Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios III

QUOTE(Etama @ 2010 09 20, 21:08)
  Tikrai geriau kai per nakti palaikai thumbup.gif (beje, viena pazistama po drastisko spalvos keitimo buvo labai susigadinusi plaukus, tai issitepusi aliejumi savaite prabuvo neplovusi galvos biggrin.gif bet sako plaukai po tos sav. neatpazistami buvo. mano rekordas gal 3d., kai sirgau susitepiau ir nekisau nosies is namu lotuliukas.gif )
  As is tikruju net nededu maiselio ant galvos nakciai, arba ant pagalves tiesiuosi ranksluosti, arba tiesiog kita uzvalkala dar uzvelku ir gerai irnesakyk.gif dazniausiai issitepu aliejumi apie tarkim 18val., tai iki miego speja ir isigerti tas aliejus, ir siaip, susirisu i kasa ar tai kuoduka plaukus, nieko ten labai neissitepa patalyne. Su cezanciu maisiuku ant galvos tikrai neissimiegociau, tas pats kas su metaliniais bigudukais kokiais doh.gif  lotuliukas.gif
  Aliejai, kurie man labiausiai patiko plaukams-kokosai ir sezamai. Sezamai labiau suglotnino plaukus, jie buvo svelnesni, lengviau sukuojami. Kokosai papurino gal net sakyciau man, plauku spalva grazesne buvo isplovus, plaukai buvo lengvuciai, minkstuciai ir irgi lengvai sukavosi smile.gif 

Aliejukus visada tepu nakčiai. Kartą taip nutiko, kad ryte neploviau, o tik vakare (taigi išbuvau aliejuota galva parą laiko), tai plaukai buvi labiau blizgūs, tokie lyg sunkesni, glotnesni thumbup.gif Aišku sisiriebalavo greičiau nei paprastai, bet manau kartais verta juos taip stipriai pamaitint, ypač kas turi sausus plaukus.
Jokių maišelių ant galvos nededu schmoll.gif tiesiog susipinu kaselę, kad nesidraikytų, ant pagalvės patiesiu kitą užvalkaliuką ir niekas ten neišsiteplioja.
Didelio poveikio skirtumo tarp skirtingų aliejų kažkaip nepastebėjau, arba neatidžiai sekiau smile.gif , bet dažniau norisi tepti kokosus ir sezamo al. Gal dėl kvapo? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2010 09 21, 11:26)
Aliejukus visada tepu nakčiai. Kartą taip nutiko, kad ryte neploviau, o tik vakare (taigi išbuvau aliejuota galva parą laiko), tai plaukai buvi labiau blizgūs, tokie lyg sunkesni, glotnesni thumbup.gif Aišku sisiriebalavo greičiau nei paprastai, bet manau kartais verta juos taip stipriai pamaitint, ypač kas turi sausus plaukus.

Didelio poveikio skirtumo tarp skirtingų aliejų kažkaip nepastebėjau, arba neatidžiai sekiau smile.gif , bet dažniau norisi tepti kokosus ir sezamo al. Gal dėl kvapo? mastau.gif
Gal nepilnai isplovei dar drinks_cheers.gif bet siaip faktas, kuo ilgiau, tuo geriau isisavina viska smile.gif
Man irgi kokosai ir sezamai thumbup.gif paciausi. ne del kvapo, o del poveikio. tik pastebejau, kad ne visada vienodai jie man veikia. kartais issiplovus atrodo lyg nieko nebutum tepus, kartais visai kiti plaukai atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
as irgi megstu kokosu alieju plaukams.. Bet plaukams labiausiai patinka semenu aliejus..
O sugadintu,chemijos nudegintu plauku aliejai visiskai neatstato, tik palengvina ju bukle.. Bet ataugantys plaukai buna puikus, jei gauna aliejuku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2010 09 21, 14:32)
O sugadintu,chemijos nudegintu  plauku aliejai visiskai neatstato, tik palengvina ju bukle.. Bet ataugantys plaukai buna puikus, jei gauna aliejuku smile.gif
drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aciu labai visoms. 4u.gif
O dar as toki puslapeli radau: http://www.naturata....acijos-priemons

cia raso, kad ju priemones naturalios, ar teko kam pirkti? 4u.gif Uzmaciau visokiu daikteliu, mat tinka, kad siuncia, nes as del laiko stokos niekur nuzaiuoti negaliu. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2010 09 21, 20:09)
Aciu labai visoms.  4u.gif
O dar as toki puslapeli radau: http://www.naturata....acijos-priemons
i sveikata drinks_cheers.gif
perkelk posta i NKG tema, cia kalbame tik apie savo gamybos eksperimentus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 21 rugsėjo 2010 - 19:24
sveikos,
noriu pasigaminti kazka misriai odai (riebi T zona, sausi skruostai, daznai atsiranda giluminiu spuogu, berimu, inkstiru nemazai). Mastau apie lazdyno riesutu, dygminu, argano,gal dar saulegrazu(?) aliejus ir kazkiek "sliukstelt" arbatmedzio eterinio? Ekspertes, as nepersistengsiu,kaip manot?smile.gif gal kazka ismesti is sarasiuko ir padaryti "gudresnem" proporcijom nei ...lygiomis dalimis?
dekui uz komentarus.
Atsakyti
QUOTE(org @ 2010 09 21, 23:57)
siulau veido valyma aliejumi, lazdynai man labai patiko misriai odai, pravalo ir sutraukia poras thumbup.gif tokiam aliejiniam valymui man labai patiko ricinos al.+lazdynu al. misinys.
arbatmedzio EA vietiskai tepu spuogelius, kadangi dezinfekuoja. visam veidui nebandziau naudoti net ir misinyje su aliejais ar pan. "sliukstelt" tikrai nepatariu biggrin.gif jei yra didelis noras, lasa ar du ilasink ir bus sociai. geriau dazniau po maziau drinks_cheers.gif gali labai suerzinti oda, su EA reiktu atsargiau 4u.gif

gali darytis molio kaukes-is stipresniu zalias molis, as naudoju rasulo moli kasvakariniam prausimuisi, man labai patinka. ir iseiga pigi gaunasi smile.gif molis+distiliuotas vanduo. galima, aisku, ir pasigerinti kuo, kad ir aliejumi, bet nera butina, bent jau man, tai gerai ir taip. patinka tas svaros jausmas po prausimosi juo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 21 rugsėjo 2010 - 23:12
as naudoju krema visam veidui su arbatmedzio ea. Reikia jo nepadauginti, bet efektas - puikus smile.gif Vel darysiu toki, kai baigsis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2010 09 22, 07:44)
as naudoju krema visam veidui su arbatmedzio ea. Reikia jo nepadauginti, bet efektas - puikus smile.gif Vel darysiu toki, kai baigsis smile.gif

taip, svarbiausia nepadauginti drinks_cheers.gif i koki kieki produkto kiek lasu EA dejai?
Atsakyti
i 30 ml 2-3 lasus smile.gif jei neklystu.. uzrasai namie smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2010 09 22, 08:18)
i 30 ml 2-3 lasus smile.gif jei neklystu.. uzrasai namie smile.gif
tai nedaug, as ir sau nebijau tiek lasinti smile.gif irnesakyk.gif

Gal turit kokiu rekomendaciju del kremo riebiai odai, sausai odai? Mano nei tokia nei tokia, bet kol kas galvoju riebiai odai darytu su ricinos+lazdynu al., arbatmedzio EA .... daugiau nezinau ka galima butu ideti g.gif
sausai odai su matomomis kraujagyslemis desiu glicerino, metos EA, kameliju al., medetku fitoli. daugmaz apie tai galvoju. turiu ir dar iv. pagerinimu, tik nezinau ko tokiai odai labiausiai norisi g.gif gal kokia riebiaode ir sausaode pasakytu kokio jausmo ir efekto labiausiai norisi is kremo? 4u.gif
Atsakyti