Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios III

Na, gaminau antra lupu balzama su pudra (kietesni var.), kuno krema ir pridesiu ryte pasigaminta veido krema. Jei kam idomu, recepturos (foto gal kada veliau ikelsiu, nesigaus kokybiskos nuotraukos, fotoaparato nera).

Lūpų balzamas „Nude“ (~8gr.):
bičių vaškas 2,4gr., sviestmedis 3,2gr., jojobos al. 1,5ml., kamelijų al. 1ml., ricinos al. 4 lašai, GSE 1 lašas, skysta pudra.

Veido kremas (~14ml.):
emulsinis vaškas 0,65gr., juodųjų serbentų hidrolatas 8ml., glicerino 1 lašas, pantenolis B5 3 lašai, aliejai ~7ml. (lazdynų, kamelijų, medetkų fitolis), GSE 1 lašas, mėtų EA 3 lašai.

Kūno kremas (~40ml.):
bičių vaškas 1,8gr., sviestmedis 4gr., jojobos al. 16ml., kokosų al. 12ml., sezamų al. 6ml., vanilės EA 8 lašai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 28 rugsėjo 2010 - 21:37
QUOTE(Etama @ 2010 09 28, 21:16)
Lūpų balzamas „Nude“ (~8gr.):
bičių vaškas 2,4gr., sviestmedis 3,2gr., jojobos al. 1,5ml., kamelijų al. 1ml., ricinos al. 4 lašai, GSE 1 lašas, skysta pudra.

Veido kremas (~14ml.):
emulsinis vaškas 0,65gr., juodųjų serbentų hidrolatas 8ml., glicerino 1 lašas, pantenolis B5 3 lašai, aliejai ~7ml. (lazdynų, kamelijų, medetkų fitolis, GSE 1 lašas, mėtų EA 3 lašai.

Saunuole thumbup.gif man idomu kaip atrodo balzamas, gal galesi ryt nufotkinti, kiek pamenu dienos sviesoj fantastiskos nuotraukos gavosi ax.gif 4u.gif

o tu kokia cia pudra dejai?

jauciu kaip skaniai kvepia tie juodieji serbentai, juos AZ pirkai?
Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2010 09 28, 22:24)
Saunuole thumbup.gif man idomu kaip atrodo balzamas, gal galesi ryt nufotkinti, kiek pamenu dienos sviesoj fantastiskos nuotraukos gavosi ax.gif  4u.gif

o tu kokia cia pudra dejai?

jauciu kaip skaniai kvepia tie juodieji serbentai, juos AZ pirkai?
Uzejo siandien ikvepimas. pritruko laiko, buciau dar plaukams kauke vienam kartui susimaisiusi ir galiuku seruma biggrin.gif paliksiu rytojui ar porytojui irnesakyk.gif svarbu tik kad aplankytu dar ikvepimas smile.gif
drinks_cheers.gif dienos sviesoj tikrai geros foto, o kur lupas nufotkinau, jau vakare, tai matosi, kad isvis prastos jau gaunasi schmoll.gif ryt butinai nufotkinsiu viska, gal ir aprasysiu, nes siandien jau kiek pavargau, o ir siaip, reikia kad susiguletu, pastovetu produktai rolleyes.gif ir isbandyti gerai reikia mirksiukas.gif

pudra tai Nivea, tokia, jau pries pusantru metu pirkta. kazkaip dar naudodavau anksciau, nes visai patikdavo ir tikdavo, po to jau tik lupas betepdavau. sugalvojau, kur sunaudoti likucius, kurie nebeissispausdavo-perpjoviau dantytu peiliu, isgramdziau ir sudejau i balzamus:)) idomu tik kas gausis su tuo kietuoju var., jau tikrai kietas buvo, sunkiai sekesi ir maisyti. terlione tokia doh.gif

juod. serbentu hidr. taip, is AZ drinks_cheers.gif nebuciau sugalvojusi pirkti, bet taip gavosi, kad su kunigunda perpus pasidalinom, po 100ml. ir visai jis man patinka thumbup.gif ant veido ji viena purskiausi tik 1 karta, isvis kazkaip apstojau naudoti hidrolatus. toli saldytuve nukisti, tingiu beissitraukti, o ir poreikio nelabai yra, kai krema pradejau naudoti smile.gif kvapas toks tikrai serbentiskas, nera erzinantis, bet norisi kazkuo papildyti ji, bent jau kreme, tai tikrai rolleyes.gif metu EA man cia visai neblogai tiko thumbup.gif , is tikruju daugiau nelabai kuo ir turejau kvepinti-vaniles EA jau per saldus, pjautusi tarpusavy kvapai, o rozmarinu ir arbatmedzio nelaikau kvepianciais, naudoju tik gydymo sumetimais galima sakyti biggrin.gif
Atsakyti
Ojetau, kuno kremas gavosi visiskas skystaliukas biggrin.gif galvojau, sustings dar. is naujo pakaitinus ir idejus daugiau biciu vasko pasitaisys padetis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 09 28, 21:36)
juod. serbentu hidr. taip, is AZ drinks_cheers.gif

gundo jis mane, kaip ir juoduju serbentu milteliai, kuriuos turi DG blush2.gif

na kadangi oras vesta, siandien pasirupinau seimos lupytemis, pagaminau lupu balzama, kvepia vysniniais sokoladiniais saldainiais thumbup.gif ir gavosi grazios rudos spalvos

Taigi receptukas:

nevalyto kakavos sviesto 6 g
mango sviesto 1 g
vaniles fitolio 1 ml
makadamiju aliejaus 1 ml
ryziu vasko 0,7 g
kakavos absoliuto 2 lasai
vysniu kvapniojo ekstrakto is AZ 4 lasai
Vit. E 1 lasas
Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2010 09 29, 22:40)
gundo jis mane, kaip ir juoduju serbentu milteliai, kuriuos turi DG  blush2.gif

na kadangi oras vesta, siandien pasirupinau seimos lupytemis, pagaminau lupu balzama, kvepia vysniniais sokoladiniais saldainiais thumbup.gif ir gavosi grazios rudos spalvos

Taigi receptukas:
Sok kada i traukinuka, nedaug kanuoja palyginus, tai nusipirk mirksiukas.gif as siandien pasiemiau muilus, miltelius ir vaska, tai jau visa apsipatenkinus bigsmile.gif
Tikrai skaniai skamba, ir kaip gera matyti kazka naujo temoje thumbup.gif kakavos absoliutas is KN? kazkaip galvoju-norisi rudeniui kazkokio ar tai kavos ar pan. kvapo rolleyes.gif
Dar paklausiu del kakavos sv. koks geriau-sviesus ar tamsus? ar is esmes jokio ten skirtumo nera tarp ju? kakavos dar nesu turejusi, bet butu neblogas pakaitalas sviestmedziui manau drinks_cheers.gif

Beje, del mano vakaryksciu gaminiu. siandien nebepadariau foto, uztat labai persiprasau, bet tik pries pusval. grizau namo, kaip islekiau, taip visai dienai doh.gif ir is tikruju nusivyliau juo. pirmas, skystas var. dar geresnis uz kietaji, bet ir tai, nera toks malonus ant lupu ilgaiu pabuvus, spalvos nieko nebeliko, sustingo. zodziu, nieko gero. kazkaip sutepsiu gal biggrin.gif
ateiciai darysiu gal su mineralines pudros milteliais, CO ar pan., ar gal pigmentu reiks paieskoti. dabar aprimsiu su tais lupu reikalais-pabandziau, pamaciau, kad nieko doro ir imsiuosi kitko. artimiausi planai-savaiminio ideg. priemones, plauku serumo gamyba ir pan.
Jau sutepsiu is bedos kada ne kada tuos 'lupu balzamus' nevykusius lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 09 29, 22:30)
Sok kada i traukinuka, nedaug kanuoja palyginus, tai nusipirk mirksiukas.gif

as siandien pasiemiau muilus, miltelius ir vaska, tai jau visa apsipatenkinus bigsmile.gif

kakavos absoliutas is KN?

Dar paklausiu del kakavos sv. koks geriau-sviesus ar tamsus? ar is esmes jokio ten skirtumo nera tarp ju? kakavos dar nesu turejusi, bet butu neblogas pakaitalas sviestmedziui manau drinks_cheers.gif

Beje, del mano vakaryksciu gaminiu.

ateiciai darysiu gal su mineralines pudros milteliais, CO ar pan., ar gal pigmentu reiks paieskoti.

soksiu veliau, dabar ir taip daug islaidu turejau, o dar noriu is LL uzsisakyti

thumbup.gif

ne, absoliutas is AN

man tamsus labiau primena sokolada ir kvepia lyg skaniau, turejau pries tai sviesu, tai jis toks man lipnus, besiveliantis, o sitas lengvas ir malonus. Bet gal kam kitaip atrodo, zinai sunku skonius zmoniu suderinti mirksiukas.gif
Ir nuo sviestmedzio labai skiriasi bent jau man, keitas sviestmedis man gydomasis toks, kai reikia oda gelbet, o nilinis visai kitoks, kaip ir kakava tokia svelni, kvapni, grynai kuno malonumams wub.gif

taigi nieko tokio, galesi prie to pacio ir parsiveztus savo gerius nufotkint thumbup.gif

as ir manau, kad su biria gal labiau gautusi, reikia gerai AZ receptukus panagrineti, gal ten kas nors bus bigsmile.gif

Papildyta:
As dabar kaupiuosi paakiu kremukui ax.gif ir noriu ka nors skaniai kvepiancio kunui, tik dar neapsispredziau ar pirkti jau padaryta, ar savo susimeistruoti, noreciau Chippie's isreklamuota melvita pabandyti
Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2010 09 29, 23:54)
soksiu veliau, dabar ir taip daug islaidu turejau, o dar noriu is LL uzsisakyti

man tamsus labiau primena sokolada ir kvepia lyg skaniau,Ir nuo sviestmedzio labai skiriasi bent jau man,

taigi nieko tokio, galesi prie to pacio ir parsiveztus savo gerius nufotkint  thumbup.gif

as ir manau, kad su biria gal labiau gautusi, reikia gerai AZ  receptukus panagrineti, gal ten kas nors bus  bigsmile.gif

Papildyta:
As dabar kaupiuosi paakiu kremukui ax.gif ir noriu ka nors skaniai kvepiancio kunui, tik dar neapsispredziau ar pirkti jau padaryta, ar savo susimeistruoti, noreciau Chippie's isreklamuota melvita pabandyti
Kas liecia islaidas, tai jau taip, man irgi daugmaz stop. yra numatomu smulkiu pirkiniu, bet grandioiniai pirkimai bus uzmirsti bent keliems men. nukentejo smarkiai kitos sritys per visus tuos traukinukus ir pan. biggrin.gif ir man LL nusimato pirkimas dar, pilno kiekio. gal tik pudros, maskuoklio dar pakaks kuriam laikui. pasidovanosiu kaledoms jau turbut tik lotuliukas.gif

Kakava imciau vien del lupu balzamo drinks_cheers.gif sviestmedis, tas senasis, man nelabai patinka g.gif va ir vakaryksciame kazkaip liko gumuleliu, pilnai neistirpo. o kreminis sviestmedis irgi dar priskaitomas prie kietu alieju, ar jau darant balzama reiktu deti ir pvz. kakavos sv.? g.gif ir ar gerai supratau, kad kreminis tau poveikiu silpnesnis uz tradicini, senaji?

Ok, gal savaitgaliui atidesiu fotosesija. vistiek daug darbo gaunasi, kol viska susidelioji, issitrauki, po to vel atgal biggrin.gif be to, dar reikia atsiimti ir violey prekes, visai uzmeciau, pamirsau beveik doh.gif ir bus beveik viskas tada, papildymai liks sekanciam kartui drinks_cheers.gif vakar kaip tik galvojau apie krepseli, paredagavau, pratryniau pasikartojancias foto, surasiau produktu pavad. Paciai irgi naudinga tureti tokia "spargalke", o ir paziureti idomu hihihi.gif
Papildyta:
drinks_cheers.gif butinai. tik as bent jau, veliau jau tuo uzsiimsiu. labai isisukau i darbymeti, o taip noretusi ramiai atsisedus skaitineti recepciukus ir pan. rolleyes.gif net laikrascio nepaskaitau kelinta d., va i foruma svarbiausia ilendu lotuliukas.gif

Melvita tai cia kas? matyt busiu praleidusi, is mondebio gal? g.gif As vakar dariau kunui, daugiau vaniles EA lasinau, tai kvapas gavosi thumbup.gif tik nesuprantu, ko jis toks skystas, kaip vandenelis. per mazai vasko? g.gif prideti gal, kaitinti is naujo, maz susijungs, pasitaisys? g.gif
Paakiams thumbup.gif irgi pamirsau lotuliukas.gif va turiu BTMS, specialiai tam kofeino pasiemiau 20g, reiks kazka galvoti irgi greitu metu. pasitarsim gal gi? biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 09 28, 21:16)
Kūno kremas (~40ml.):
bičių vaškas 1,8gr., sviestmedis 4gr., jojobos al. 16ml., kokosų al. 12ml., sezamų al. 6ml., vanilės EA 8 lašai.

dabar tik geriau isiskaiciau i tavo posta, mazai kietu alieju, ir kam tu vaska dedi i vien aliejus, kad sustingtu?! unsure.gif

Kunigunda kazkada rase kaip reikia is alieju kuno krema pasidaryti visai be jokio vasko. Pirmiausiai istirpini kietus aliejus, po to sudedi skystus, tada ta silta dubeneli dedi i dubeneli su ledukais ir suki, suki, maisai, maisai, suki kol mase pradeda tirsteti ir gaunasi kaip kremas. Netikejau, kol neisbandziau bigsmile.gif po to niekas nei tirpsta, nei atsileidzia ir kabinasi kaip kremukas. Kai jau gauni ta mase, sulasini EA, vel gerai ismaisai ir i indeli mirksiukas.gif

QUOTE(Etama @ 2010 09 29, 23:19)
Kakava imciau vien del lupu balzamo drinks_cheers.gif

sviestmedis, tas senasis, man nelabai patinka g.gif va ir vakaryksciame kazkaip liko gumuleliu, pilnai neistirpo.

o kreminis sviestmedis irgi dar priskaitomas prie kietu alieju, ar jau darant balzama reiktu deti ir pvz. kakavos sv.? g.gif

ir ar gerai supratau, kad kreminis tau poveikiu silpnesnis uz tradicini, senaji?

Melvita tai cia kas? matyt busiu praleidusi, is mondebio gal? g.gif

kodel vien del lupu balzamo, labai smagu ji deti ir i kuno kremus, ir veidui gali naudoti, aisku nedaug, bet truputis nepakenks thumbup.gif

man senasis patinka, kai naudoju i misinius, tada issitirpai ir liuks

va cia nepasakysiu, kad jis labai jau minkstas, mazai as jo turiu, dar dorai niekur neisbandziau, tik paakius tepu, laukiu papildymo ax.gif gamybai jo tikriausiai ir nenaudosiu, naudosiu tik gryna. kvapas jo nuostabus wub.gif

tikrai ne, tik man gaila toki gera daikta sudet i vienabendra mase blush2.gif

Aha, pasak Chippie's labai skaniai kvepianti kosmetika, is mondebio mirksiukas.gif



Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2010 09 30, 09:58)
dabar tik geriau isiskaiciau i tavo posta, mazai kietu alieju, ir kam tu vaska dedi i vien aliejus, kad sustingtu?! unsure.gif

Kunigunda kazkada rase kaip reikia is alieju kuno krema pasidaryti visai be jokio vasko.

man senasis patinka, kai naudoju i misinius, tada issitirpai ir liuks

tikrai ne, tik man gaila toki gera daikta sudet i vienabendra mase blush2.gif

Aha, pasak Chippie's labai skaniai kvepianti kosmetika, is mondebio mirksiukas.gif
tai va is didelio rasto isejau is krasto, tokia issiblaskius buvau, pridariau nesamoniu biggrin.gif nedejau vandenines dalies doh.gif o kaip dabar pataisyti padeti, ar jau viskas? gal is naujo kaitinti, bandyti prideti vandens? g.gif

Ateiciai zinosiu ok.gif taip ir norejau daryti, be vand. dalies, kad ilgaiu stovetu, ir prazioplinau vasko idejusi doh.gif

Mane jis truputi nervina, nes kazkaip pilnai neistirpsta, ziuriu vis lieka grudeliu, kad ir kiek bekaitinu doh.gif gal kantrybes stokoje beda unsure.gif

biggrin.gif teisingai, ir geras daiktas, ir palyginus brangokas. viena naudoti gal ir protingiausia butu drinks_cheers.gif ai, ateiciai tegu lieka, kiek begalima visko prisikrauti. jau ir taip galvoju pradeti kazka pardavineti biggrin.gif

Taip ir galvojau drinks_cheers.gif man kazkaip sociai ir alieju/kremu savos gamybos, kam beislaidauti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 09 30, 10:38)
o kaip dabar pataisyti padeti, ar jau viskas? gal is naujo kaitinti, bandyti prideti vandens? g.gif

Mane jis truputi nervina, nes kazkaip pilnai neistirpsta, ziuriu vis lieka grudeliu, kad ir kiek bekaitinu doh.gif gal kantrybes stokoje beda unsure.gif

taip is naujo pasildyk, dar idek sviestmedzio, ir suk turetu graziai sustingt mirksiukas.gif

va kai issuki taip kaip Kunigunda rase, jokiu grudeliu nebuna, tik reikia ilgiau pasukt silta indeli idejus i leduku indeli thumbup.gif
Atsakyti
Prakeiktas GSE doh.gif Padariau kremuka rankoms, viskas susijunge, grazi konsistencija, idejau GSE ir atsikyre aliejai, susivarskiavo ir baigta.. pasildziau, dejau dar emulsinio - varskiu varske, aliejus virsuj plaukioja.. vel pasildziau, maisiau gerai.. varske lieka verysad.gif
Atsakyti