Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios III

QUOTE(Dolphin @ 2010 09 30, 11:24)
Prakeiktas GSE doh.gif Padariau kremuka rankoms, viskas susijunge, grazi konsistencija, idejau GSE ir atsikyre aliejai, susivarskiavo ir baigta.. pasildziau, dejau dar emulsinio - varskiu varske, aliejus virsuj plaukioja.. vel pasildziau, maisiau gerai.. varske lieka verysad.gif


Ir man varškė gavosi, kai pirmą kartą gaminau kremą, tik nedėjau jokio GSE. Iš vis dar nieko nebuvau įdėjusi, ėmė ir susivarškiavo, aliejus atsiskyrė. Lig šiol nesuprantu kodėl taip gavosi, nes dabar atrodo viską tą patį darau ir pavyksta. Mistika kažkokia...Gal čia visai ne GSE kaltas?
Atsakyti
QUOTE(andy @ 2010 09 30, 13:09)
Ir man varškė gavosi, kai pirmą kartą gaminau kremą, tik nedėjau jokio GSE. Iš vis dar nieko nebuvau įdėjusi, ėmė ir susivarškiavo, aliejus atsiskyrė. Lig šiol nesuprantu kodėl taip gavosi, nes dabar atrodo viską tą patį darau ir pavyksta. Mistika kažkokia...Gal čia visai ne GSE kaltas?

Bet su ekokonservantu man viskas graziai gaudavosi ax.gif purus kremukas. o cia.. sutepsiu kojom vandeni nupylus.. o dariau dovanu rolleyes.gif
Atsakyti
gal temperaturos nevienodos buvo g.gif arba buna dienu kaip tycia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2010 09 30, 13:40)
gal temperaturos nevienodos buvo g.gif arba buna dienu kaip tycia  4u.gif

va katik padariau dar viena kremuka be GSE, o su ekokonservantu - leeedas thumbup.gif ir susijunge, ir konsistencija superine 4u.gif na gal ir temeratura, gal GSE.. nors sildau vienam inde ir alieju, ir vandeni blush2.gif
Atsakyti
manyciau bus antras variantas, vakar ne tavo diena buvo drinks_cheers.gif o koki kremuka darei?
Atsakyti
Pakutinį kartą kai gaminau kremą irgi atsiskyrė aliejus, o pats kremas susivarškiavo, nors GSE nedėjau, tik ekokonservantą. Tik tiek, kad man taip nutiko po kokios savaitės laiko naudojimo doh.gif Irgi turėjau minčių iš pradžių padovanoti, bet vėlaiu apsigalvojau, nes pačiai labai patiko smile.gif Po savaitės naudojimo apsidžiaugiau, kad niekam nedovanojau savo kūrybos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2010 09 30, 13:56)
manyciau bus antras variantas, vakar ne tavo diena buvo  drinks_cheers.gif o koki kremuka darei?

ne vakar, as ta nevykusi siandien dariau smile.gif tai atsikyrusi vandeni nupyliau ir pasilikau ta alieju suemulsinta smile.gif) aj kojom bus gerai.. nevykes buvo skirtas rankoms, gavos kojoms biggrin.gif
Tas vykes tai kunui su tokia sudetim: distiliuotas vanduo, vynuogiu kauliuku al, avokadu al, sviestmedis, kakavos sviestas, ylang ylang ea, raudonuju apelsinu ea, ekokonservantas, vit e, silkas.

dar padariau rankom krema:
sezamu aliejus, kanapiu aliejus, sviestmedis, kakavos sviestas, distiliuotas vanduo, silkas, glicerinas, vit e, ekokonservatas, kavos ea, benzoino ea.

Dar pastebejau, kad su mangu sviestu kremai gaunasi tokiais gumuliukais unsure.gif istirpinu atrodo tikrai gerai, kad butu vienisa skysta mase, bet kai sustingsta, tai negrazi konsistencija buna.. ir dariau su juo ne viena krema- visu vaizdas toks pat - susigumuliave. Uztepus ant odos istirpsta, bet daugiau nepirksiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2010 09 30, 12:10)
taip is naujo pasildyk, dar idek sviestmedzio, ir suk turetu graziai sustingt mirksiukas.gif

va kai issuki taip kaip Kunigunda rase, jokiu grudeliu nebuna, tik reikia ilgiau pasukt silta indeli idejus i leduku indeli  thumbup.gif
ilgai ir smarkiai sukti? ziopla as, daugiau nebedesiu vasko i kuno kremus biggrin.gif darysiu alieju/sviestu misinius, ne daugiau schmoll.gif

Po sito butinai isbandysiu kunigundos var. ok.gif
QUOTE(Dolphin @ 2010 09 30, 12:24)
atsikyre aliejai, susivarskiavo ir baigta.. pasildziau, dejau dar emulsinio - varskiu varske, aliejus virsuj plaukioja.. vel pasildziau, maisiau gerai.. varske lieka verysad.gif
Man makiazo valiklis susivarskiavo, is akies viska dariau ir kakas ne to buvo smile.gif siaip visad gaunas, su GSE ar be

Dar pastebejau, kad su mangu sviestu kremai gaunasi tokiais gumuliukais unsure.gif

Man su sviestmedziu tas pats doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 09 30, 13:39)
ne vakar, as ta nevykusi siandien dariau smile.gif

Tas vykes tai kunui su tokia sudetim:

kanapiu aliejus...

biggrin.gif bet tu kantri, as jau buciau nebedariusi, jei jau nesigauna thumbup.gif

turetu skaniai kvepeti wub.gif

kuo jis naudingas?

QUOTE(Etama @ 2010 09 30, 14:47)
ilgai ir smarkiai sukti?

kiek ilgai negaliu pasakyti, kol pasidarys tokia kremine mase, o ir smarkiai nesunkau, atsisedau pries TV ir sukau normaliai, nei stipriai, nei greitai nei dar kaip nors mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2010 09 30, 17:18)
biggrin.gif bet tu kantri, as jau buciau nebedariusi, jei jau nesigauna thumbup.gif

turetu skaniai kvepeti wub.gif

kuo jis naudingas?


Aj manes neisgasdina tokios nesekmes biggrin.gif plius, reikia rytojui studijoms pranesima paruosti, tai mieliau gaminau biggrin.gif

Kvepia zinokit lab lab skaniai wub.gif ir konsistencija.. juokiuos, kad kaip lorealinio kremo thumbup.gif

O vat labai ir nesidomejau biggrin.gif zinau, kad kanapiu aliejus dedamas i ranku kremus, turejau koki 10ml tai ir sunaudojau ax.gif (mamai is TBS senais laikais buvau nupirkusi ranku krema su kanapem, tai drekino labai)
Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2010 09 30, 17:18)
kiek ilgai negaliu pasakyti, kol pasidarys tokia kremine mase, o ir smarkiai nesunkau, atsisedau pries TV ir sukau normaliai, nei stipriai, nei greitai nei dar kaip nors mirksiukas.gif
idomu ar gausis, ok reiks ryt ideti, siandien vel uzsivelinau, kaukes tik noriu, tingiu bezaisti su kremais blush2.gif
QUOTE(Dolphin @ 2010 09 30, 18:48)
O vat labai ir nesidomejau biggrin.gif zinau, kad kanapiu aliejus dedamas i ranku kremus,
As seniau buvau nusipirkusi kanapiu al. is aliejus.com. o siaubeli, toookios smarves dar gyvenime nesu macius, nei uoscius, nei ciupinejus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 09 30, 23:09)
As seniau buvau nusipirkusi kanapiu al. is aliejus.com. o siaubeli, toookios smarves dar gyvenime nesu macius, nei uoscius, nei ciupinejus lotuliukas.gif

Maniskis is SP, tai toks svelnus, zolinis kvapas ir intensyvi zalia spalva smile.gif) kvapas jaucias tik nosi ikisus i indeli 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dolphin: 30 rugsėjo 2010 - 23:11