Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios III

QUOTE(Skaidrė @ 2010 09 27, 19:31)
Gal kas gaminosi purskala plaukams is juros silko ir silikono? Ar gavosi kas? Mastau pasigaminti papurskalioti, idomu, ar butu efektas koks? smile.gif
Kai reikejo isnaudoti rugiageliu hidr. likuti, buvau pasidariusi toki purskaliuka su silku, silikonu, dar kazkuo berods. purksdavau po plovimo, labiau issausejusius galiukus, (balzamo nebededavau, kad nebutu sviesto sviestuoto). plaukai svelnesni, minkstesni budavo kiek pamenu. del ilgalaikio efekto nepasakysiu nieko, nes nelabai ilgai naudojau smile.gif faktas, kad jei neuzmesi sito reikalo, efektas vistiek bus mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(fuksė @ 2010 09 26, 07:18)
Oiiiiiii kaip lauksiu bandymo rezultato. wub.gif

Beje, kokie aliejai kemsa veido poras? Gal kokia nuoroda turetumete? Aciu.
Labai individualu 4u.gif tokio kaip saraso tai nesu macius biggrin.gif pagal ideja, kurie riebiausi, tie ir kemsa. pvz. kokosu al. niekad netepciau veidui smile.gif
Atsakyti
[quote=Etama,2010 09 27, 20:47]
Kai reikejo isnaudoti rugiageliu hidr. likuti, buvau pasidariusi toki purskaliuka su silku, silikonu, dar kazkuo berods. purksdavau po plovimo, labiau issausejusius galiukus, (balzamo nebededavau, kad nebutu sviesto sviestuoto). plaukai svelnesni, minkstesni budavo kiek pamenu. del ilgalaikio efekto nepasakysiu nieko, nes nelabai ilgai naudojau smile.gif faktas, kad jei neuzmesi sito reikalo, efektas vistiek bus mirksiukas.gif




o jeigu as vietoj hidrolato vandenuka? I 150 ml vandenuko kiek reiktu silikono ir silko, m? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skaidrė: 27 rugsėjo 2010 - 19:07
QUOTE(Skaidrė @ 2010 09 27, 20:05)
o jeigu as vietoj hidrolato vandenuka? I 150 ml vandenuko kiek reiktu silikono ir silko, m? smile.gif
butu geriau distiliuota vandeni mirksiukas.gif lita-du tekainuoja. va nusipirkau, tai sekmingai naudoju jau kuri laika. vis ne kalketas vanduo drinks_cheers.gif
galima siaip, aisku. pati naudoju is AZ silka ir silikona. silko koncetracija 2-5% produkte, silikono 3-10% drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 09 27, 19:47)

Labai individualu 4u.gif tokio kaip saraso tai nesu macius biggrin.gif pagal ideja, kurie riebiausi, tie ir kemsa. pvz. kokosu al. niekad netepciau veidui smile.gif


jo? o man kaip tik nelabai riebus kokosas atrodo smile.gif Man labai riebus - taukmedzio aliejus smile.gif Nors mano oda rieboka.
Turiu teorija, kad ne isoriniai veiksniai "kemsa" poras.. Man atrodo tai labiausiai priklauso nuo odos tipo, nuo maitinimosi iprociu ir svarbiausiai - hormonu veiklos.. Nes tas "kamšalas" - yra produktas kuri gamina ir isskiria organizmas..
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2010 09 27, 20:45)
jo? o man kaip tik nelabai riebus kokosas atrodo smile.gif Man labai riebus - taukmedzio aliejus smile.gif Nors mano oda rieboka.
  Turiu teorija, kad ne isoriniai veiksniai "kemsa" poras.. Man atrodo tai labiausiai priklauso nuo odos tipo, nuo maitinimosi iprociu ir svarbiausiai - hormonu veiklos.. Nes tas "kamšalas" - yra produktas kuri gamina ir isskiria organizmas..
taukmedis jau toks visu riebiausias biggrin.gif kad labiausiai kemsa is vidaus, tai faktas drinks_cheers.gif bet ir isoriniai faktoriai nemazai duoda
Atsakyti
QUOTE(Skaidrė @ 2010 09 27, 19:31)
Gal kas gaminosi purskala plaukams is juros silko ir silikono? Ar gavosi kas? Mastau pasigaminti papurskalioti, idomu, ar butu efektas koks? smile.gif

Gaminausi purškalą tik su jūros šilku. Na, man jis gan greit prarūgo verysad.gif , tiesa, tuomet buvo vasara, ir gal dėl labai šilto oro unsure.gif . Man SM forumo merginos 4u.gif patarė jį naudoti su šampūnu ar kondicionieriumi įsilašinant į delną.
Atsakyti
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 09 28, 12:25)
Gaminausi purškalą tik su jūros šilku. Na, man jis gan greit prarūgo  verysad.gif  , tiesa, tuomet buvo vasara, ir gal dėl labai šilto oro unsure.gif . Man SM forumo merginos 4u.gif  patarė jį naudoti su šampūnu ar kondicionieriumi įsilašinant į delną.
Man AZ silkas irgi greit prarugdo viska drinks_cheers.gif galvojau sutapimas, bet keli bandymai ir ziuriu vis prarugsta greit.
Atsakyti
QUOTE(lapuaite @ 2010 09 18, 19:59)
pasigaminau fainuti kuno arba plauku krema ax.gif  dejau sauksta kakavos sviesto,sauksta sviestmedzio, 6 saukstus kokosu aliejaus, 2 saukstus alyvuogiu aliejaus. 
user posted image

cia vien aliejai, ar daryta su emulsiniu vasku 4u.gif
Atsakyti
Siandienai buvo daug planu, bet uztrukau su lupdazio, ar kaip ji vadinti, gamyba biggrin.gif rezultatas dar ne tas, kokio noriu, bet svarbiausia-mintis biggrin.gif

Megstu nude lupu efekta, sugalvojau panaudoti besibaigiancia (nenaturalia) skysta pudra, kadangi labai patikdavo jos lupoms suteikiama spalva, visad perbraukdavau vietoj blizgesio ax.gif

Tai dabar trumpai, po to, pabandziusi pagaminti kieta var., aptarsiu ir palyginsiu abu drinks_cheers.gif Gaminau is:
0,24g biciu vasko, 0,6g sviestmedzio, 6-7ml jojobos, ~4ml kameliju al. ir 3 lasu ricinos al.
Viskas taip pat, kaip gaminant bet koki lupu balzama, tik pudra imaisiau atvesusus iki ~35laipsniu (kaip ir EA ar konservantus kad reikia imaisyti), gal padauginau pudrytes, labai suskystino visa mase, tai dabar gavosi toks blizgesys labiau. man noretusi rimtesnio, kieto pavidalo, kad galima butu tepti pirstais ir ilgiau laikytusi, sis toks per skystas, nerimtas, greit nusivalgytu manau. kol ramiai sedziu, tai nieko atrodo, laikosi biggrin.gif . Pacio gaminio nefotkinu, konsistencija grynai kaip skystos pudros drinks_cheers.gif spalva irgi tokia gavosi, niekas nesuprastu, kad cia dar kazko prideta.
O palyginimui, efekta pateiksiu (fotkinta tel., vakare jau l. prastos kokybes foto gaunasi):
BEuser posted imageSUuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 28 rugsėjo 2010 - 19:14
labai grazus tas blizgesys gavosi.. smile.gif
Vakar susukau kremuka 50/50, tik truputi vasko padauginau( dejau emulsini ir biciu), tai toks standokas gavosi.. nortusi minkstesnio.. Bandysiu siandien atskiesti - pakaitinti ir prideti aliejaus su hidrolatu.. Kaip manot, pavyks? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2010 09 28, 20:44)
labai grazus tas blizgesys gavosi.. smile.gif
Vakar susukau kremuka 50/50, tik truputi vasko padauginau( dejau emulsini ir biciu), tai toks standokas gavosi.. nortusi minkstesnio.. Bandysiu siandien atskiesti - pakaitinti ir prideti aliejaus su hidrolatu.. Kaip manot, pavyks? smile.gif
Sveriuosi produktus, tuoj eisiu naujo gaminti-kieta bandysiu daryti drinks_cheers.gif
Praktiniu ziniu neturiu tuo kl. g.gif man tik jei paskubomis graziai nesusijungia fazes, pakaitinu ir pamaisius puikiai gaunasi. O ar pridejus nauju ingredientu susijungs, sunkus kl. juolab, jei ne viena, o abi fazes nori prijungti g.gif Bandyk, gal iseis.
Kiek vasko dejai, kokiam kiekiui?
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 08 30, 21:39)
bet dejau obuoliu rugsties.

norejau paklaust kur pirkai sia rugsti?

DG gal gali man paaiskinti, ka reiksia emulgatoriai su zema HLB verte, kas tas HLB unsure.gif

labai patiko foto reportazas apie sviestmedzio gamyba, butu tikra egzotika viska pamatyt savo akimis wub.gif
Atsakyti