Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios III

noreciau pasigaminti kremuka paakiams smile.gif gal koki recepteli zinote? kokie aliejai labiausiai tinka paakiu odai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2010 09 21, 14:32)
O sugadintu,chemijos nudegintu  plauku aliejai visiskai neatstato, tik palengvina ju bukle.. Bet ataugantys plaukai buna puikus, jei gauna aliejuku smile.gif


Vava, labai jaučiasi skirtumas tarp dažytų ir nuaugusių sveikų plaukų...
Atsakyti
pora kartu per savaite miksuoju tokia veido kauke: baltasis molis, hidrolatas, aliejus, eteriniai aliejai, aha rugstis. Pagalvojau, o gal galima tokios kaukes pasigaminti didesni kieki, o tai labai tingisi kiekviena karta viska maisyti. Imaisyciau kokio naturalaus konservanto g.gif .
Atsakyti
QUOTE(lapuaite @ 2010 09 23, 13:15)
noreciau pasigaminti kremuka paakiams smile.gif  gal koki recepteli zinote? kokie aliejai labiausiai tinka paakiu odai? g.gif
labiausiai tinkami ersketroziu ir avokadu al. mano ziniomis smile.gif tik nereiktu persistengti su tepimu, berods pakanka tik ta akies kauliuka patepti g.gif o del recepto-galima susigalvoti, kazkaip spec. receptu nerenku blush2.gif
QUOTE(prokruste @ 2010 09 24, 23:28)
pora kartu per savaite miksuoju tokia veido kauke: baltasis molis, hidrolatas, aliejus, eteriniai aliejai, aha rugstis. Pagalvojau, o gal galima tokios kaukes pasigaminti didesni kieki, o tai labai tingisi kiekviena karta viska maisyti. Imaisyciau kokio naturalaus konservanto g.gif .
Jei kauke darai pora kartu per sav., tai bent dviems kartams gali susimaisyti manau smile.gif nezinau, kaip aha rugstis elgiasi, uztat baisu ka ir sakyti daugiau, dar nesu naudojusi jos g.gif cia ne tas pats, bet pvz. silkas is AZ man prarugdo visus produktus, kiek idedu ilgesniam laikui doh.gif
Atsakyti
as kai gaminu kremuka, tai man kazkodel nelabai gaunasi kremine puri mase, man kazkaip aliejus issiskiria.. tai as tada idedu saldytuvan, kai siek tiek sustingsta, visa mase issuku medine mentele, ir tada gaunasi kremine mase thumbup.gif gal nesusinaikina jokios gerosios kremo savybes? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lapuaite @ 2010 09 25, 11:09)
as kai gaminu kremuka, tai man kazkodel nelabai gaunasi kremine puri mase, man kazkaip aliejus issiskiria.. tai as tada idedu saldytuvan, kai siek tiek sustingsta, visa mase issuku medine mentele, ir tada gaunasi kremine mase thumbup.gif gal nesusinaikina jokios gerosios kremo savybes? g.gif

gal neatitaikai abieju faziu temperaturu?
jei galutiniam var. vistiek gaunasi gerai, tada nera dideles bedos, cia kaip kam, sava technika vos ne smile.gif tai krema saldytuve as ir taip kartais laikau drinks_cheers.gif
Atsakyti
etama kaip gamybos einasi procesas gel plauku galiuku, man labai aktualu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 09 25, 13:29)
etama kaip gamybos einasi procesas gel plauku galiuku, man labai aktualu blush2.gif
siandien kaip tik atsiimsiu savo AN prekytes 4u.gif gaminsiu jau ateinanciom dienom. kai savaitgalis, tai gal dar kur isleksiu, bet, zodziu-jau tuoj biggrin.gif ir kremas veidui pasibaige, ir plauku galiuku seruma gaminsiu (tik l. mazais kiekiais, zaisiu su sudetimis, kad gautusi geriausias var. pradzioje ziuresiu kazka paprastesnio, gal be aliejines dalies, nes plaukai ploni, bijau, kad neapriebintu. zodziu, minciu kruva. tik pratestavimas irgi uzims laiko, nesinori galvos plauti kelis kartus per diena, jau ir 1k. atrodo daug biggrin.gif ) drinks_cheers.gif savaiminio idegio priemone pasiliksiu kogero labiau kitai savaitei, megstu atsideti darbui is sirdies, o tam man reikia ir laiko, ir tam tikro pasiruosimo blush2.gif
Atsakyti
Oiiiiiii kaip lauksiu bandymo rezultato. wub.gif

Beje, kokie aliejai kemsa veido poras? Gal kokia nuoroda turetumete? Aciu.
Atsakyti
sveikutės,

QUOTE(lapuaite @ 2010 09 23, 14:15)
noreciau pasigaminti kremuka paakiams smile.gif  gal koki recepteli zinote? kokie aliejai labiausiai tinka paakiu odai? g.gif

turiu tokį, berods mergaitės sakė, kad neblogas, pati dar negaminau.

Ingredientai Paakiu kremui:(sito nedariau, bet manau geras)
4 ml Argan oil
2 ml Rosehip oil (ersketruoziu aliejus)
2 ml Borage oil (agurkliu aliejus)
2 ml Avocado oil (avokadu aliejus)
In a 10 ml rollette
Therapeutically:
Argan oil is rich in anti-oxydant.  It has extraordinary moisturising properties and leaves the skin remarkably smooth and soft. 
Roship is ideal for skin repair and works wonders on scar tissue and wrinkles.
Borage is the richest oil in GLA and is ideal as a cell regenerator and anti-aging agent
Avocado is useful for fragile, dry, red skin.
How to use
Apply around the eyes, twice a day, massaging gently until the oil has sunk into the skin.

It provides a good base before applying make-up especially for dry skin.

It can also be applied to any areas where wrinkles may appear, where there is scaring or stretch marks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugniux: 26 rugsėjo 2010 - 19:13
QUOTE(Ugniux @ 2010 09 26, 20:13)
sveikutės,
turiu tokį, berods mergaitės sakė, kad neblogas, pati dar negaminau.
sveika, gal turi dar kokiu recepteliu issisaugojusi ar pan.? smile.gif butu idomu kokiu nors naujoviu paskaitineti.

Tiesa, atsiimiau prekes. ziauuuriai nustebau, kad kofeino milteliai balti biggrin.gif kt. sav. jau gaminsiu kazka, inesiu gyvybes i tema, o tai jau visai merdeja ziuriu blush2.gif
Atsakyti
Gal kas gaminosi purskala plaukams is juros silko ir silikono? Ar gavosi kas? Mastau pasigaminti papurskalioti, idomu, ar butu efektas koks? smile.gif
Atsakyti