Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios III

QUOTE(lapuaite @ 2010 09 19, 12:37)
noriu pasigaminti koki 30ml ranku kremo is siu ingridientu:

Riebaline faze
Alyvuogiu aliejus
Kakavos sviestas
Biciu vaskas arba emulsinis vaskas

Vandens faze
Distiliuotas vanduo

ar uztektu tik  siu ingridientu? ka geriau deti biciu ar emulsinio vasko? g.gif ar lasinti vitamino E arba GSE g.gif

Aš siūlyčiau gaminti su emulsiniu, didesnė tikimybė, kad viskas gerai gausis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 09 19, 13:59)
as kiek kartu bandziau rankas patepti savos gamybos kremais, tai nezinau, man nepatikdavo niekada.. ilgai geriasi, riebumas jauciasi ir t.t..

Man irgi taip būdavo, bet kažkaip netikėtai pavyko pagaminti riebų, greitai susigeriantį ir labai gerai drėkinatį kremą ax.gif Receptas maždaug toks-Buriti aliejus(is AZ), melionu aliejus((AZ), dar pasirinktinai koks nors bazinis aliejus, mangų sviestas (dėjau labai nedaug), morkų vanduo, emulsinis vaškas, morkų EA.
Mano nuomone, tą riebumą ir drėkinimą davė kažkuris Buriti arba melionai, įtariu Buriti. ax.gif Tik tokio kremuko savikaina ne visai maža gaunasi rolleyes.gif , tiksliai neskaičiavau, bet gal dėl įdomumo reikės.
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 09 19, 14:17)

na taip, su emulsiniu gali daryti ir didele vandenine dali, su biciu v. tai jau negali buti vand. dalis didesne nei 50% ir siaip gaminti sunkiau, labiau kaprizingas jis uz emulsini


O gal yra ingridientas be emulsinio vasko??
Atsakyti
QUOTE(Oksanik @ 2010 09 20, 13:43)
O gal yra ingridientas be emulsinio vasko??
turi galvoje, kuo ji galima pakeisti?
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 09 20, 13:51)
turi galvoje, kuo ji galima pakeisti?

Na taip, pvz lecitinu??
Atsakyti
QUOTE(Oksanik @ 2010 09 20, 14:22)
Na taip, pvz lecitinu??
su vienu soju lecitinu berods nesigauna, galima juo nebent pakeisti dali kt. emulsiklio-emuls. vasko ar pan.
Siaip kas is mums lengvai pasiekiamu emulsikliu-emuls. vaskas, biciu vaskas ir AN yra naujo, BTMS vasko, dar neisbandziau jo, bet skaitosi jis nusiplaunantis, lengviausias turbut is trijules. tinka gaminti plauku prieziuros priemonems ir pan., vat neseniai kt. temoje kalbejome, daresi paakiu krema su juo, tai toks pats tas, nes lengvutis atrodo smile.gif (BTMS emulsiklis)
Atsakyti
as su BTMS krema turiu pasigaminus.
bet jis skirtingai vertinamas, t.y. nera visai gerietis... tai kita karta galvoju vietoj jo kitka pirkti.

nesupratau, ka reiskia nusiplaunantis? jis kaip tik nenusiplaunantis, del to ir kondicionuojantis (plauku priemonese)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 20 rugsėjo 2010 - 14:40
QUOTE(Daddygirl @ 2010 09 20, 15:35)
as su BTMS krema turiu pasigaminus.
bet jis skirtingai vertinamas, t.y. nera visai gerietis... tai kita karta galvoju vietoj jo kitka pirkti.

nesupratau, ka reiskia nusiplaunantis? jis kaip tik nenusiplaunantis, del to ir kondicionuojantis (plauku priemonese)
kaip siaip patinka kremas su BTMS, lyginant su emuls. v.?

anksciau, pries men. koki, kai kalbejom apie nauja emuls. su Monica, berods taip ji ir sake g.gif as supratau, kad jis yra lengvai nusiplaunantis, lyginant tarkim su kokiu biciu vasku, kuris jau tikras riebalas, pavargti tenka, kol isplauni. o BTMS gan lengva nuskalauti, tokia potekste. ar kazka ne taip supratau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 09 20, 14:11)
kaip siaip patinka kremas su BTMS, lyginant su emuls. v.?

anksciau, pries men. koki, kai kalbejom apie nauja emuls. su Monica, berods taip ji ir sake g.gif as supratau, kad jis yra lengvai nusiplaunantis, lyginant tarkim su kokiu biciu vasku, kuris jau tikras riebalas, pavargti tenka, kol isplauni. o BTMS gan lengva nuskalauti, tokia potekste. ar kazka ne taip supratau? g.gif


su emulsiniu nesu naudojus.

palieka jis si ta ant odos, bet, matyt, tokia btms paskirtis. vistik kita karta kiek kitaip bandysiu gamintis.

tikrai nezinau, kas tureta omeny del nusiplovimo. bent jau nuo plauku jis vandeniu nenusiplauna, nes turi priesinga kruvi nei plaukai.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 09 20, 16:27)
su emulsiniu nesu naudojus.

palieka jis si ta ant odos, bet, matyt, tokia btms paskirtis. vistik kita karta kiek kitaip bandysiu gamintis.

tikrai nezinau, kas tureta omeny del nusiplovimo. bent jau nuo plauku jis vandeniu nenusiplauna, nes turi priesinga kruvi nei plaukai.
na, reiks ziureti. atsiemusi BTMS bandysiu pati, kur ir kaip jis elgiasi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(lapuaite @ 2010 09 18, 20:59)
pasigaminau fainuti kuno arba plauku krema ax.gif  dejau sauksta kakavos sviesto,sauksta sviestmedzio, 6 saukstus kokosu aliejaus, 2 saukstus alyvuogiu aliejaus. pasildziau truputeli kad sviestai istirptu, tada idejau 10min saldytuvan kad visa mase vos sustingtu, o tada su mediniu saukstu issukau iki purios mases- ir viskas. siaip labai svelnios konstitensijos, kvepia, tik kad ant odos reikia luktelti kol isigers. na o apie plaukus dar nezinau koks bus rezultatas, dabar issitepiau, o ryt ziuresim  biggrin.gif
user posted image



O kokios poveikio plaukams jis butu? Na gal visai ,,grybauju", o ar didele savikaina gaunasi? blush2.gif Ar gaminotes ka nors plauku galiukams? 4u.gif Manieji labai trupa doh.gif

Etamai:
supratau, gal man naturalus produktai netinka, o organizmas reikalauja chemijos. O gal tiesiog pageidauju labai greito efekto? Na dar koki menesiuka palauksiu.
manau pradesiu nuo kokosu aliejaus, kazkaip itikinamai skamba, sakot net nakciai tepti, reikes koki savaitgali pabandyt, nes paprasta diena nenoriu darban ateiti su juodais ratilais po akimis nuo miego su maiseliu ant galvos. biggrin.gif
Rekomenduokite koki geruli?
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2010 09 20, 21:45)
Ar gaminotes ka nors plauku galiukams? 
Etamai:
supratau, gal man naturalus produktai netinka, o organizmas reikalauja chemijos. O gal tiesiog pageidauju labai greito efekto? Na dar koki menesiuka palauksiu.
manau pradesiu nuo kokosu aliejaus, kazkaip itikinamai skamba, sakot net nakciai tepti, reikes koki savaitgali pabandyt, nes paprasta diena nenoriu darban ateiti su juodais ratilais po akimis nuo miego su maiseliu ant galvos. biggrin.gif
Rekomenduokite koki geruli?
Pilnai gali buti, kad nori pernelyg greito efekto drinks_cheers.gif siaip po kokio aliejaus kaukes tarkim, palaikius per nakti ir ryte isplovus, bent as tai tikrai pastebiu, kad plaukai ar tai minkstesni, ar tai labiau zvilga, ar tai glotnesni, ar atvirksciai-puresni. Kad plaukai pasveiktu tsakant, aisku, turi praeiti laiko smile.gif ir jei yra siaubingai nudeginti ar pan., tai jau nereikia tiketis, kad stebuklingai suklijuos tos priemones galiukus ar panasiai.
Savuosius su balinimais buvau labai stipriai sugadinusi, aisku, reikia, kad nuaugtu plaukai, norint matyti tikra, grazu vaizda, bet ir siaip perejus prie visiskai naturaliu priemoniu plaukams, labai greit pasimate teigiamas efektas. pvz. as pati ant saves nieko nepastebiu-numesiu 10kg, ai sukudau kazkiek sakysiu, ir tai tik todel, kad visi rubai kabes biggrin.gif o aplinkiniai l. greit pastebi, tas pats ir su plaukais. pati atrodo taip nepastebiu, bet ir drauges ne karta pakomentavo, ir mano pastovi, sena kirpeja ne karta jau sake, kad kuo toliau, tuo labiau gereja plauku bukle.
Tikrai geriau kai per nakti palaikai thumbup.gif (beje, viena pazistama po drastisko spalvos keitimo buvo labai susigadinusi plaukus, tai issitepusi aliejumi savaite prabuvo neplovusi galvos biggrin.gif bet sako plaukai po tos sav. neatpazistami buvo. mano rekordas gal 3d., kai sirgau susitepiau ir nekisau nosies is namu lotuliukas.gif )As is tikruju net nededu maiselio ant galvos nakciai, arba ant pagalves tiesiuosi ranksluosti, arba tiesiog kita uzvalkala dar uzvelku ir gerai irnesakyk.gif dazniausiai issitepu aliejumi apie tarkim 18val., tai iki miego speja ir isigerti tas aliejus, ir siaip, susirisu i kasa ar tai kuoduka plaukus, nieko ten labai neissitepa patalyne. Su cezanciu maisiuku ant galvos tikrai neissimiegociau, tas pats kas su metaliniais bigudukais kokiais doh.gif lotuliukas.gif
Aliejai, kurie man labiausiai patiko plaukams-kokosai ir sezamai. Sezamai labiau suglotnino plaukus, jie buvo svelnesni, lengviau sukuojami. Kokosai papurino gal net sakyciau man, plauku spalva grazesne buvo isplovus, plaukai buvo lengvuciai, minkstuciai ir irgi lengvai sukavosi smile.gif

Del plauku galiuku-prisipirkau visko, savaitgali pasiimsiu likusius pirkinius ir gaminsiu. man galiukai aktualiausia, daug jau minciu turiu thumbup.gif nepamesk temos, tikrai ikelsiu savo pasibandymus nebeuzilgo. As labiausiai noriu pasigaminti idealu plauku galiuku seruma, kuris neapriebintu plauku po plovimo. O kaukiu tai bet kokiu galima prigalvoti ir prisidaryti jiems mirksiukas.gif
Del savikainos daug kas klausia, idomu butu kada paskaiciuoti. Bet siaip kas gi ten gausis irnesakyk.gif kai turi iv. alieju, sviestu, imanoma prisigaminti visko ir atrodo, kad nieko isvis nebekainuoja tie produktai smile.gif na, idomumo delei gali susidelioti kad ir AromaNatural psl. atsidariusi, kiek kokiu sviestu/alieju (ml.) dedama, issivesti proporcijas, kas mazdaug gautusi, atidalinant is 50 ar 100ml. ingredientu kainos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 20 rugsėjo 2010 - 21:13