Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios III

QUOTE(atograza @ 2010 08 04, 12:26)
Sakykit, o koks sviestmedis ne geriau būtų, na jis riebesnis?

O kaip su veido oda? Skaičiau viename forume, kad kokosų al. plečia poras... ar tai tiesa?


kadangi girdėjau labai gerų atsiliepimų apie kokosus, todėl ir pasiūliau. Galima juos vienus naudoti, galima maišyti su sviestmedžiu. Svarbu, kad žmogus tepimo neužmestų ir tai taptų įprasta praktika smile.gif

veido porų tikrai neplečia, jis kaip tik laikomas vėsinančiu. bet jeigu riebi veido oda, kartais gali kimšti wink.gif

QUOTE(Lince1 @ 2010 08 04, 14:44)
Aviečių sėklų aliejus

Raudonasis palmių aliejus.

paskui avižų miltais nusišveisti, ir kad labai liuks.


jei nerafinuotas, t.y. su visomis geriausiomis savybėmis, tai jis brangus kaip visam kūnui tepti. Nebent įmaišyti jo į kokią bazę.

palmių aliejaus nauda vertinama nevienareikšmiškai. Plius, didelis ekologiškumo klausimas, ar jas naudoti, nes dėl jų sodinimo naikinami miškai.

aha, galima paimti tiesiog avižinių dribsnių, surišti juos į marlės kumštį ir paleisti plaukioti vonioje arba pakišti po dušu, po vandeniu, kad sudrėktų ir tada tuo gumulėliu kaip su kempine praustis. Super gėrai drėkina odą smile.gif
Atsakyti
gal kas turit koki receptuka vyriskiui po skutimosi balzamo ar kremuko. oda sausa, jautri labai?

kaip su matavikais - kiek mazdaug ml - 1 saukstas, 1 arbatinis saukstelis?

kaip, kada ir kur naudoti glicerina?


kaip, kada ir kur naudoti lanolina?

is anksto dekavoju uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svetelis: 04 rugpjūčio 2010 - 18:22
QUOTE(svetelis @ 2010 08 04, 19:20)
kaip su matavikais - kiek mazdaug ml - 1 saukstas, 1 arbatinis saukstelis?
kaip, kada ir kur naudoti glicerina?
kaip, kada ir kur naudoti lanolina?

Issimatuok su svirkstu kokiu, su vandeniu.
Kur nori, tik vandens fazeje, nes aliejuje netirpus.
Lanolina siaip irgi daug kur deda, ar i kokius ranku kremus ar pan.
Zodziu, viska derinkis pagal savybes, kur nori, ten gi gali ir deti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(atograza @ 2010 08 04, 13:26)
Sakykit, o koks sviestmedis ne geriau būtų, na jis riebesnis?
Skaičiau viename forume, kad kokosų al. plečia poras... ar tai tiesa?

Sviestmedis gerai thumbup.gif riebaliukas. beto dabar yra naujovisko, kiek girdejau l.geri atsiliepimai, zymiai maloniau naudojasi. va sitas., pati dar nebandziau, turiu paprasto sviestmedzio ir l. letai naudojasi jis man ax.gif
As irgi skaiciau kazkur ta pati. Sunku ka pasakyti g.gif , as kokosais veido pati netepu siaip, kunui-viskas ok, einamiausias al. Manau gali rasti ir kitokia alternatyva, maza kas. Ir manau kad dazniau naudojant gali pradeti spuogiukai keltis, kimstis poros. Zodzu, yra N tu alieju visokiausiu, sviestu. Gali pati susimaisyti koki kremuka riebesni sausai odai-idetum visko po truputi ir manau butum l. patenkinta drinks_cheers.gif man kremai labiau patinka nei atskiri aliejai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 06 rugpjūčio 2010 - 23:58
o as pasigaminau alieju, kuris man patinka rankom, kojoms, plaukams smile.gif Veidus atrodo riebokas, bet ateity gal ir naudosiu smile.gif Konsistencija - kremine smile.gif Dejau po 50 gr taukmedzio, kokoso, po sauksteli alyvuogiu, jojobos, makamadiju alieju smile.gif Naudojasi smagiau,nei vienas taukmedis, ir rezultatas man patinka smile.gif
Atsakyti
del nilinio sviestmedzio - atsirado ir cia
is tikruju sis sviestas yra daug minkstesnis, panasiai kaip kokosu aliejus, lydosi iskart uztepus ant odos, labai puikus smile.gif as jau isbandziau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šiandien pirmą kartą savo gyvenime sumaišiau kažką panašaus į gelį ploja.gif Dėjau rožių hidrolato likutį (bo jau nesipurškė blush2.gif ), toliau vanduo, hialurono r., ksantanas, erškėtuogių al., lazdyno riešutų al., levandų ea. Gavos visai neblogai, ax.gif gal tik kiek skystokas, bijojau padaugint ksantano, kad nesigautų košė. Kadangi jau buvau po visų vakarinių gražinimosi procedūrų, tai išbandyti neteko blush2.gif , tik nuo šaukštelio likutį patepiau ant rankos, tai susigėrė greitai. Rytoj išbandysiu bigsmile.gif . Labai tikiuosi, kad neteks nusivilt savo pirmuoju gaminiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2010 08 08, 00:18)
Šiandien pirmą kartą savo gyvenime sumaišiau kažką panašaus į gelį

Sveikinimai drinks_cheers.gif idek foto jei gali, bus kur ir akis paganyti wink.gif kokia gelio paskirti esi numacius, kam naudosi?
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 07, 23:29)
Sveikinimai drinks_cheers.gif
idek foto jei gali, bus kur ir akis paganyti wink.gif kokia gelio paskirti esi numacius, kam naudosi?

Dėkui smile.gif
Nuotraukos nepažadu, nes truputį problematiška man su jom blush2.gif Naudoti galvoju veidui vietoj aliejų, nes pastarieji ko tai kimšti odą pradėjo, spuogai vis kyla... Tai pagalvojau gal toks gelis bus lengvesnis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2010 08 08, 01:04)
Dėkui  smile.gif
Nuotraukos nepažadu, nes truputį problematiška man su jom  blush2.gif  Naudoti galvoju veidui vietoj aliejų, nes pastarieji ko tai kimšti odą pradėjo, spuogai vis kyla... Tai pagalvojau gal toks gelis bus lengvesnis rolleyes.gif

na tada bus laukiami atsiliepimai panaudojus, ar vykes gaminys wink.gif as saknims geli makaluosiu, gal ryt, siandien labai sutingusi jauciausi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 08, 00:06)
na tada bus laukiami atsiliepimai panaudojus, ar vykes gaminys wink.gif as saknims geli makaluosiu, gal ryt, siandien labai sutingusi jauciausi blush2.gif

Gelį ...šaknims...? gal galima plačiau? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2010 08 08, 01:11)
Gelį ...šaknims...? gal galima plačiau? 4u.gif

aha, aloe geli saknims. itrinti po plovimo reikia su juo saknis. nieko daugiau nedesiu-distiliuota vand. aloe miltelius ir ksantana. turetu pagal ideja plaukai leciau susiriebaluoti, tai ziuresim kaip cia bus. daugeliui merginui poveikis buvo, jei bus ir man, tada bus ploja.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 08, 00:14)
turetu pagal ideja plaukai leciau susiriebaluoti, daugeliui merginui poveikis buvo, jei bus ir man, tada bus ploja.gif

bigsmile.gif Jei tikrai pasiteisins, reiks ir man. biggrin.gif
Ir dar šiandien vieną šakar makar padariau - į negazuotą mineralinį įdėjau hialurono r, naudosiu vietoj hidrolato odos drėkinimui , nes anie pas mane labai greitai baigiasi, bankrutuot per juos galima lotuliukas.gif Dar bandysiu žolelių nuovirą pasidaryt, bet vis neprisiruošiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltagėlė: 08 rugpjūčio 2010 - 00:25