Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios III

QUOTE(Dolphin @ 2010 10 01, 00:11)
Maniskis is SP, tai toks svelnus, zolinis kvapas ir intensyvi zalia spalva smile.gif) kvapas jaucias tik nosi ikisus i indeli  4u.gif
Matyt papuves jau buvo aliejus.com biggrin.gif negailedama sveiciau kazkur lauk, priesui nelinkeciau uzuosti. o plaukams ar daugiau kam, nenaudojai? smile.gif

Merginos, kas dar norit gaminti blakstienu stiprinimo priemone, su ricinos al. pagrindu? smile.gif noreciau mintimis pasidalinti
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 10 01, 00:43)
Matyt papuves jau buvo aliejus.com biggrin.gif negailedama sveiciau kazkur lauk, priesui nelinkeciau uzuosti. o plaukams ar daugiau kam, nenaudojai? smile.gif


Dejau plaukams i alieju misini, vieno nebandziau, tai tikslaus poveikio nepasakysiu smile.gif na jis man toks aliejus, kuris yra - gerai, nera - netruksta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 10 01, 01:43)
Merginos, kas dar norit gaminti blakstienu stiprinimo priemone, su ricinos al. pagrindu? smile.gif noreciau mintimis pasidalinti

Aš vis ruošiuosi tokį dalyką daryti, net nusipirkau spec. indelį iš AZ ir varnalėšų ištrauką baigiu brandinti smile.gif Dar mąstau dėti ricinos aliejų ir fitokeratinus. Daugiau idėjų lyg ir nėra blush2.gif Bet jeigu mąstant, kad blakstienos yra irgi plaukai, tai gal reiktų kažko iš tos serijos...
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 10 01, 01:19)
Dejau plaukams i alieju misini, vieno nebandziau, tai tikslaus poveikio nepasakysiu smile.gif na jis man toks aliejus, kuris yra - gerai, nera - netruksta smile.gif
Plaukams, kiek zinau, skaitosi labiausiai glotninantis aliejus smile.gif gal kam pravers.
QUOTE(krepsyte @ 2010 10 01, 08:07)
Aš vis ruošiuosi tokį dalyką daryti, net nusipirkau spec. indelį iš AZ ir varnalėšų ištrauką baigiu brandinti  smile.gif  Dar mąstau dėti ricinos aliejų ir fitokeratinus. Daugiau idėjų lyg ir nėra blush2.gif Bet jeigu mąstant, kad blakstienos yra irgi plaukai, tai gal reiktų kažko iš tos serijos...
as irgi nusipirkau, ta tuso tubele is AZ biggrin.gif drinks_cheers.gif o is varnalesu istraukos ko tikiesi? as irgi galvojau apie ricina+fitokeratinus, gal dar b5 drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 10 01, 13:37)
o is varnalesu istraukos ko tikiesi? as irgi galvojau apie ricina+fitokeratinus, gal dar b5 drinks_cheers.gif

Kažkur išskaičiau, kad varnalėšų aliejus stiprina blakstienas, o ricinų - skatina augimą. Be to, vienas ricitnų aliejus per tirštas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2010 10 01, 13:07)
Kažkur išskaičiau, kad varnalėšų aliejus stiprina blakstienas, o ricinų - skatina augimą. Be to, vienas ricitnų aliejus per tirštas tongue.gif
Reiskia ir man reikia biggrin.gif tik is kur jo dabar gauti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 10 01, 14:31)
Reiskia ir man reikia biggrin.gif tik is kur jo dabar gauti g.gif

Aš pati jį pasidariau biggrin.gif Sumaliau varnalėšų džiovintas šaknis, užpyliau aliejumi ir laikiau. naudojausi šiek tiek pagreitintu būdu, kurį išskaiciau pranc. blog'e: užpiltinę 12 h laikyti 40C, po to 12 h kambario tem-roje, paskui vėl 12 h 40C temperatūra, o paskui tik kelias dienas dar palaikyti kambario tem-roje, paskui perkošti ir įdėti vit. E (manau, kad reikia šio konservanto, nes mano anksčiau darytas lavandų fitolis susidrumste po kokia 3-jų mėn., tai nenoriu rizikuoti) kad išgaučiau tą 40C, dėjau 12 valandų į termosą su 45C vandeniu. Aišku, , tiek laiko neišbuvo tokia t-ra, bet nukrityo tik iki 30c. Manau, kad pavyko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2010 10 01, 13:56)
Aš pati jį pasidariau biggrin.gif Sumaliau varnalėšų džiovintas šaknis,
Manau, kad pavyko biggrin.gif
O is kur saknu gavai? biggrin.gif ir kokiu aliejumi uzpylei? turejo gautis, aisku. ne tas variantas, kur reikia mili tikslumo drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 10 01, 15:36)
O is kur saknu gavai? biggrin.gif ir kokiu aliejumi uzpylei? turejo gautis, aisku. ne tas variantas, kur reikia mili tikslumo drinks_cheers.gif

Šaknys iš vaistinės, o pyliau sezamų aliejumi (apibūdintas kaip tinkamas plaukams + toks buvo namie tuo momentu biggrin.gif ).
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2010 10 01, 14:56)
Šaknys iš vaistinės, o pyliau sezamų aliejumi (apibūdintas kaip tinkamas plaukams + toks buvo namie tuo momentu  biggrin.gif ).
Iskamantinejau visa ir nupapugausiu dar kogero biggrin.gif sezamai mano plaukams tai visai patiko, lyginant su efektu po kokosu al., sakyciau buvo glotnesni, labiau spindejo ir geriau sukavosi drinks_cheers.gif
Atsakyti
Etama o nenori ricinas maisyti du migdolu al? Juk migdolu aliejus bent jau AN rasoma kad "skatina antakiu ir blakstienu augima" kaip ir plauku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2010 10 01, 16:30)
Etama o nenori ricinas maisyti du migdolu al? Juk migdolu aliejus bent jau AN rasoma kad "skatina antakiu ir blakstienu augima" kaip ir plauku  4u.gif
Apie ji nepagalvojau, nebuvau ir AN psl. perskaiciusi to, dekui uz prirodyma drinks_cheers.gif kazkada seniai esu jo pirkusi, bet plaukams nepatiko, veidui netepdavau, tai ir nebepirkau dar karta smile.gif
Atsakyti