Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios III

QUOTE(Etama @ 2010 10 03, 22:43)
[color=orange]Bet koks geras ir informatyvus is tikruju AZ psl. verciu su google, ne viska imanoma suprasti, tai vien del AZ uzsigeidziau mokytis prancuzu biggrin.gif tik manau nelengva butu .....

Vakar jau neturėjau laiko. Pabandysiu padėt su vertimu dėl ph:
Remarque : Le BTMS a tendance à diminuer le pH de la préparation finale. Si vous souhaitez formuler vos propres shampooings et après-shampooings à base de BTMS, munissez-vous de papier pH pour contrôler avec attention le pH de vos préparations. Le pH recommandé est de 5 à 7 pour un shampooing doux et de 4.5 à 5 pour un après-shampooing.
Pastaba: BTMS turi polinkį mažinti gautinio produkto Ph. Todėl, jei norit pasigaminti šampūną ir kondicionierių, reikia matuoti galutinio produkto ph su spec. juostele (kažkada Monika sakė, kad turi, nors prekyboje neparodyta). Rekomenduojama Ph švelniam šampūnui yra 5-7, o kondicionieriui 4,5-5.
Kaip AZ kažkur aukščiau rašė, šampūnai ir kondicionieriai turi būti lengvai rūgštūs (ką paprastai mes ir pasiekiam skalaudami galvą su actu biggrin.gif ) O ten spalvotam fone aprašyta taisyklė bendrai, o ne būtent BTMS (daugelyje tech. aprašymų ji įdėta). Dėl kremo tai nežinau, stipriai nesidomėjau...
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 10 03, 21:43)
O kam viska pagrinde nori naudoti? tik veido odai? kam EA?

naudoju tik plaukams
man atrodo nelabai rimtas konservantas, keisciau kitu
lengvesni al.-plaukams, kunui, veidui. abrikosus, kaip ir rasiau tau-naudoju akiu makiazo valymui
avokadai-paakiams, plaukams, o linu semenu al. isivaizduoju tik plaukams, bet man asmeniskai jis antipatiskas, visiskai nepatiko ir netiko schmoll.gif

Lazdynu al. labiau misriai/riebiai veido odai.

Sunku tada su tokia oda, isvis atsargiai turetum eksperimentuoti. kuo prausiesi?

ačiū už komentarus smile.gif
šilką ir aš plaukams noriu pabandyti, ar galima jo tiesiog įsilašinti kad ir į aliejų kaukę ar paprastą šampūną, balzamą?
Vit E kaip konservantas veiktų 10 dienų, jei laikyčiau kremą šaldytuve? Apie GTS mačiau daug nekokių atsiliepimų, tai nebent ekologišką konservantą rintktis? Pagalvojau, su tuo Vit E būtų dviguba nauda - ir konservantas, ir vitaminas ax.gif ar jau nusigalvojau į pievas? blush2.gif
o kokį aliejų tada veidui patartumėte naudoti? erškėtrožių?
linų sėnenų ir galvojau plaukų kaukei, juk tiek daug kosmetikos sukurta plaukų galiukams su linų sėmenų aliejumi.. Gal patiktų ir kaukė plaukams.. g.gif Gal ir nereikia iškart tiek tų aliejų prisipirkt, bet aš galvoju, jei veidui netiks, tai ant kūno viskas sueina pas mane thumbup.gif
Prausiuosi su vandeniu tiesiog, man geriausia, ir po to toniku Rasos su vaistazolėmis persivalau.. Dabar dar su alieju kokosų, bet ne kasdien, man gal jis per riebus veidui arba aš nemoku dar taisyklingai praustis juos blush2.gif riebokas veidas lieka, bijau, kad spuogų neprisidarytų..
šiaip oda vasarą būna tikrai gera, saulė gerai veikia ir nėra tokių problemų, o žiemą/rudeniop ir prasideda.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2010 10 04, 08:32)
Vakar jau neturėjau laiko. Pabandysiu padėt su vertimu dėl ph:
Pastaba: BTMS turi polinkį mažinti gautinio produkto Ph. Todėl, jei norit pasigaminti šampūną ir kondicionierių, reikia matuoti galutinio produkto ph su spec. juostele (kažkada Monika sakė, kad turi, nors prekyboje neparodyta). Rekomenduojama Ph švelniam šampūnui yra 5-7, o kondicionieriui 4,5-5.
Kaip AZ kažkur aukščiau rašė, šampūnai ir kondicionieriai turi būti lengvai rūgštūs (ką paprastai mes ir pasiekiam skalaudami galvą su actu  biggrin.gif ) O ten spalvotam fone aprašyta taisyklė bendrai, o ne būtent BTMS (daugelyje tech. aprašymų ji įdėta). Dėl kremo tai nežinau, stipriai nesidomėjau...
Gerai moki prancuzu? bigsmile.gif aciu, kad vargsti padedama 4u.gif iskart aisku pasidare ok.gif thumbup.gif turiu tu juosteliu is Monicos smile.gif
QUOTE(Scurry @ 2010 10 04, 09:31)
šilką ir aš plaukams noriu pabandyti, ar galima jo tiesiog įsilašinti kad ir į aliejų kaukę ar paprastą šampūną, balzamą?
Vit E kaip konservantas veiktų 10 dienų, jei laikyčiau kremą šaldytuve?
Apie GTS mačiau daug nekokių atsiliepimų,
ar jau nusigalvojau į pievas? blush2.gif
o kokį aliejų tada veidui patartumėte naudoti? erškėtrožių?
linų sėnenų ir galvojau plaukų kaukei, juk tiek daug kosmetikos sukurta plaukų galiukams su linų sėmenų aliejumi.. Gal patiktų ir kaukė plaukams.. g.gif  Gal ir nereikia iškart tiek tų aliejų prisipirkt, bet aš galvoju, jei veidui netiks, tai ant kūno viskas sueina pas mane  thumbup.gif
Prausiuosi su vandeniu tiesiog, man geriausia, ir po to toniku  Rasos su vaistazolėmis persivalau.. Dabar dar su alieju kokosų, bet ne kasdien, man gal jis per riebus veidui arba aš nemoku dar taisyklingai praustis juos  blush2.gif  riebokas veidas lieka, bijau, kad spuogų neprisidarytų..
šiaip oda vasarą būna tikrai gera,  saulė gerai veikia ir nėra tokių problemų, o žiemą/rudeniop ir prasideda.. doh.gif
lasinu kartais smile.gif
man ir be konservanto 10 dienu isstovi saldytuve kremukai drinks_cheers.gif
Turbut turejai galvoje GSE. as ji naudoju, nieko blogo nematau
Ne i pievas, bet kaip ir sakiau, man jis toks silpnokas atrodo kaip konservantas, uztat net nepirkau smile.gif
taip, veidui-ersketroziu man l. patikdavo drinks_cheers.gif dar keiciu kameliju aliejum, panasus man asmeniskai i ersketr., tik atrodo kiek lengvesnis
Tai aisku, sunaudosi tuos aliejus drinks_cheers.gif man plaukams nepatiko, o draugei labai aptiko. bet man ir alyvuogiu al. plaukams visiskai netiko. gal tau bus atvirksciai
Ne, kokosus tikrai jau geriau pasilikti kunui. isivesk googleje "veido valymas aliejumi", berods 2 straipsnyje bus issamiai aprasyta. gal patiktu toks metodas. (ricina pasausina, tai arba isvis jos nedek arba nepadaugink, man tai tinka ir 50/50)
Atsakyti
Taip, turėjau galvoje GSE, nežinau, iš kur tą GTS ištraukiau blush2.gif
paskaičiau straipsniukų ir užkliuvo sakinys "Šis veido valymo būdas turėtų būti atliekamas reguliariai, bet ne per dažnai." Čia individualiai reikia nusistatyti? Ne kasdien?
Bandysiu veidui užsisakyti erškėtrožių aliejaus ir rožių hidrolato bei emulsinio vaško (jei pastarieji tiks, kad kremuką galėčiau bandyt pasidaryti).
Atsakyti
QUOTE(Scurry @ 2010 10 04, 10:17)
Taip, turėjau galvoje GSE, nežinau, iš kur tą GTS ištraukiau  blush2.gif
paskaičiau straipsniukų ir užkliuvo sakinys "Šis veido valymo būdas turėtų būti atliekamas reguliariai, bet ne per dažnai." Čia individualiai reikia nusistatyti? Ne kasdien?
Bandysiu veidui užsisakyti erškėtrožių aliejaus ir rožių hidrolato bei emulsinio vaško (jei pastarieji tiks, kad kremuką galėčiau bandyt pasidaryti).
Buvom kalbejusios, pvz. 10d. kursas kasdien, po to ~men. pertrauka. Arba 1k./sav. Nezinau is tikruju kame cia didziausias klaustukas-ar garinime odos, kad poru labai neatverineti. ar odos tampyme ar dar kur. reikia matyt stebeti situacija ir pagal save susidaryti grafikeli. buna kas ir netoleruoja alieju, uzsikemsa poros ar pan. reikia ziureti zodziu.
Ir jei turi bedu del kraujagysliu, negerai garinti veida. Duse gera alternatyva, siaip ar taip atsiveria poros smile.gif
Atsakyti
Noriu paklausti apie veido valymą aliejumi.

Rašoma, kad reikia maišyti ricinos ir šalto spaudimo nerafinuotą alyvuogių aliejų. Kur ricinos aliejaus įsigyti? Vaistinėje? O alyvuogių aliejus iš parduotuvės tiktų ar yra koks specialus? Norėčiau pabandyti, bet...nežinau, nuo ko pradėt... Lauksiu patarimų, nes esu naujokė šitam reikale.
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2010 10 05, 14:37)
Noriu paklausti apie veido valymą aliejumi.

Rašoma, kad reikia maišyti ricinos ir šalto spaudimo nerafinuotą alyvuogių aliejų. Kur ricinos aliejaus įsigyti? Vaistinėje? O alyvuogių aliejus iš parduotuvės tiktų ar yra koks specialus? Norėčiau pabandyti, bet...nežinau, nuo ko pradėt... Lauksiu patarimų, nes esu naujokė šitam reikale.
Ricina tinkama is vaistines, alyvuogiu ar koks kitas al. turi buti nerafinuotas. ne kazkoks specialus, bet kokybiskas. galima pirkti pvz. is cia My Webpage
Atsakyti
Dėkui Etamai už greitą ir informatyvų atsakymą. Bandysiu.
Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2010 09 30, 09:58)
Kunigunda kazkada rase kaip reikia is alieju kuno krema pasidaryti visai be jokio vasko. Pirmiausiai istirpini kietus aliejus, po to sudedi skystus, tada ta silta dubeneli dedi i dubeneli su ledukais ir suki, suki, maisai, maisai, suki kol mase pradeda tirsteti ir gaunasi kaip kremas. Netikejau, kol neisbandziau bigsmile.gif  po to niekas nei tirpsta, nei atsileidzia ir kabinasi kaip kremukas. Kai jau gauni ta mase, sulasini EA, vel gerai ismaisai ir i indeli  mirksiukas.gif 

pasidariau kremuka-sviesta pagal sitoki metoda - nu pasaka wub.gif atrodo grynai kaip kremas, o tik pritieti prie odos- iskart tirpsta 4u.gif dejau kokosus, sviestmedi, sezamus ir migdolus smile.gif kvepia taip svelniai, dominuoja kokosai.. net ea nedesiu, nes labai patinka kvapas smile.gif

Vaizdines medziagos twmos gyvumui ( su tel fotografuota, prastoka kokybe blush2.gif ):
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dolphin: 05 spalio 2010 - 16:50
QUOTE(Perfect @ 2010 10 05, 14:56)
Dėkui Etamai už greitą ir informatyvų atsakymą. Bandysiu.

i sveikata drinks_cheers.gif

Paakiams priemone su kofeinu (nuo rauksleliu, stangrinancia), geriau darytis geline, su ksantanu ar pienelio pavidalo, su BTMS? kuo dar efektyviu galima pasigerinti? labai daug orikrauti nenoriu, bet butu gerai, kad konkreciai veiktu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 10 05, 18:44)
Paakiams priemone su kofeinu (nuo rauksleliu, stangrinancia), geriau darytis geline, su ksantanu ar pienelio pavidalo, su BTMS? kuo dar efektyviu galima pasigerinti? labai daug orikrauti nenoriu, bet butu gerai, kad konkreciai veiktu smile.gif


Aš dariau pienelio pavidalo su kofeinu, haliurono rūgštimi ir aloe vera. Dar įbarsčiau l. mažai gintaro pudros (vieną k. padauginau, tai jautėsi grūdeliai), nes kažkur rašė, kad tinka absoliučiai visur dėti smile.gif Gelinis pavidalas nepatinka, nes nepriklausomai nuo kiekio gaunasi ant odos plėvelė. Be to artėja žiema, tai gėlis gal ir nelabai... g.gif
Atsakyti
gal kas galetu pagelbeti su receptuku. Mano oda gal misri: skruostai normalus /sausi, bet T zona kiek riebesne. Labi noreciau drekinancio kremuko, bet kad tiktu tokiems orams. Turiu siuos ingridientus:
Aliejai:
saltalankiu
ramuneliu
persiku kauliuku
tamanu
pelynu
medetku
greifurtu kauliuku
kokosu
raudonuju palmiu

Vaskai:
emulsinis
biciu
alyvuogiu

Sviestai:
Kakavos sviestas
taukmedzio sviestas

EA:
Ylang
paciuliu
bergamociu
citrinu
muskatu
rozmarinu
santalu
arbatmedziu
eukaliptu

Kitos:
glicerinas

Labai noreciau drekinancio kremuko, bet kad tiktu tokiems orams. Gal kas pades susimakaluoti kazka panasaus su tiksliais matavimais, nebutinai su visai ingridientais, gal kai kas ir netinka net. Buciau bais dekinga.
Atsakyti