Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios III

QUOTE(Scurry @ 2010 10 03, 18:32)
Sveikos smile.gif
aš dar tik skaitinėju, domiuosi, bet jau kirba noras pamakaluot ką nors, susipirksiu prekes ir bandysiu tada (pranešiu, kaip sekėsi). Dabar toks klausimas apie šampūno ir balzzamo gamybą plaukams : yra tokie pasiūlymai iš love-eco, tai ar teisingai suprantu, kad į juos tik EA galima pilti? Bet jis daugiausia dėl kvapo gi bus? O aliejuko kokio nebelabai? ir šiaip, ar vertas dėmesio ar nelabai?  ax.gif
(nepykit, nemoku kitaip nuorodų įkelti)

http://www.love-eco....products_id=115
http://www.love-eco....products_id=114

Aš irgi supratau, kad į juos pakanka lašinti eterinių aliejų. Aliejų nepatarčiau, nes abejoju, ar gerai išplaus galvą, ir ar nebus 'šlapių plaukų' efekto. Eteriniai aliejai dedami ne tik dėl kvapo. Kiekvienas jų turi tam tikras savybes ir atsirinkus tinkamiausius galima sulaukti gerų rezultatų. Viename žurnale skaičiau, kad EA veiksmingumu prilygsta antibiotikams, tik neturi šalutinio poveikio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Scurry @ 2010 10 03, 18:32)
Sveikos smile.gif
aš dar tik skaitinėju, domiuosi, bet jau kirba noras pamakaluot ką nors, susipirksiu prekes ir bandysiu tada (pranešiu, kaip sekėsi).
Sveika smile.gif butinai pranesk drinks_cheers.gif
tai saunuole, jei jau pradedi nuo sampunu/balzamu. as is pirktiniu nerandu tinkamiausio sampuno, tai kol kas ir pati neplanuoju gamintis irnesakyk.gif taigi nebusiu pati geriausia patareja. siaip, pagal ideja, pasigerinti baze galima butu daug kuo-aliejais, pantenoliais ar pan. dalykais, lygiai taip pat, kaip pasigeriname ir pirktinius sampunus/balzamus. Tik nezinau kaip ten su gamybos procesu-sita (pirmoji) baze gal jau iskart paruosta naudojimui g.gif yra ir alieju kaip matau, sviesto. zodziu, sunku ka sakyti, kai nesidomiu tokiais gaminiais, gal kitos merginos uzeis ir gales ka patarti smile.gif

EA ne vien del kvapo, turi ir poveiki drinks_cheers.gif ziurint koki naudosi, vien buna nuo pleiskanu, plauku slinkimo. kiti suteikia blizgesio ir pan.
Siaip, gali pasidairyti aroma zone puslapyje, ten prancuzu kalba, bet su verteju kazka suprastum. ten gan issamiai is tikruju viskas buna aprasyta, yra gamybos receptu ir pan. rastum manau tikrai naudingos info drinks_cheers.gif
Atsakyti
ačiū už patarimus 4u.gif
nepradedu aš iškart nuo šampūnų, bet jei čia jau pagamintas yra, tik pasigerinti EA lieka, tai lengvas darbas (ir dar lengvesnis - nepataikyt savo poreikiams aišku blush2.gif ). Dabar užsikepusi esu pasigaminti kremą, tik dar viskas minčių lygyje, reikia susipirkti produktus..
Atsakyti
QUOTE(Scurry @ 2010 10 03, 19:28)
ačiū už patarimus  4u.gif
nepradedu aš iškart nuo šampūnų, bet jei čia jau pagamintas yra, tik pasigerinti EA lieka, tai lengvas darbas (ir dar lengvesnis - nepataikyt savo poreikiams aišku  blush2.gif ). Dabar užsikepusi esu pasigaminti kremą, tik dar viskas minčių lygyje, reikia susipirkti produktus..
Bet kzkaip man didelio susizavejimo nekelia sios bazes, gal geriau butu gatava sampuna pirkti ir ji pagal poreikius pasigerinti EA g.gif nezinau net, aisku, gali bandyti, gal ir labai geras rezultatas gausis drinks_cheers.gif
Tai jei nori, galim kazka patarti del kremo ingredientu, nesusipirk visko is eiles smile.gif nieko ten daug jam nereikia
Atsakyti
aš dabar galvoju pirktis:
rožių, levandų ir morkų sėklų hodrolatų,
jūrų šilko,
emulsinio vaško,
vit E kaip konservanto,
nilinių taukmedžių sviesto,
simondsijų aliejaus,
abrikosų kauliukų aliejaus,
sezamų aliejaus,
linų sėmenų aliejaus,
avokadų aliejaus,
augalinio glicerino,
ir kokių nors EA, dar neapsisprendžiau kokių..

Mano oda sausoka, linkusi į spuogelius, tai išberia pūlinukais ir nusausinus, ir pernelyg pririebinus doh.gif Turiu namuose alyvuogių, lazdynų riešutų ir kokosų aliejų.
Atsakyti
QUOTE(Scurry @ 2010 10 03, 20:04)
aš dabar galvoju pirktis:
rožių, levandų ir morkų sėklų hodrolatų,
jūrų šilko,
emulsinio vaško,
vit E kaip konservanto,
nilinių taukmedžių sviesto,
simondsijų aliejaus,
abrikosų kauliukų aliejaus,
sezamų aliejaus,

linų sėmenų aliejaus,
avokadų aliejaus,
augalinio glicerino,
ir kokių nors EA, dar neapsisprendžiau kokių..

Mano oda sausoka, linkusi į spuogelius, tai išberia pūlinukais ir nusausinus, ir pernelyg pririebinus doh.gif  Turiu namuose alyvuogių, lazdynų riešutų ir kokosų aliejų.
O kam viska pagrinde nori naudoti? tik veido odai? kam EA?

naudoju tik plaukams
man atrodo nelabai rimtas konservantas, keisciau kitu
lengvesni al.-plaukams, kunui, veidui. abrikosus, kaip ir rasiau tau-naudoju akiu makiazo valymui
avokadai-paakiams, plaukams, o linu semenu al. isivaizduoju tik plaukams, bet man asmeniskai jis antipatiskas, visiskai nepatiko ir netiko schmoll.gif

Lazdynu al. labiau misriai/riebiai veido odai.

Sunku tada su tokia oda, isvis atsargiai turetum eksperimentuoti. kuo prausiesi?
Atsakyti
QUOTE(Scurry @ 2010 10 03, 18:32)
Sveikos smile.gif
aš dar tik skaitinėju, domiuosi, bet jau kirba noras pamakaluot ką nors, susipirksiu prekes ir bandysiu tada (pranešiu, kaip sekėsi). Dabar toks klausimas apie šampūno ir balzzamo gamybą plaukams : yra tokie pasiūlymai iš love-eco, tai ar teisingai suprantu, kad į juos tik EA galima pilti? Bet jis daugiausia dėl kvapo gi bus? O aliejuko kokio nebelabai? ir šiaip, ar vertas dėmesio ar nelabai?  ax.gif
(nepykit, nemoku kitaip nuorodų įkelti)

http://www.love-eco....products_id=115
http://www.love-eco....products_id=114



O kaip ju produkcija, ar kokybiska? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Etama @ 2010 10 03, 13:22)
Nu ir susinervinau doh.gif pirma karta gavosi tokia nesamone.
sakau pasidarysiu plauku galiuku seruma su BTMS, be aliejaus. pradejau kaitinti BTMS, kad ne velnio jis netirpsta ziuriu. supyliau vandenine dali, kaitinu, kaitinu, po truputi pradejo tirpti vaskas, bet plaukioja visas pavirsiuje, o vanduo sau atskirai doh.gif per mazai vasko tokiam kiekiui? nesamone kazkokia, skyscio ~8ml., emulsiklio dejau 0,6g. AN psl. Monica parasiusi, kad dare su 10ml. skyscio ir tik 0.5gr emulsiklio. nesuprantu, kame reikalas doh.gif
Va ir rezultatas. vanduo sau-vaskas su priedais plaukioja pavirsiuje sukietejes gun_bandana.gif
user posted image

Morku hidr. 5ml., distil. v. 3ml., BTMS 0.6gr., panten. B5 0.3gr., augal. keramidu 0.3gr., silikono 0.4gr., silko 0.3gr.



4u.gif 4u.gif 4u.gif kita karta bus O.K.
tiesa pasakius, to ir atejau paklausti......... ax.gif plaukiai vis dar nervina, ieskau stebuklo....... blink.gif
Atsakyti
Bet koks geras ir informatyvus is tikruju AZ psl. verciu su google, ne viska imanoma suprasti, tai vien del AZ uzsigeidziau mokytis prancuzu biggrin.gif tik manau nelengva butu doh.gif
Nebeapkarpiau sonu, uzkliuvo BTMS aprasyme mintys del PH:
user posted image
Cia tik sampunui reikia atitaikyti PH ar kaip suprasti? gal kuri isvers g.gif
Papildyta:
QUOTE(fuksė @ 2010 10 03, 21:41)
O kaip ju produkcija, ar kokybiska?  g.gif
Papildyta:
4u.gif  4u.gif  4u.gif  kita karta bus O.K.
tiesa pasakius,  to ir atejau paklausti......... ax.gif plaukiai vis dar nervina, ieskau stebuklo....... blink.gif
vat kaip tik ir aptarem, kame greiciausiai buvo probemos drinks_cheers.gif siandien nebedariau kito var., su nedideliu al. kiekiu. kita diena bandysiu, labai daug terliones kol viska susiverioju ir pan. doh.gif
uztat pasidariau savaiminio idegio priemone biggrin.gif nedideli kieki, kad butu pabandymui. tik arba nesimato rezultato, arba su regejimu man ne kas lens.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 03 spalio 2010 - 20:45
QUOTE(Etama @ 2010 10 03, 21:43)
Bet koks geras ir informatyvus is tikruju AZ psl. verciu su google, ne viska imanoma suprasti, tai vien del AZ uzsigeidziau mokytis prancuzu biggrin.gif tik manau nelengva butu doh.gif
Nebeapkarpiau sonu, uzkliuvo BTMS aprasyme mintys del PH:
user posted image
Cia tik sampunui reikia atitaikyti PH ar kaip suprasti? gal kuri isvers g.gif
Papildyta:
vat kaip tik ir aptarem, kame greiciausiai buvo probemos drinks_cheers.gif siandien nebedariau kito var., su nedideliu al. kiekiu. kita diena bandysiu, labai daug terliones kol viska susiverioju ir pan. doh.gif
uztat pasidariau savaiminio idegio priemone biggrin.gif nedideli kieki, kad butu pabandymui. tik arba nesimato rezultato, arba su regejimu man ne kas lens.gif


o tai ka, tokis staigus efektas turi buti? g.gif neturejau nei karto tokiu kremu blush2.gif as kaip tik oda balinu biggrin.gif

Kiek supratau is paveiksliuko: sampunas turi buti iki 7 ph, bet sakyciau 5.5 kaip oda, reikia rugstines terpes, bet jokiu budu ne sarmines.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksė: 03 spalio 2010 - 20:51
QUOTE(fuksė @ 2010 10 03, 21:48)
o tai ka, tokis staigus efektas turi buti?  g.gif neturejau nei karto tokiu kremu  blush2.gif as kaip tik oda balinu  biggrin.gif

Kiek supratau is paveiksliuko: sampunas turi buti iki 7 ph, bet sakyciau 5.5 kaip oda, reikia rugstines terpes, bet jokiu budu ne sarmines.
Jau ~6h praejo 4u.gif bandziau ant blauzdu, kazkaip atrodo, kad nepatamsejo. ryt dienos sviesoj gal geriau matysis smile.gif ai balinau ir as, atsibodo vis perbalusiai buti irnesakyk.gif bandysiu "pasideginti" truputi biggrin.gif

Va cia ir prasideda... doh.gif tai ir veido kremu PH reikia atitaikyti? kas cia per nauji vejai doh.gif chemike nuline buvau, prasom paaiskinkit kuri nors 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaidrė @ 2010 10 01, 19:41)
Man pagaliau gavosi kremukas veidui! smile.gif Levandu hidrol+lazdynu+slamuciu+silkas. Neblogai susigere, grazi konsistencija smile.gif

koki silka dejai, kuo konservavai? 4u.gif

QUOTE(Etama @ 2010 10 01, 22:07)
Gal buvo naudojusiu YANGU

nenaudojus, bet turiu aprasyma uzrasuose, jis tinka apsaugai nuo UV, yra maitinantis puikiai tinka paluku kondicionieriams, veido kremams, kremams nuo saules 4u.gif

tu angliskai moki? naudok babelfish, viska isvercia ir teisingai is prancuzu kalbos
Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2010 10 03, 22:07)
nenaudojus, bet turiu aprasyma uzrasuose, jis tinka apsaugai nuo UV, yra maitinantis puikiai tinka paluku kondicionieriams, veido kremams, kremams nuo saules  4u.gif

tu angliskai moki? naudok babelfish, viska isvercia ir teisingai is prancuzu kalbos
Jei kondicionieriams, gal nebus labai riebus g.gif reiks bandyti ir suzinosiu, tik pradzioje su BTMS reikia iki galo issiryskinti devil.gif

Ar sitas? bigsmile.gif
Atsakyti