" atsiliepimų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2010 10 07, 10:04)
Tiesa, dar norėjau geriau išmanančių paklausti: ar fitokeratinai tirpsta aliejuje?
Tirpsta vandenyje, nezinau ir as kaip iklijuoti juos i alieju, o reiketu g.gif
Papildyta:
Vel bandziau gaminti su BTMS, istirpo vienas normalaii si karta, gerai uzkaitinau. Su vandeniu dariau, be aliejines faes. Skystys tapo baltas, bet vel plaukiojo vasko gabaliukai, kaip kefyras koks. Bandziau ir pagal AZ, kur krepsyte isverte-energingai maisyti, statyti i salta vand., vel maisyti. Vistiek jis man nepasiskirste doh.gif

Su nauju emuls. vasku (DG) gaminausi makiazo valymo priemone, viskas atrodo gerai, tik kaip vandenelis gavosi. Matyt, kad vasko ir aliejaus perdaug pamazinau, norejau skystesnio sikart. Toks kaip pienas atrodo, su lengva puta, baltas ir skystas smile.gif Gal dar kiek sutirstes, bet man tinka ir toks var. drinks_cheers.gif Dar neisbandziau, bet siaip darau taip pat, kaip visada-su dist. vaneniu ir abrikosu al., vasko ~5%, al. ~30% ir vandens ~65%:
DG emuls. vaškas 1,5g. abrikosų al. 9ml. distiliuotas vanduo 19,5ml. GSE
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 09 spalio 2010 - 19:49